Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Utrata znizek po szkodzie
poleci ci 10% w gore od tego co placisz teraz ... i jesli mialbys za bezszkodowosc 10% to tez juz nie bedziesz mial przez 2 lata <-- tak przynajmniej jest w Benefii/Generali
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
ja mysle o tych felgach tylko że będą przemalowane na bardzo wyraźną perłe http://moto.allegro.pl/item315847805_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_super_polecam.html pozdrawiam jaka perle ? te sa ciekawe: http://www.allegro.pl/item317026063__17_5x112_mercedes_audi_vw_seat_nowe_.html ale wg mnie i tak powinienes tam wlozyc 18" na oponce 225/45R18 lub 235/45R18 i jestem pewien ze komfort i tak by byl mega .... ta buda jest strasznie duza i tutaj 17" i tak bedzie wygladac na mala felge a opona 225/50R17 to przeciez juz lekki balon jest ale jak chcesz
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
toyo dobre oponki .... ale szybko sie zcieraja
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
pierwsze ladniejsze .... drugie ma raggaman w swojej .... te z allegro srednie ....
-
[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)
czemu sprzedajesz ? widzialem link na allegro :> ?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
skorke niedlugo wsadze i zobacze jak wyglada ... narazie caly czas pada i jakos nie mam czasu zeby sie bawic w przekladanki ale jak wsadze to porobie fotki napewno
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Flyer ... bedzie grill z S4 ale musze skompletowac reszte (zderzak tyl juz mam ) Ykk... kolejny mod to Chip u rogala jakos niedlugo a potem ... nie wiem z tymi zarowkami chodzi o to ze teraz mam takie dlugie ktore swieca na zolto a chce kupic takie ktore swieca na bialo najlepiej zeby byly na diodach LED tak jak teraz mam postojowki
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Na alle...cos podobnego stoi http://allegro.pl/item316995807_tunel_srodkowy_pod_navi_nawigacje_symphony_audi_a4.html <-- ja mowilem o tym ... ale jak widac juz rozsprzedane na czesci [br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 09:59 _________________________________________________ Xenon zamontowany, fotki na pierwszej stronie dla mnie kozak widocznosc nieporownywalnie lepsza wlozone sa HID`y 6000k ( takie jakie chcialem ) w soczewki polifotwe Valeo do tego postojowki diodowe.... teraz szukam H7 na diody biale ( zeby miec biale swiatla dlugie a nie zolte )
-
Czy da się ściągnąć filmik z YouTube na dysk ???
mozesz tez zainstalowac wtyczke w firefoxie o nazwie: fast video download
-
[b5 1z] Moje tdi
ladna ale ... jestes pewien ze masz glebe -60mm ? bo wyglada mi to bardziej na -30 lub -40mm ogolnie ladna jak bedziesz kupowal przednie swiatla to uwazaj zeby nie kupic lamp firmy SONAR. ogolnie auto na + wg mnie
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
chlopaki nie odswierzajcie takich kotletow z przed pol roku .... skoro nic sie nie zmienilo .... patrzcie zanim napiszecie posta kiedy poprzedni zostal napisany. a tak na marginesie to ladna ta a4 ... i rns`ik-e ;]
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
no ladniutka .... ale felgi wg mnie do wymiany na conajmniej 18" zeby jakos to wygladalo ciekawe jak bedzie z utrzymaniem czystosci na bialej skorzanej kierownicy opisz jakie opcje dokupiles w salonie audio chyba masz te same co kolega ktory wczesniej kupil b8
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Iverson popatrz na swoje ... dodaj kufer i masz to samo no do Wisly raczej nie pojade ale na jakis ogolnopolski letni zlot mysle ze skocze Spadam zawiezc koledze lampy oraz xenon i niech reza ( ja sie sam za to nie biore ) Mysle ze po weekendzie odbiore auto, porobie fotki i sie pochwale na forum .... bo jeszcze pare duperelkow mu dalem zeby zrobil
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Xenon in progress niedlugo fotki. Ostatnio trafila mi sie cala konsola srodkowa poliftowa z radiem pod 2 din ( czyli na rns-e ) i oczywiscie z klimatronikiem z funkcja grzania d*p.... lecz zabraklo pieniedzy bo kolega wolal za ten zestaw 1050zl
-
Porsche Carrera GT EDO Competition
najlepsze sportowe auto ... oprocz zondy i w dodatku od edo kozak
-
[B6] Concert czy coś innego?
to kup uzywke clariona lub alpine ewentualnie pioneer zagra napewno czysciej i lepiej niz ori concert
-
pyanie lamerskie, ale dla mnie istotne
ludzie zadowoleni sa z powerbassa chociaz jak dla mnie nie gra rewelacyjnie ( ale wez go pod uwage bo wielu sie podoba ) ja bym wybral glosniki firmy Tec ( kosztuja ciut ponad 300zl ) ( http://www.nokaut.pl/glosniki/glosniki-tec-xp-5-k.html )
-
pyanie lamerskie, ale dla mnie istotne
tak tylko glosniki z pelna zwrtonica sa duzo drozsze te co sa na allegro i pisze zwrotnica to tak naprawde zwykly filtr ktory odcina niektore tony na pelnej zwrtonicy mozesz duzo wiecej parametrow ustawic sokolnh te w drzwiach nie sa ani wysoko ani nisko tonowe ..... to sa glosniki sredniotonowe ;] dla przykladu glosnik wysokotonowy - znajduje sie u gory w drzwiach u gory w a4 ( a przewaznie na slupku przednim ) tzw tweeter/piszczalka glosnik sredniotonowy - znajduje sie w drzwiach na dole - 13cm/16cm glosnik niskotonowy - to np woofer 12" / 15" chrapusta - nazwij temat zgodnie z regulaminem, bo ten nic nikomu nie mowi: Np. jakie glosniki ze zwrotnica czy bez ? i po bolu
-
[B6] Concert czy coś innego?
zalezy ci na jakosci kup inne radio ... zalezy na wygladzie i spojnosci konsoli kup ori concerta
-
FAQ forum "Ubezpieczenia, odszkodowania, wypadki"
wlanie wiem .... bo trzeba wejsc tam po sciezce .... powoli od strony glownej ... ale poszukajcie na tej stronie http://www.autokor.pl/ w dziale porady
-
[B5 AFN] Czarne 18" i granatowe Audi - PROSZE O OPINIE !!!
Iverson ale Dotz wcale nie jest gorsza firma niz OZ
-
Poprzednie też było AUDI :)...... a jeszcze wcześniej.............
ladniutka ...... audi tez fajna
-
[B5 AFN] Co wybrac do srebrnego Avanta
1 najlepsze .... 2 fajny wzor ale to podroby ozetow
-
[B5 ABC] oooo !!!!!!
http://img444.imageshack.us/img444/9153/img1697jp5.jpg <-- tutaj tez drzwi maja inny kolor wiec watpie czy to zludzenie ... na dwoch roznych zdjeciach. puchatek27 pokaz lepiej swoja 535d kombi biturbo i inne bmki ktore miales w dziale inne marki - chetnie obejrze
-
prawidlowe pisanie postow
tukan nie dyskleksja tylko dysortografia ;] dysleksja obejmuje duzo wiecej niz robienie bledow a dysortografia obejmuje wlasnie robienie bledow w wyrazach