Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    WB nie moze byc chyba moze byc W8 ULLIT ale to sie chyba pisze bullitt ( 2x L i 2x T ) wiec to dziwnie by bylo .... z bledem w rejestracji :/ to tak jak AŁDI
  2. http://allegro.pl/item301839277_alpine_cda_9885r_nowy_pilot_i_kurier_gratis_sklep.html lub jakas uzywke ( wysoki model pioneera ): http://allegro.pl/item304629031_pioneer_deh_p880rs_organic_krakow.html <-- np to tak na szybko wszystko wyszukane ogolnie najlepiej jakies wysokie modele clariona i alpine`a ewentualnie pioneer sluchasz glownie hip hopu ...ale czy np zdarza ci sie sluchac techno rock rap itp .... czy raczej 99% to hh ? bo wiesz .... tu sie liczy wtedy dobor glosnikow ( jeden glosnik przy tej samej mocy zagra calkiem inaczej niz inny ma na to wplyw wiele czynnikow np efektywnosc wyrazona w dB ) skoro sie nie boisz ciac to zrob tak jak ja w kazdych drzwiach walnij 2x16cm i tweetery przenies na slupki ( to poprawi scene muzyczna ) skoro sluchasz hip hopu to chyba skrzynka z bass reflexem bedzie lepsza .... zeby robila odpowiednie cisnienie tym bardziej ze jezdzisz sedanem a nie kombi wiec przebicie bassu musi byc duze ) aaa i jeszcze powiedz ile chcesz tego bassu lubisz jak ci bass plecy masuje czy raczej ma byc uzupelnieniem ?
  3. http://img240.imageshack.us/img240/3023/a4concertmu8.jpg <-- takie radio masz ?
  4. Nowak_zg odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    a po poznaniu smiga P0 JEEP i P0 RSCHE ;] Ono ;> a moze zrobisz jakas ankiete co do rejestracji ? daj klubowi zadecydowac ...... to bedzie to ( klub decyduje ty placisz :gwizdanie: ) ja bym chcial ankiete co do rejestracji ..... ;p a wlasnie wpadlem na pomysl ... a gdyby tak nakleic jakas folie na kawalek szkla albo trzasnac takim szzzzzprajem do lamp ? moze by sie udalo zeby na pomaranczowo swiecilo bo jakies lexus looki to nie bardzo beda wygladac w muscle carze :|
  5. to mozesz robic audio podobne do mojego przednie drzwi kompletnie przerobic i wsadzic 2x 2x16cm(4 glosniki 16cm z przodu) + zwrotnice + tweetery w slupki ( drzwi otapicerowac skora oraz slupki ), tyl nie ruszasz bo i tak on tylko uzupelnia wzmacniacz albo dajesz porzadna 4 kanalowke tak jak ja albo 2 x 2 kanaly i do tego sub ja jestem caly czas zachwycony firma audio-system ( malo komercyjna ) szczegoly mojego audio: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12919.105 <-- tutaj i pare stron dalej tez jest jeszcze temat poruszony oczywiscie mozesz uzywac innych firm ... najlepiej pojedz do fachowocow w swojej okolicy ( firma ktora zajmuje sie prof. naglosnieniem aut i popytaj ) ja robilem w carmanii ( www.carmania.pl ) i polecam ogolnie: przod u mnie 4x16cm audiosystem + zwrotnica + tweetery w slupkach audiosystem wzmacniacz: vibe 4 kanalowka sub: vibe 12" ( szczegoly w linku ktory dalem wyzej i niedlugo na www.carmania.pl :gwizdanie: ) z tym ze nie wiem jakie masz oczekiwania wobec basu i innych tonow oraz jakiej muzyki sluchasz np. sub vibe ten co ja mam bardzo fajnie gra na rapie i hip hopie ale np do techna lepszy jest sub audiosystema ciut slabszy i robi mniejsze cisnienie ale za to jest dynamiczniejszy bas co do zmian przednich drzwi jeszcze to masz tam seryjne 13cm glosniki ktore tak naprawde nie graja jesli bierzesz pod uwage jakos i glosnosc/ wstaw w kazde drzwi 16cm lub 2x16cm a uslyszysz roznice napisz mi jeszcze: 1. jakiej muzyki sluchasz ? 2. czy nie przeszkadza ci ciecie przednich drzwi i brak schowka w drzwiach ? 3. uzywasz baganizka ? co do jednostek sterujacych: alpine lub clarion nie daj sie namowic na nic innego ( to obecnie chyba dwaj najlepsi producenci tego typu jednostek w rozsadnej cenie ) ( ja bym szukal uzywek.... bo mozna targnac mega topowe modele za fajna cene )
  6. jakie fundusze masz? wtedy mozemy napisac cos wiecej .... i podac przyblizone ceny takich instalacji
  7. nazwij poprawnie temat / calkiem duzo juz takich przerobek z b5 na b7 np Iceman z forum ..... ;>
  8. Nowak_zg odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    dlaczego sugerujesz oniakowi zeby wozil nick pozia na blachach?? oj czytam te forum juz dlugo i chyba dalej duzo rzeczy nie wiem cos was laczy chlopaki ? :gwizdanie:
  9. Przewidywana data śmierci: 7 październik 2046 Nastąpi to za: 38 lat, 8 miesięcy i 2 dni Z podaną datą urodzenia oraz przewidzianą datą śmierci związane są trzy symbole, które mogą mieć związek z przyczyną zejścia. Symbolami tymi są: szpital • zaraza • ogień a moje zwloki obecnie warte sa: 31 994 zł
  10. jesli silowniki = silniczki to tak mialem w zestawie
  11. Nowak_zg odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    W0 OOOO <-- daj zamiast OOOOO bedzie znak audi ;P kiedy jest dokladny termin przyplyniecia autka do polski ;> ?
  12. raggaman mialo byc wlasnie 6000 - 7000 -8000k ale gadalem z ludzmi troche i wybor padl na 6000k wiekszosc co ma 8000k ( moich kolegow ) mowi ze teraz montowalo by 6000k moje auto ma swiecic jak ladny xenon a nie jak fiolet ;p chociaz 8000k mi sie jeszcze podoba to juz napewno nic wiecej ..... ile mam kupic tych kostek w aso i tych pinow ktos wie ? xenon wlasnie zamowilem na allegro ten sam co ty ( http://allegro.pl/show_item.php?item=304784363 ).... tylko wlasnie 6000k pod zarowke H7 oczywiscie
  13. Co za zestaw ? Jaki Hid (bo chyba nie kupiłes tych pod H4 ?) ? Jakie lampki ? czekam na lampy valeo i wtedy kupie hid ... kupie ten co ty ale 6000k nie kupie hidow zanim nie dostane lamp.... mam nadzieje ze poczta nic nie sknocila i paczka dojdzie[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 19:11 _________________________________________________doszly lampki po 10 dniach czekania ( okazalo sie ze babka na poczcie zle naliczyla oplate i paczka w ogole nie wyszla z poczty ale ani sprzedajacego ani mnie o tym nie poinformowano, dopiero jak on poszedl na poczte po 10 dniach powiedziano mu ze babka zle naliczyla oplate i on doplacil i wtedy dopiero wyszla paczka i doszla dzis ) lampki uzywane wraz z silniczkami ori valeo (poliftowe) stan idealny nic nie popekane nic nie polamane: teraz musze kupic tylko kostki i piny w aso oraz hid 6000k pod h7
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wjezdzasz jak do carrefoura ( wjazdem blizej mc donalda ) tylko ze nie wjezdzasz na sam parking tylko tuz przed wjazdem pod carrefour skrecasz w lewo
  15. no wlasnie co to ma byc te 1.8 TI :gwizdanie: ? pozatym ladna seria ... jakies plany ?
  16. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jesli avant ... na kolpakach to mogla byc byla a4 kolegi Puniek a reszty nie wiem ... bo nigdy do normalnego spotu w lubuskim nie doszlo wiec nie znam wiecej a4 :polew:
  17. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    a mi sie podoba taka rejestracja =] bezimienna a jednak cos innego...... ale nie o rejestracje tu chodzi ;> C.MILE .... ty masz jakies audio porobione w rs4 :> ?
  18. http://lh5.google.pl/malinowy/R4Nf0MfZ0mI/AAAAAAAAILk/Yik0knkV7QM/IMG_0275.JPG?imgmax=720 <-- rns-e u kolegi malik http://images22.fotosik.pl/11/dfdb6a394e3559bc.jpg <-- rns-e u kolegi alvaro http://duszczyk.com/a4/flyer_a4_9.jpg <-- rns-e u kolegi flyer rns-e to jest ta stacja multimedialna ktora ma rozmiar 2din tak jak twoje radio czyli nie bedzie problemow z montazem bo montujesz to zamiast swojego radyjka ps. wycieraczki ci mażą
  19. co chwile sa .... caly czas od paru miesiecy ..... wiec o to sie nie martw
  20. a rns-e nie chcesz wstawiac ? ceny na allegro coradz bardziej przystepne pozatym ladna .... nie mowie zebys malowal dokladki skoro chcesz zmienic zderzaczki na s4 .... tak jak malik napisal mody ida w dobrym kierunku
  21. nie wierze ci bo mialem..... ale to kwestia gustu i tego co kto oczekuje od audio. jesli ci starcza to ok rob cos innego ja bym robil wiec body s4 i do tego jakies mody mechaniczne np takie jak ma Murzyn
  22. za 7 tys to bym zrobil sobie car audio ... Serio .... to by byla najelpsza inwestycja chyba ze ciebie takie cos nie kreci
  23. popraw zdjecia ... bo dwa pierwsze nie dzialaja wtedy ocenimy autko I daj jakis opis dokladniejszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.