Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Prośba o pomoc w doborze zestawu audio do auta do ( 3 tyś)
klinika dzwieku w krakowie
-
audi b7 s line moja nowa furka
ladniutka, jakie audio przekladasz z poprzedniej furki ? pokaz fotki wnetrza
-
Podróby dvd z ekranem dotykowym, tunerem tv, bluetooth jak to działa?
kup lepiej jvc za ok 1000zl jesli koniecznie chcesz miec kolorowy ekranik w radiu 1din bo te radia co o nich piszesz to sa nic nie warte .... one sa takie jak chinskie opony w porownaniu do markowych opon albo chinskie auta w porownaniu do audi
-
Prośba o pomoc w doborze zestawu audio do auta do ( 3 tyś)
podjedz do najblizszej profesjonalnej firmy car audio w twojej okolicy i pogadaj ... napewno ci to duzo pomoze
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
ooo kurde ;P piekna i w dodatku pierwsza b8 na forum .... ile glosnikow masz teraz ? a ile ma Bang & Olufsen ? wiec felgi jakies bedziesz wkladac mam nadzieje ? ( 16" strasznie male sie wydaja do tej budy i kojarzy mi sie to troche jak taki ponton na malych kolkach/ 18" bylo by optymalnie do tej budy ) hehe bedziesz rezac czy gwarancja na to nie pozwala lub po prostu nie chcesz ?
-
Spocik Lubuski :)
ooo to spot podobny do poprzedniego .... mnie nie bylo w zg i teraz przez jakis czas nie mam auta bo troche w nim bedzie dlubane :| .... wiec moze wreszcie ustalmy spot na dalszy termin bo chyba nie kazdy czyta te posty bo znowu spotkac sie we dwoch to lipa .... wiec wpisywac sie kto chce spota: - ja - 150PS dalej dopisywac sie na liste i dopiero wtedy ustalimy termin .... !
-
Czy warto kupić tą nawigacje do Audi A4 B5?
grippen jesli masz jeszcze takie za taka cene to wezme ....... pare ;]
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
na 99% jest to -30mm ;]
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
albo agro tuning ;D lub wiejski tuning jak kto woli
-
[B5 1Z] Tuba Aktywna TONSIL SAS-150
co chcesz osiagnac ? po prostu dudnienie bez czystosci ? jesli tak to warto kupic ale ja bym inaczej wydal te pieniadze niz kupowac takie cos co ani nie gra czysto ani glosno tak naprawde o takie cos ci chodzi tak?: http://allegro.pl/item309350049_tuba_tonsil_sas_150.html
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
car audio i NOS do tego te body i te aerografy profesjonalne spojlery dyfuzory progi i te ogromne alusy .... sory ja chlopaki zmieniam styl robie tak jak ON !!!! hahahah
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Iverson .... sprzedasz mi swoj grill ;P ? bo ci w aso to nic nie wiedza .... ostatnio pytalem o gril od s4 to mi powiedzieli ze kosztuje miedzy 218 a 320zl a wczoraj pytalem i powiedzieli ze kosztuje 350zl .... powiedz mi wiesz cos o tym czy byly grille s4 bez chromu na kratkach a tylko z chromowana obwodka ? dokupilem 6 pinow tak jak mowiles i mam 14 ( dzieki ! ) to co juz wszystko tobie doszlo do lamp ? rezasz na ten weekend ? ja juz wszystko mam hehe na weekend rezam a xenon widze kupiles ten co ja i raggaman ( widzialem na aukcji twoj nick ;p )
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
to kup fele z oponami i sprzedaj te opony ... napewno ktos sie znajdzie zeby je kupic skoro maja gleboki bierznik ;] ( hah tylko nie sprzedawaj nikomu z forum bo ostatnio coraz wiecej o rozbitych a4 :/ ) i kup jakies uzywki 6-7mm markowe lub nowe jesli chcesz pozdro
-
[ALL B5] Fotele z anglika
ale moze kolega ma regulacje wysoklosci w obu tych co chce kupic od ang wersji ? .... ja np mam w obu z tym ze mam z s4 fotele ... a w poprzednich podstawowych tez mialem tylko w fotelu kierowcy... jedyny problem tak naprawde to chyba z pasami ?
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
... to jest polska firma czytaj dokladnie ze zrozumieniem..... i nie cytuj kawalka ! napisalem ze za cene 350zl kupuje sie chinskie shity.... lub inne nie markowe scierwa nie mowie ze to chinska firma .... [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 23:11 _________________________________________________ tak ale placisz tez za testy na ktore firma przeznacza kupe siana ... i nie testujesz opon na sobie ! tylko masz pewnosc ze jadac 200km/h nie strzeli ci guma [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 23:13 _________________________________________________www.opony.pl <-- tutaj znajdziesz dobre firmowe gumy w razsadnych cenach
-
Car Audio jakie?
drozszy czynsz = wiekszy narzut na towar oraz moze bardziej znane firmy ..... ja zrobilem w malej firmie ktora tak naprawde dopiero raczkuje ale jak widac po democarze carmanii kuba zna sie na rzeczy i ja jestem w 100% zadowolony
-
Mustang Bullitt
kupujesz go ? czy narazie myslisz i szukasz dalej ? masz jakies okreslone w glowie mody juz ? domyslam sie ze kultowego body nie zmienisz ? felgi zostaja ori ? jakas planowana moc ?
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
czyli co chcesz zrobic 17" w chromie ? mam nadzieje ze nie chcesz robic dub style na 17 calowych felgach ? jaki rozmiar chcesz montowac ? wg mnie jesli chrom to 18" a jesli chrom robiony na dub style to 19" ( chociaz i tak wg mnie chrom pasuje bardziej do muscle carow i innych takich niz do niemieckich "panzerwagonow" ;]]] ) ps. moj kolega ma tzn black chrom na 16" bbs i juz mu z tylu odchodzi jak cos ale skoro chcesz chromy to popatrz tu jeszcze: http://www.chromy.pl/go.htm
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
po cenie wnioskuje ze nie bedzie sie spiywac taka opona .... normalna dobra opona 225/45R17 cenowo zaczyna sie od ok 500zl w gore a za ceny typu 350zl wlasnie sie kupuje chinskie shity.... lub inne nie markowe scierwa ja bym omijal szerokim lukiem ....
-
Car Audio jakie?
Watson dlatego ja polecam carmanie ... bo wiem jak mi kuba zrobil i wlasnie nie na komercyjnych firmach tylko raczej takich mniej znananych dla wiekszosci .... a co do radioodtwarzcza to wlasnie bym ja np szukal uzywki w przedziale 500-1000zl w zaleznosci od potrzeb bo tak naprawde podstawowe nowe modele za 500zl maja mala mozliwsc dostosowania dziweku do indywidualnych potrzeb dlatego ja np wybralem pionka deh-p7500mp
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
chrom nie bedzie pasowac do a4 wg mnie .... polerka tak ... ale raczej delikatnej felgi ( bo masz niebieski jasny kolor ) wiec wg mnie czarno srebrne odpadaja :/ ja bym bral o jakims delikatnym wzorze ... wtedy bedzie najbardziej gustownie
-
Sprawdz ile lat życia jeszcze Ci pozostało :)
a moje cialko jest wiecej warto od twojego o zlotowke bo mi wyliczylo 31994zl nom ale ja tez ladnej eSki b5 nie kupie
-
Car Audio jakie?
ok przed zakupem jednostki pokaz link na wszelki wypadek.... szukaj albo alpine albo clarion ewentualnie wysoki model pioneera - 7000/8000/9000 a i taka ciekawostka: radio alpine ktore u nas kosztuje 1400zl nowe w stanach nowe kosztuje 700zl ;] ( kolega bral ze stanow ) ide spac ;p
-
Car Audio jakie?
A3 nie ma problemu hehe i tak niedlugo jade do Kuby ( szefa carmanii na sesje zdjeciowa mojej a4 i audio na jego strone ) wiec odrazu bym ci pokazal jak gra moje auto i czy spelnia twoje oczekiwania oraz czy chcesz np wiecej bassu jeszcze czy np zeby bylo glosniej ja mam tak ze dam np na 85% glosnosci i juz mi ciezko wysiedziec w aucie ( ludzie slysza wszystko przy zamknietym aucie w dosc duzym promieniu ) a zaden glosnik nie zacharczy nawet na chwile..... za 5000zl zrobisz chyba bardzo podobne audio do mojego ( ja mialem spory upust ;p.... i juz mialem jednostke sterujaca ) ale mysle ze gorszego miec nie bedziesz w 5000zl powinienes sie zmiescic w carmanii z tapicerem wygluszeniem okablowaniem robocizna czesciami itp zawsze jak cos moge pojechac tam z toba i bedzie wiadomo ze polecam zaklad ... to on tez napewno da jakis przyjemny upust dla ciebie zreszta to jest gosciu z ktorym sie latwo dogadac .... wiec jak cos to pisz na priv jesli bedziesz zdecydowany lub pytaj ogolnie: jednostka sterujaca szukac uzywki aha ... czas realizacji .... 7-10dni ( duzo rezania jest przy drzwiach bo trzeba panele z mdfu i zywicy wykonac a potem to otapicerowac tak samo slupki ) z Wawy do Zielonej Gory masz 400km a carmania jest w Sulechowie pod Zielona Gora
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
nom efekt moze byc ciekawy ..... ciekawe tez czy bedziesz pierwszym w polsce ktory ma ledy w b7 ;P