Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[ALL B5] Oto moje A4 B5
niestety ... to nie sa lampy po liftingu kolego ... ale najgorsze co mozesz miec z przodu czyli SONAR`y :/ jak zaczna padac zmien na Valeo/FK/Depo i bedzie ok co do a4 to przydalaby sie jej gleba bo troche wysoko stoi, oraz wymiana bocznych kierunkow na biale
-
[B5 APU] Który grill będzie lepiej się prezentował ?
moja z grilem numer 2.... ktory i tak zmienie na gril "S4" http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3efd7c74e413860b http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3155875b55e09b41[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2008, 23:03 _________________________________________________ z tym sie zgadzam ale jesli chcesz koniecznie nie ori i bez znaczka to bierz opcje numer 1... chociaz ci powiem ze do opcji numer 2 ... da sie przyzwyczaic ... gdyby nie te kolko na srodku ;/
-
Spocik Lubuski :)
bede na 99.9%
-
Spocik Lubuski :)
w tym terminie bedzie zlot ogolnopolski ! chlopaki ...
-
[ALL B5] Poraz kolejny które felgi wybrac... Zobaczcie, ocencie.
1- srednie z wygladu 2- odpada bo podcohdza mi pod bmw ( pozatym to chinszczyzna jest .... ) 3- moj glos ( fajny wyglad... ale czy jakos dobra ... watpie ) 4.- strasznie "allegrowy" wzor ... jakosc tez pewnie 5.- stary wzor ... wg mnie odpada
-
[ALL B5] CZERWONAniunia
znowu masz blad .... mimo ze moc sie zgadza to nie masz AVG tylko AFN AVG nie byl produkowany w 96r
-
[B5 AGB] Nareszcie S-ka
w profilu masz zle oznaczenie silnika S4 to nie jest "Silnik: AAH 2.8 174PS"
-
[B5 AGB] Nareszcie S-ka
jedz do Rogala w WaWie .... namiary dostaniesz napewno na forum np u prezesa - Hugo 90% ludzi ktorzy maja a4 tam jezdzi chociaz o vtg tez chyba zlego slowa nie mozna powiedziec blow off :kox: :th: dobry pomysl
-
[ALL B5] CZERWONAniunia
nie bylo silnika 115 KM w 96r ... byly tylko 90 i 110KM diesle 1.9 tdi
-
[B5 AGB] Nareszcie S-ka
ladna S-ka oby sluzyla bezawaryjnie ps. gdzie masz halogeny ? jakies mody planujesz ? pojedz na hamownie... chetnie zobacze ile wypluje KM i Nm
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Temat bezowej skory mozna juz pominac ... bo nie bedzie zalozona ... tylna kanapa w polifcie jest inna niz przed liftem ( inne mocowania ) i nie mozna jej wlozyc ... tylne lampy: fajne clary ... taaaa tylko nie ma fajnych clarow do avanta b5 lexusy oczywiscie - NIE !
-
[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.
dobra wiec co mi sie podoba to: - kolor - felgi - przod s4 - tylny zderzak ( zapomnialem firmy dokaladki ) - fotele - koncowki tlumikow - spojlerek - lusterka - silnik a co mi sie nie podoba to: -wyglada jak allroad / brak mu gleby i to mnie strasznie razi -lexus looki ( jest tyle ladnych lamp do b6 sedan ale blagam ... nie lexusy ) -kierownica -brak rns-e w b6 ( to taki minus na sile ale uwielbiam rns-e w b6 )
-
Spocik Lubuski :)
no spoko jesli droga glosowania cos wybierzemy to nie mam nic przeciwko Łagow`owi narazie propozycje to -Makro Zielona Góra - 1/4 mili -Łagów - ladne widoki -Wiechlice - Szprotawa - stare lotnicho ( duuuuze )
-
A4(Slicznotka:D) V6 2,8 - 174kucyki
ja wiem czy taka bogata wersja.... - nie ma tempomatu - nie ma skory - nie ma profilowanych foteli - nie ma grzanych d*p - nie ma 6 zegarow - nie ma FIS - nie ma kiery "S" itd... poweidzialbym raczej ze sredniowyposazona co do auta ... wsadz 17" jesli chcesz cos robic, zmien grill, tylne swiatla na poliftowe, przednie na valeo i daj springi -45/-30 i bedzie ladnie no i sciemnij lekko wszystkie szybki i pomalowanie dokladek pod kolor nadwozia tez duzo da, oraz zmien mieszek na jakis mnie "wku***jacy wzrok" hehe a te felgi sam pomalowales ? :bicz3: :bicz3: :bicz3: to nie impreza
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ja tez jeszcze nie widzialem czarnych ledow .... a w ogole to sceptycznie podchodze do ledow bo wiem ze niedlugo te ledy to beda tak jak teraz sa lexus looki wiec wole chyba zwykle Cleary. W ogole jeszcze nie znalazlem lamp na tyl ktore by mi pasowaly w 100 % polifty fajne ... ale kurde mala roznica jest miedzy poliftami a przedliftami. robowe fajne ... ale jakos nie wiem czy beda u mnie dobrze wygladac te co dal ykk fajne ... ale takie same sa na polskim rynku z bialym srodkiem i wygladaja srednio :/
-
Spocik Lubuski :)
hm mozemy zrobic glosowanie kazdy powie gdzie mu pasuje ja proponuje Makro zg ( jesli same audi ) bo jest zajebisci dluga prosta ... bez dziur ( nowa droga/zamknieta ) idealna na 1/4 mili ( 1/4 mili juz jest odmierzona jakby ktos nie wiedzial ) lub Wiechlice ( jesli zlot lubuski z tuning klubami ) ja tam na Wiechlice i tak pojade i tak wiec mi obojetne ktos ma jeszcze jakies propozycje ? jesli proponujecie miejsce to mowicie dlaczego tam ....
-
[ALL] A4 B5 w gazetach motoryzacyjnych
woncki 2 posty wyzej napisalem to samo ... ;> wiec czytajmy swoje posty przed napisaniem czegos bo potem sie zrobi bajzel
-
Spocik Lubuski :)
Gdyby moj post byl nr 1 to bym go edytowal niestety nie jest :/ i trzeba czytac ostatnie pare postow zeby wiedziec co jest planowane
-
Spocik Lubuski :)
dobra to zaczynamy ustalac: proponuje miesce WIECHLICE w SZPROTAWIE ( jest to stare lotnisko o w miare dobrej nawierzchni ) lub .... MAKRO ZIELONA GÓRA ( dluga prosta ) termin: 20 Kwietnia Niedziela godzina np 14:00 wybierajcie ktore miejsce wolicie a moze by tak polaczyc nasz zlocik a4 ze zlotem lubuskim ( zary-zagan-glowgow-nowa sol-zielona gora itp... ) ktore wlasnie odbywaja sie na lotnisku WIECHLICE co wy na to ? tylko Tomigsi musi dac info kiedy bedzie zlot lubuski jesli byscie woleli polaczony zlot .... napewno by bylo duzo wiecej autek ;p
-
Spocik Lubuski :)
damy rade ... w czwartek bede w nowej soli i lubieszowie ( tam stoi ten bus )
-
[ALL] A4 B5 w gazetach motoryzacyjnych
moze wrzucajcie tu skany ktore macie o b5 ? ps. za tydzien w motorze znowu bedzie a4 b5 w dziale uzywane
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
http://cgi.ebay.de/Klarglas-Rueckleuchten-A4-Avant-94-00-rot-schwarz_W0QQitemZ110211277731QQihZ001QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem <-- jakis czas temu dostalem od ykk`a link do tych lamp co o nich sadzicie ? wg mnie godne uwagi takie ? polift ? czy takie jak ma rob ktore byscie wybrali ? uwagi mile widziane ja juz sam nie wiem ... kurde to jest ciezki temat z tymi lampami ... najechtniej bym przymierzyl kazde i wtedy wybral ps. na pierwszej stronie dodalem 4 nowe fotki na ktorych widac lepiej jak auto prezentuje sie na nowych lampkach przednich valeo + xenon ps2. prof sesja zdjeciowa dla www.carmania.pl bedzie w nastepnym tygodniu jesli pogoda dopisze a jesli nie dopisze to czekam az dopisze ;P ps3. narazie i tak zyje tylko 11 kwietnia - CHIPPPPPP U ROGALA
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
ladniutko sie prezentuje .... fajne fotki mi sie mega podoba .... bo to taki odpowiednik mojej tylko ze w sedanie ps. dawaj grill a nie robisz sciemy szyb ;D fajnie bedzie wygladac ... taki bandyta ;P
-
[B5 AHU 1,9] Moje Audi - Jacobs avant
ladna i dobre mody ... gustowne co do navi to dziwny pomysl zrobiles wg mnie... ja bym wolal wsadzic konsole poliftowa i wtedy navi by sie ladnie komponowala a koszt wcale nie duzo wiekszy felgi fajne ... spolerowane MAM`y ... tylko szkoda ze ich tak duzo na naszych drogach ogolenie wyglada elegancko i dlatego bym trzasnal ... chrom relingi i ori chromy wokol szyb ogolnie pozytywna + :th:
-
Spocik Lubuski :)
no mi wlasnie najbardziej by pasowala niedziela