Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B5 AFN] Czarne 18" i granatowe Audi - PROSZE O OPINIE !!!
1 2 3
-
[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...
kolega poprosil o linki a nie o rady co zrobic ze swoja audi - puchatek27 a ze audi jest agro ... fakt, ale to nie dzial moja a4 zeby mu radzic co ma zrobic z tymi rynnami
-
[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...
;( <-- ale 4 kominy :/ www.allegro.pl http://www.spojler.pl/produkt/1717/audi-a4-s4-audi-a4-typ-b5-94-00-spojler-blenda-szyby-x-tuning-spojlery-tuning
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
dobra - bedzie chwila wolnego czasu to wloze kremowa i zobacze jak mi sie podoba .... ale sa 2 problemy ... nie mam instalacji pod elektryke podparcia ledzwiowego - wiec chyba nie bede mogl regulowac "ledzwi" i nie mam instalacji pod poduszki w fotelach wiec i tak nie beda dzialac - ale kij z tym ;] instalacje pod grzane d*py mam orginalna wiec chyba powinna pasowac mimo ze to fotele z ang wersji ....
-
[ALL]Carbonowe części do AUDI
a mi sie to wszystko pod maska podoba .... jedyne co to ta nakladka na zegary taka troche agro ....
-
[B5 1Z] Jaki wzmacniacz do 400zł???
jaki woofer ma ciagnac ten wzmacniacz ? jakie masz glosniki z przodu ?[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 09:28 _________________________________________________ kolego jak juz to CarPower
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
dla mnie kozak ..... felgi zostawiasz czy planujesz cos innego ? moze cal wieksze ? tak powinna wygladac kazda b6
-
[B5 AKN] przed audi mialem golfa mk3 1.9 wolnossacy
ladny.... oprocz lusterek
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
deska ladnie wypsikana jakims PLAKIEM swieci sie jak nowa, filmik fajny i slownictwo haha dobre..... kto wygral ( wyglada mi na to ze ty lepiej ruszyles ale potem 1.8T cie doszla )? wyswietlacz w klimatroniku chyba sie popsul ;> ? naprawiasz ? ( http://upsilon.star.net.pl/~czaki/foto/IMG_2187.jpg ) pozatym ladna seria
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Ykk u mnie zostaje czarna ..... ja robie cale auto na czarno .... chociaz nie powiem kremik bardzo mi sie podoba. kremowa jest kolegi, ktory jeszcze nie ma a4 ale juz robi zapasy a pokazalem ja bo pojechalismy ja razem kupic.... i w sumie troche gadalismy o zamianie ale ja chyba nie chce chociaz w kazdej chwili moge i temat jest do przemyslenia ( niedlugo wloze ja do siebie ( przy chwili wolnego czasu ) i porobie fotki ) a co wy myslicie o tym aby zamiast czarnej wsadzic kremowa ?
-
Ile kosztowała nowa a4 w 97 roku ?
diesle byly wtedy w cenach benzyny o podobnej mocy
-
[B5 1.8T Quattro] a oto moja laleczka
a grill nie jest przypadkiem firmy FK ? sonary - nie uznalbym tego jako zasluge lampy sonar zostaw jak chcesz... miejmy nadzieje ze beda lepiej swiecic niz wiekszosc Sonarow, uda sie je poprawnie ustawic i sreberko nie odejdzie - wiadomo jak jest z ich jakoscia, a jak juz sie posypia to wymien na depo/fk/valeo jakie mody dokladnie planujesz ? pokaz fotki wnetrza
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
oto nowy zakup: ( POKAZUJE JA PONIEWAZ dotyczy tez mojej a4 ... moge w kazdej chwili ja sobie wlozyc ) boczki drzwiowe, podlokietnik, kanapa i fotele w kremowej skorze z audi s4 z anglika poliftowego ( 2000r ) poduszki w fotelach nie wystrzelone podgrzewane fotele w obu regulacja wysokosci i elektrycznie regulowane podparcie ledzwiowe nigdzie nie przetarta skorke moge odsprzedac ale nie taki jest cel i mi na sprzedazy nie zalezy ... wiec jesli ktos daje 3000zl ( wiem ze nie malo ale stan idealny ) to jest jego. ps. ani te kremowe ( chyba ze za 3000zl ) ani te moje czarne nie sa narazie na sprzedaz _________________________________________________ jesli ktos chce moge dac namiar rowniez na skore w stanie idealnym ale do sedana tez z s4 ale kolor szary/popielata - cena ok 1500zl ! _________________________________________________ temat z lampami: narazie nie dostalem dalej silniczkow ... i juz mnie ku****** bierze. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=307880023 <-- i kupilem takie 2 biale postojowki na diodach led.... takie same ma chyba Keżor
-
[B5 AFN] Moja niunia 1.9 TDI 110 PS 97r. ładna
ja wymieniam co 8 tys km olej .... polsyntetyk wg mnie najpozniej co 10 tys km sie powinno wymieniac nie sadzisz ze te 15 tys km to troche za duzo ? ps. jakies mody planujesz robic ? silnik chyba masz AFN a nie AVG ( ktore byly montowane pozniej )
-
[B5 AFN] Moja niunia 1.9 TDI 110 PS 97r. ładna
kupiles tam gdzie ja .... ladny sedanik wydaje sie zadbany i przebieg prawdziwy pewnie a nie jak u nas 150 000km do ktorych trzeba dodac jeszcze 300 000 to byl twoj slub ?
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
gleby jej brakuje i bedzie kozak .... kiera jest z a3 na 99% wiec .... to troche podejrzane w bezwypadkowym aucie szybki przyciemnione w sam raz .... dobrze ze wszystkie a nie tylko tylne tez mam taki lewy atest jak ty .... i ci powiem ze raz gralem glupka ze niby w niemczech robione ze taka juz kupilem ..... i dostalem pouczenie ( z tym ze ja mam troche ciemniejsze szyby ) jakies planowane mody ? jesli np nie chcesz zmieniac body to chociaz pomaluj dokladki pod kolor ... auto duzo zyska na wygladzie nie zmieniaj na 17" pozatym ladna seria
-
Wykonanie maski otwieranej na szybe :)
Nosb z tego co widze to Dodge Neon jest wiec moze zobaczy czy gosciu jest w jakims klubie Dodge albo Neon klub polska czy cos takiego .... i jesli jest to mozesz go spytac <-- pisze to bo widze ze nikt tu nic nie napisal wiec skoro tutaj nie wiadomo to moze warto tam szukac :>
-
[B5 ABC] oooo !!!!!!
"Otoz kupilem zonie Audi A4 avant,97r, 2.6 benzyna , tuningowane przez MTM , ( z malum kompresorkiem i 220oma kucami) ,ze wszystkimi papierami i wpisem w briefie odnosnie zmian . Auto od pierwszego wlasciciela,z orginalnym przebiegiem 252tys( przy kupnie) obecnie 263tys. wszystko jest z samochodem jak najbardziej OK, tylko.... ." to cytat z jednego z twoich postow w ktorym sie tam pytales odpryski na masce.... ale nie wazne ;> masz jakis dowod np wykres z hamowni na to ze te auto ma te 220Kucy :> albo foto kompresora pod maska ?
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/16383/polski_dzieciak_z_elastyczna_szyja/
-
[B5 ABC] oooo !!!!!!
skoro piszesz ze auto nie jedzie wiejskim tuningiem to tak ... fakt nie ma duzych spojlerow i siatexu ale: z tym znaczkiem s4 na tylnej klapie to dla mnie taki troche agro tuning tym bardziej ze nie masz nawet zderzakow ani progow z s4 a jedynie grill ( naklejka mtm tez jedzie troche wiejskim tuningiem tak samo jak srebrna listwa z allegro na przednim zderzaku ), napisy na oponach na bialo .... fajne to .... ale raczej w amerykanskich pick upach lub starych muscle carach i kierunki wydaja sie wieksze od lamp :/ w innych dzielonych np fk u roba tak to nie wyglada pozatym ladna i fajnie ze na duzej feldze, jak bedzie na 19" to daj fotki ..... jakies planowane mody ? pokaz fotki wnetrza ;p
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
a przod bedzie poliftowy czy zostaje taki jaki byl ? czekam czekam .... na efekty
-
Urodziła się córka ! ! !
stoooo lat stoooo lattt ...... :th:
-
Z cyklu - przed Audi mialem Golfa IV ;)
o kurde piekny ... gustowny ;> czemu nikt ma go nie kupowac ? odp na priv jesli nie chcesz na forum publicznym
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
nie chce byc niemily ale miales moze wczesniej calibre ? nie razi cie to ile tam jest chromu ? we wszystkim wg mnie trzeba zachowac umiar dla mnie lipa .... ale to tylko moje skromne zdanie wroc do serii .... albo zrob ja na s4, wtedy bedzie zdecydowanie gustowniejsza brewki tez juz chyba niemodne sa tak samo jak chrom tablice.... wg mnie lepiej nie ruszac auta niz wydac 300zl i obkleic je "chromem" bo nie na tym tuning polega mozna dobrze i wydac duzo albo mozna lipnie i wydac malo ale skoro tobie sie podoba to bede tolerancyjny
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
pierwsze lepsze jaka cena z komplet ?