Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
19" do b6
skoro takie same jak na aukcji a na aukcji sa w b6 wiec chyba wejda .... tak na logike ....
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
chwilowo
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
:angry: a mi jeszcze silniczki nie doszly .... ;( ja zawsze uwazalem ze 6000k wyglada lepiej niz 8000 ;] Iverson ile ci zajela cala robota ?
-
Audi 1.9 TDI 116 KM
B5 - od 1995r do 2001r B6 - od 2001r do 2005r B7 - od 2005r do ....... wrzuc fotki bo na tym polega ten dzial, zeby pokazac swoje auto i je opisac
-
sasiad cofal i uszkodzil mi przod
adadur niedlugo zdam info - jak idzie sprawa
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
nie ... jestem dopiero umowiony na grupowe chipowanie na wiosne u Rogala w Warszawie
-
[B5 AFN] Żaba
no wlasnie SONARY a nie wszystkie ZESPOLONE ! w przypadku innych firm nie bywa roznie ! przynajmniej jesli chodzi o lampy do a4 a o takie chodzi w tym watku ! to firmy FK/Valeo/Depo nie mialy zadnych wpadek z lampaki zespolonymi Problemy ze spasowaniem mozesz miec kazdej lampy .... nie musi to byc zespolona ? to co to wina np lamp zespolonych ze nie mozesz ich wpasowac bo auto bylo walone tak ? sory za OT ... _________________________________________________ te fele co sa na obrazku ktory zapodal ykk to podobno ich audi wyprodukowalo tylko 1000 kompletow kolega takie ma w a4 po polerce ... i prezentuje sie zdecydowanie lepiej _________________________________________________ freon .. jesli chcesz wymieniac na zespolone to pamietaj: FK/Valeo/Depo - TAK Sonar - NIE
-
[B5 AFN] Żaba
nie bywaja wiec nie wprowadzaj tutaj takich opinii ... jesli kupisz ori Valeo lub FK/Depo jedyne zespolone ktore stwarzaja problemy to Sonary
-
[B5 AVG] Albinos - może nowe felgi co sądzicie???
bielutka w ogole ladnie sie prezentuje i wyglada na zadbana masz radio symphony 2 din wiec ja bym tam wsadzil RNS-E lub Navi + fajne rejestracje masz .... placiles cos ekstra za takie cos czy tak ci sie udalo trafic ? ode mnie duzy + dla tej AUDI
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ja bym teraz bral -45/-50 mm przod i ok -35/-40mm tyl tylko zalezy co kto lubi [br]Dopisany: 10 Luty 2008, 00:20 _________________________________________________odswiezylem troche pierwsza strone i dorzucilem pare fotek teraz wszystko jest przejzysciej i klarowniej ( jest podsumowanie: jak bylo/co zrobilem/co zrobie ) _________________________________________________ mysle ze po weekendzie bedzie zalozony juz HID 6000K w soczewkach Valeo ( czekam juz tylko na silniczki - podobno wyslane )
-
[B5 ACK] Avant Quattro - nie potrzebny tuning ;)
pokaz wnetrze .... po temacie domyslam sie ze nie bedziesz nic w niej zmienial ? pozatym to ladny seryjny avancik
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
ja mam pioneera deh-p7500mp ( ma 2 kolory podswietlenia zielony i czerwony ) i ten czerwony ladnie sie komponuje z czerwienia audi ( w dodatku to dobre radio )
-
[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???
a zeby jeszcze komp nie mulil to w start\uruchom wpisujemy msconfig i odznaczamy sobie niepotrzebne rzeczy w autostarcie
-
[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???
mozesz wylaczyc, wywalajac internet explorera calkowicie z komputera ( kiedys widzialem program ktory do tego sluzyl ale nie pamietam jak sie nazywal bo tak normalnie to sie go nie da usunac )
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
lampki fajne ale powiedz mi skoro chciales czarne to czemu nie FK tylko te IN PRO ( nie mowie ze zly wybor czy cos ... ale pytam z ciekawosci ) ? czemu nie zespolone ? czemu zastanawiasz sie nad xenonem ? jesli bedziesz bral to jaki ( ile xxxx K ? ) ?
-
Podróby dvd z ekranem dotykowym, tunerem tv, bluetooth jak to działa?
to kup normalne radio dobrej firmy
-
[B6 AVJ] A4 B6 S-line 1.8T Poprawiony post
e46 w coupecie w dieselku to jest to ze zdjecia z e60 widac ze to nie m5 chociazby po lusterkach b6 sprzedana ?
-
Strefa Śmiechu
licytacja trwa ... i za ta cene wole b6 lub b5 s4 ;P
-
[B7] Spoiler na klape do A4 B7 sedan gdzie kupic?
moim zdaniem tez najbardziej pasuje ten pierwszy .... a nie widzialem zadnego chyba na zywo ale wnioskuje tak po obrazkach ze jest najsubtelniejszy i najbardziej zgrany z linia b7 sedan
-
[B6 AVF] 225/45R17 czy 235/45R17 na lato??
a moze umiescisz wjakims dziale ceny opon ktore masz dostepne i rozmiary ( lub w dziale sprzedam )... iwecej ludzi to przeczyta i bedzie reklama dla ciebie, jesli masz tanio to kazdy bedzie zadowolony bo ty zarobisz a my kupimy taniej.
-
Zakaz wjazdu + nie dotyczy mieszkańców. ?
u mnie jest tak samo ... tylko ze mieszkam w centrum miasta i ogolnie ludzie stawiaja na parkingu ktory jest maly i jest przeznaczony dla mieszkancow bloku. i z tego co wiem to moga parkowac na tym parkingu auta tylko ludzi zameldowanych w bloku do ktorego przynalezy parking.
-
Podróby dvd z ekranem dotykowym, tunerem tv, bluetooth jak to działa?
nie mowie ze jvc sa dobre .... ale jesli ma kolega kupic te takie typowo chinskie produkty to juz lepiej miec cos firmowe co i tak jak wiadomo nei jest najwyzszych lotow ja za ta cene kupilbym uzywane radio i jeszcze by mi zostalo albo nowego clariona lub alpine`a ale jesli ktos chce koniecznie kolorowy ekran to to bedzie najlepszy wybor
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Iverson ... kto pierwszy ten ....... pierwszy ja tez czekam na silniczki bo jednak jeszcze ich nie mam, a myslalem ze mam w paczce / wg mnie 6000k wygladaja znacznie lepiej niz 8000k ( jak dla mnie sa za niebieskie ) wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo .... :gwizdanie: ps. do Wisly nie jade :| ale moze w lecie sie spotkamy na jakims duzym spocie bo z lubuskimi spotami (a raczej ich brakiem) juz mnie szlak trafia
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
kurde ... to teraz w dodatku mamy ten sam HID
-
[B5 AHH] A4 1.9TDI 66 kW avant
ooo fotele racaro ;p nie dosc ze zadko spotykana w b5 ( oprocz rs4 ) to jeszcze bez skory hehe rarytasik ....siedzialem pare razy i musze przyznac ze fajniutkie ;P ale wg mnie mniej trzymaja niz takie co byly w s4 .... ps. z tylu brakuje ci srodkowego zaglowka pozatym ladna seria