Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Robi dobrze kobietom Wiem, bo Ykk jest jego menadżerem i nieuczciwym księgowym w jednym sam biore 15 % z tego interesu za trzyamnie gęby na kłódkę Uppss... haha no .... sie robi sie ma ... hah i wklada sie w moj pussy wagon to bedzie moj BANG BUS ;D
  2. no dobra dobra ... chlopaki tylko bez linczu relingi zostana
  3. no trudno .... mus to mus ;> relingi wiec zostaja msc79 dzieki za rade co do paska jak go bede robic to poslucham napewno
  4. jeszcze nie pisalem bo i tak nie mam funduszu ale niedlugo pewnie bedzie fundusz na progi to napisze w koncu wyplata niedlugo ............... rodzicow
  5. niestety takie jeszcze nie zostaly stworzone i nad tym ubolewam
  6. szyby beda takie jak byly lub leciutko jasniejsze kurde ale teraz wnetrze sie nagrzewa bez folii - masakra :/ raggaman masz jakies zaslepki do tych dziur ktore beda po zdjeciu relingow ? sa w ogole dostepne takie zaslepki ?
  7. dodam tylko ze dobrze ze mialem folie ktora po sciagnieciu nie zostawia ani grama kleju to przynajmniej skrobanie kleju mi odeszlo ykk dzis cykne fotke bez folii do konca tego lub nastepnego tygodnia folia i tak znowu zagosci na przodzie w dodatku dojdzie czarny pasek u gory na przedniej szybie ps. dobrze ze nie mialem pieca bo bym mial szyby do wymiany jak to stwierdzil pan Policjant[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 10:25 _________________________________________________ok .... specjalnie dla ykk`a audiana bez folii z przodu ( chwilowo ) : ps. troche mysle nad zdjeciem relingow, co o tym myslicie ?
  8. ciekawe wnetrze take czyste i sterylne :th: fajnie to wyglada
  9. Panie ..jak narazie to ja same stare furacze tu widziałem Pudło male OT ... KIA byla nowa ;][br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 09:35 _________________________________________________raggaman - jakis chrysler to jest ;> ?
  10. jak dla mnie to: brewki wywal uzupelnij plyn do spryskow ;] zmien galke zmiany biegow reszta ok
  11. wolalbym rs4 ..... wg mnie cena i tak sporo za duza
  12. lepiej ale widac kolega z jakis powodow nie chce 16 wiec doradzamy 13 ;p
  13. Zawsze tak mówisz :> a od hertz-dsk165 ???? bo tak jest :gwizdanie: wg mnie te tec`i to najlepszy wybor do 350zl jesli chce sie 13cm glosniki
  14. no wiec ... nastepny mod to folia na przednie boczne szyby bo wczoraj o 20:30 musialem sciagnac przy panu Policjancie
  15. Zwykle pazdzierze jak tak to mam cos dla ciebie kolego Malik http://allegro.pl/item348419823_audi_a4_8e_fotele_kanapy_wnetrze_skorzane_rs4.html
  16. hahahahah normalnie wiedzialem ze ykk znajdzie te auto wiedzialem wiedzialem wiedzialem ze to on da link do tego auta google + wikipedia = ykk :th: co do lampek to kozak
  17. teraz na dniach zderzaki grill zalozyc oraz znaczek z tylu 1.9tdi usunac dobrze by bylo dorwac progi od s4 ale nie moge za cholre znalezc nad lampami mysle i caly czas nie wiem ktore mi sie najbardziej podobaja ;P caly czas nie ma nic takiego do b5 avant co by mi w 100 % odpowiadalo moze niedlugo sie troche car audio pozmienia ..... (bagaznik bedzie zabudowany) i zaloze jakas gustowna koncowke wydechu do tylnego zderzaczka od s4
  18. wg mnie graja lepiej niz pb w tej cenie a najlepiej to odsluchac samemu i zobaczyc co sie komu podoba
  19. Ja to bym nie przepykał ...odrazu bym wstawił do malowania Grill od S4 bedzie czarny czy zostawiasz chromki ? jeszcze nie wiem ale chyba bedzie czarny
  20. przeza*bista jest ta b6 wszystko jest megagustowne i nieprzesadzone .... :kox: a fotelaski jakie tam masz ?
  21. http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5152825.html <-- smieszne i tragiczne naraz
  22. zajezdzilbym jak rs4 mmm
  23. dokladnie nic dodac nic ujac a co do auta: to wg mnie Felga za mala i opona tez .... jak chcesz zrobic 200KM to ja bym zalozyl minimum 225/45R17 ... zawias tak jak koledzy pisaly dziwny brac od avanta bo tanio ... bez sensu jak dla mnie pozatym w miare gustowna jest poza tym kominem z tylu[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 15:35 _________________________________________________ ochlon kolego zawiecha od avanta do 200km nie ma prawie nic ... chyba ze sie rozpedzisz i cos pojdzie nie tak, tyl zacznie myszkowac i sie rozpie*olisz na drzwie wtedy moze bedzie miala .... i wtedy docenisz co znaczy dobry gwint.... pozatym smiesznie wyglada tyl wezej niz seria a przod -30mm druga sprawa co ma do rzeczy to czy ktos bywa na spotach czy nie ? czy to swiadczy o jakiejs wiedzy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.