Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Watson na MP pewnie sie nie wybiore bo napewno w takich zawodach moje car audio by szans nie mialo ale .... na jakies wojewodzkie ( czyt mniejsze ) zawody czemu nie ... moge sprobowac Mi sie podoba to co zrobil Kuba i on tez byl zadowolony z efektu koncowego _________________________________________________ PiotrTDI dzieki..... ale wcale nie az tak duzo czasu _________________________________________________ Iverson priv poszedl .... i ciesze sie ze sie podoba
  2. a bym zrobil chipa w a4 i przewiozl ja. ona zobaczy jak sie ucieszysz i tez bedzie zadowolona a tak serio .... ja bym wybral opcje: kolacja, koszulka nocna, kwiatki i jakas maskotka mila ale ta twoja opcja 1 z aparatem cyfrowym jest chyba najlepsza konkretny prezent ktory jej sie przyda
  3. szukaj w tej kolejnosci: Clarion Alpine potem dlugo dlugo nic potem Pioneer i potem znowu nic i cala reszta stawki najlepiej jak ci sie uda wyrwac Clariona lub Alpine`a do 400zl bo to obecnie najlepsze radia sa.
  4. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    bez brewek bedzie lepiej ;D fajnie ze inna niz wiekszosc ktore maja chrom i felgi Mam8 mi sie podoba
  5. piekna a4 ... mega fajne audio ( opisz je dokladniej jak mozesz ) z zewnatrz wyglada jak polowa w Irlandii przynajmniej ( ten pakiet dokladek na zderzaki ) .... co nie oznacza ze zle ... a jeszcze ciekawszy Gt-four ( szkoda ze nie Carlos Sainz ) ... ale to niestety nie temat o nim Umiesc go w dziale inne marki i opisz
  6. ja mam astygmatyzm i mam kat A wiec chyba biora z tym do woja ...
  7. włóż i włącz czyli np w komputerze urzadzenie dziala bez instalowania sterownikow ( windows sam je wykrywa i konfiguruje )
  8. fajny momencik i moc tez niezla zmierz g-techem przyspieszenie 0-100 i czas na 1/4 ciekawe czy bedzie lepiej niz ma ono w swojej b7 ps. a masz tez wykres przed chipowaniem ?
  9. dobrze myslisz z tymi 2 autami naraz ja tez teraz mysle o lawecie malej zeby ciagac auta bo fajnie na tym mozna zarobic
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Keżor wyszlo kozacko a druga zrobiles tez mam nadzieje ? czy zostawiles z jednym podbitym okiem ? respekt za lampki
  11. Wyrok Sądu Najwyższego z dnia 5 listopada 1980 r. (III CRN 223/80) opublikowano w OSNC 1981/10/186 Przywrócenie rzeczy uszkodzonej do stanu poprzedniego polega na doprowadzeniu jej do stanu używalności w takim zakresie, jaki istniał przed wyrządzeniem szkody. Jeżeli do osiągnięcia tego celu konieczne jest użycie nowych elementów, to poniesione na nie wydatki wchodzą w skład kosztów naprawienia szkody przez przywrócenie rzeczy do stanu poprzedniego. W konsekwencji powyższe wydatki obciążają osobę odpowiedzialną za szkodę. Zwiększenie wartości rzeczy (samochodu) po naprawie można by uwzględnić tylko wówczas, gdyby chodziło o wykonanie napraw takich uszkodzeń, które istniały przed wypadkiem, albo ulepszeń w stosunku do stanu przed wypadkiem. Wyrok Sądu Najwyższego z dnia 16 maja 2002 r. (V CKN 1273/00) opublikowano w LEX nr 55515 Roszczenie o świadczenie należne od zakładu ubezpieczeń w ramach ubezpieczenia komunikacyjnego odpowiedzialności cywilnej z tytułu kosztów przywrócenia uszkodzonego pojazdu do stanu pierwotnego jest wymagalne niezależnie od tego, czy naprawa została dokonana. Jeśli zatem naprawa samochodu i rzeczywiste poniesienie kosztów z tego tytułu nie jest warunkiem koniecznym dla dochodzenia odszkodowania, to nie sposób podzielić poglądu, iż koszty naprawy określone przez specjalistyczny warsztat nie mogą być miernikiem dla ustalenia odszkodowania należnego powodowi, gdyż ten nie dokonał naprawy samochodu.
  12. popraw nazwe tematu na np. [b5 AFN] jak wyciagnac turbine i ile to zajmie czasu ? bo ten twoj temat nic nikomu nie mowi i powinien byc w dziale: Turbo , Chiptuning i Tuning Mechaniczny cytat z regulaminu forum: ( http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22620.0 ) "UWAGA!!! Posty z tematami typu: „Mam problem", „Czy wiecie ?" itd. mogą być natychmiast usuwane lub przenoszone w odpowiednie miejsce przez Zarząd Klubu. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzała, użytkownik może otrzymać OSTRZEŻENIE."
  13. kiedys byla tutaj na forum rozmowa wlasnie czy byl montowany jeden air bag czy zawsze byly dwa i slyszalem ze byl nieraz montowany tylko jeden jasiek ale nigdy jeszcze nie widzialem zdjecia .... deski jak mozesz wstaw prosze foto deski rozdzielczej zeby bylo widac tam gdzie normalnie jest poducha pasazera. z lamp fk jestes zadowolony ? ( dobrze ze wziales fk a nie sonary ) ps. jakie masz felgi 17" na lato ? pokaz chetnie zobacze pozatym tak jak pisalem ladna .... i dobre plany
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    jesli zmienisz zderzak na taki jak na foto to opcja nr 1 lepsza a jesli nie to bym bral opcje nr 2
  15. napewno masz tylko jednego jaska ? widze ze robisz to wszystko delikatnie bez zbednych szpachli i spojlerow i dobrze czekam na audio :gwizdanie:
  16. powiedz ile siana chcesz na to przeznaczyc ?[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 13:34 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21891.0 <-- temat byl juz poruszony jesli chcesz to poczytaj co tam pisze jesli tez cie interesuje taki przedzial cenowy jak w tamtym temacie
  17. ja mam cybershota i moj kolega tez ... juz jakies 2 lata i nam nic sie nie dzieje i nie slyszalem zeby sie jakos szczegolnie sypaly soniaki[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 09:53 _________________________________________________te zdjecia co u mnie sa w moja a4 na 9stronie byly wlasnie robione cybershotem
  18. to duzo mu pali te tt .... bo mojemu znajomemu 1.8T pali w miescie 10-12L nawet gdyby mial 3.2 V6 to dziwi mnie te 20l ..... radzilbym sprawdzic te auto skoro tyle pali. spalanie napewno ci wzrosnie np ja po zmianie z 205/55R16 na 225/45R17 zauwazylem wzrost spalania o ok 0.5-1L ale chyba wzroslo blizej tego 1l niz 0.5l
  19. samsung raczkuje wsrod cyfrowek ..... wiec lepiej skup sie na nikonach
  20. wlasnie dlatego pytam zeby sie dowiedziec a ty mi tu gadasz tak jakbym kupil ten olej gdybym na cos sepil ... to bym kupil ten olej bez pytania. i gdyby wazny bylby tylko lans tak jak piszesz to pewnie kupilbym najtanszy olej z allegro i nie pytal czy warto a tak pytam zeby sie wlasnie doweidziec cos uwierz mi ze w d*pie mam te 50zl .... bo i tka teraz bede montowac niedlugo xenon pewnie nowa zawieche itd itp .... wiec uwierz mi ze te 50zl nie naruszy mojego budzetu a tylko pytam z ciekawosci co sadzicie ( przeczytaj moj pierwszy post czy gdzies pisze ze chcem go kupic ) jesli byscie napisali ze jest ok i ze macie z nim pozytywne doswiadczenia to bym kupil bo po co wtedy mialbym kupowac w sklepie jesli bylby dobry na allegro troche taniej ale skoro piszecie ze moze to byc podrobka to juz wiem ze nie kupie na allegro czyli biore ze sklepu i tyle czyli juz sie dowiedziales.zamykam
  21. dlatego wlasnie pytam .... bo nie wiedzialem jak to jest z allegro i czy ktos kupowal to nie tak .... po prostu jesli ktos by bral z allegro i bylby pewien ze jest ok ten olej to czemu nie .... ale jesli macie watpliwosci to biore ze sklepu i chcialem wiedziec co sadzicie o tym .... hehe nie mowilem ze kupie na allegro
  22. Witam musze na dniach zmienic olej ( jak zawsze na castrol magnatec Diesel ( polsyntetyk ) ) w sklepie taki olej kosztuje ok 150-170zl a na allegro 80zl + koszt przesylki http://moto.allegro.pl/item295410308_olej_castrol_magnatecdiesel_10w_40_5l_10w_40_10w40.html co o tym sadzicie ? ktos ma jakies doswiadczenia z olejami z allegro ? chyba ze cos pomylilem ze cena oleju ... ale kojarzy mi sie ze tyle kosztowal
  23. http://techno.viking.patrz.pl/ <-- obczajcie cale i potem tego kolesia ktory wyglada jak viking haha nie moge jak on tanczy
  24. raggaman ja chcialem miec wszystkie takie "srednie" jakie mam z przodu .... ale sie wkurzylem najpierw gdy zobaczylem na maxa ciemnie te tylne .... ale teraz nawet dobrze mi z tym i sie przyzwyczailem ze w nocy sie lipnie cofa
  25. moje nazwisko Nowak .... szukajcie na naszej klasie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.