Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B5 AHH] NOWE FOTO:) Mój srebrny Sedanik:)
no ladna seria zmien tylne swiatla jako pierwsze na poliftowe i kierunki na biale a przednie na valeo I bedzie full wypas + polerka dla felg
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
rob wiem tez mi sie one wkrecaja i kupie albo takie czarne jakies jak ty masz albo poliftowe do tylu ale to pozniej i w zwiazku z tym mam dla ciebie mega atrakcyjna oferte WYMIANA moje MEGA SUPER PRZEDLIFTOWE seryjne tylne lampy moge zamienic na twoje skromne czarne popularne tylne lampy co ty na to ? _________________________________________________ a tutaj kilka aktualnych fotek mojej a4:
-
Strefa Śmiechu
http://www.maxior.pl/film/84419/Rumunski_tuning_lepszy_niz_NFS <-- hahaha nie moge ;]
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
wie ktos czy zawias z sedana pasuje do avanta ? bo mam do kupienia amorki i sprezyny ( gleba max ) tak ze auto bedzie 5cm od ziemi chyba w najwyzszym punkcie typowy zawias do lansu dobrej firmy niemieckiej ale nie pamietam jakiej _________________________________________________ jest to tak niskie zawieszenie .... ze przez wyzsze garby zwalniajace nie przejade tzn przejade ale bede caly czas slyszal szuranie podwozia o ten garb ;D dla mnie kozak tylko ze jest ono wlasnie z sedana 2.6 lub 2.8 wyjete ... i nie wiem czy moge takie cos wlozyc do avanta bez komplikacji ? wie ktos moze ? _________________________________________________ raggaman odp poszla na priv
-
Marka Audi - powody do dumy
heheh obiektywnie trzeba powiedziec ze .... test robiony przez niemcow ( co widac w tym ze marki niemieckie sa na pierwszych miejscach ) gdyby test robili japonczycy zaczynalo by sie ... honda, nissan, mazda, toyota .... a gdyby francuzi to pewnie citroen renault peugeot .... ale niemniej cieszy oko ten skan kartki
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
hehe jakies za biale one ... szukam calych czarnych w dobrej cenie .... a audi i tak nie mam chwilowo ( przez 10 dni ) jest troche rezana ;D ..... moze potem sie pochwale ps. poza tym najpierw lampy przod ( xenon ) a potem tyl _________________________________________________ wybor padl na lampy fk automotive ( wersja black ) i do tego przetwornice firmy hella i xenon albo 6000k albo 7000k jeszcze zobacze .... ;> mysle ze do lutego uda sie juz to skonczyc
-
Spocik Lubuski :)
ja i puniek przyjechalismy 150ps lekko sie spoznil i bylo po spocie tomigsi mial lekka stluczke wiec nie dojechal .... i z 4 osob zrobily sie 2 na spocie emil_em sie za pozno dowiedzial .... Miejmy nadzieje ze nastepnym razem bedzie nasza piatka aktywnych w tym temacie ....
-
VT konkurs vol.5 Cubrowóz
a ta crome obok tez mamy rezac ;> ?
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
widze ze grafi sciagnales juz tego photoshopa
-
[B5 AFN] Srebrny avancik
http://allegro.pl/item279812529_alutec_cult_audi_vw_mercedes_seat_8_5x18_5x112.html <-- takie mam u siebie wiec jak chcesz mozesz zobaczyc u mnie w profilu jak to wyglada ja jestem bardzo zadowolony wiec polecam ci alutec`i i szyby tez mam wszystkie przyciemnione wiec jak chcesz to sobie obczaj.... tez w avancie b5 pozatym narazie ladna seria czekam na mody ( moj profil ) http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12919.0.html ( lub tu wiecej fotek auta na felgach i z ciemnymi szybami ) http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/7197 pamietaj zeby jak bedziesz przyciemniac wziac taka folie ktora po zerwaniu ( w razie kontroli ) nie zostawia kleju na szybie
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
http://www.sfd.pl <-- tutaj sie dowiesz wiecej i bardziej profesjonalnie napewno i twoje watpliwosci zostana rozwiane....
-
[B6] Aluski 18" na lato
opcja nr 2 jak dla mnie przejdzie reszta niebardzo no i te co proponuje rafalekx tez sa fajne zwlaszcza po polerce czyli wzor rs6
-
Jakie plany Sylwestrowe?
ykk nie smiej sie bo ja w tamtym roku poszedlem spac o 23:00 moja dziewczyna sie wkurzyla i tez poszla ;]]]] haha a od 3 lat nie pije na sylwestra ( w sumie to od 3 lat w ogole nie pije ) wiec pewnie w tym roku ...... dla odmiany pojde spac pozniej
-
[B5 AFN AVANT] (11.12.07r) S-Line fele 17''+ Zderzak,etc; oceny mile widziane
fela ladnie sie prezentuje... te szyby to przyciemnij bo ja zdania nie zmieniam albo wszystkie oprocz czolowej albo zadnej jak dla mnie a i progow od s4 oraz tylnego zderzaka nie szukasz ? ladnie by to wszystko sie wtedy uzupelnilo i zmienilbym jeszcze wydech i wtedy juz bedzie kozak ale i tak prezentuje sie na + z tymi valeo na przodzie zderzaczkiem s4 i teraz do tego ladna klasyczna felga ....
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
to nie sa lusterka ala m3 ;> lusterka ala M3 wygladaja calkiem inaczej to sa lusterka rajdowe stosowane np. w Mitsubishi evo VIII fq400 ( tak zwane potocznie "uszy shreka" ) ;]
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
samsung albo nokia jesli nokia to n95 ;>
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tych felgach?
troche komercyjne i ostatnio golfowe ale wygladaja ladnie mimo to tylko ze komplet felg mozesz kupic takich za 2000zl +/- a tutaj jest za 3000zl z jakimis chinskimi oponami. moja rada ... nie oszczedzaj na oponach lepiej kup oddzielnie felgi i np za ok 1000zl dobre markowe opony po jednym sezonie.
-
Strefa Śmiechu
http://polskajazda.pl/Samochody/Opel/Vectra/19461 <-- vectra zrobiona na audi
-
oz canova
bierz bierz .... sam je mialem brac na wakacje .... ale trafily sie alutec`a wzor kosa i firma tez
-
test dla facetów
hahahaha a ja jak tego sluchalem to myslalem ze to jest ACID GIRLS ;] a acid kazdy wie co to znaczy ;] dla tych co nie wiedza Acid - kwas np. acid drinkers - kwaso pijcy ;]
-
[B5 ADR] AUDI JAK MARZENIE
no koledzy dobrze napisali ....ale ja wiem jakie sa drogi w irlandii ( nie lepsze niz w polsce ) wiec z tym obnizaniem uwazaj ..... -30mm bedzie ok wg mnie a do przodu valeo lampki ( beda pieknie wygladaly z tym kolorem )
-
[B6] ciemne tylne lampy
do niebieskiego lakieru wg mnie nie bardzo takie pasuja .... do czarnego tak ale do niebieskiego szukalbym jakis innych
-
auto zastępcze
SAMOCHÓD ZASTĘPCZY W sytuacji gdy nasz samochód uległ uszkodzeniu z winy innego kierującego, możemy domagać śle zwrotu kosztów wynajęcia samochodu zastępczego w czasie naprawy, z polisy ubezpieczeniowej osoby, która wypadek spowodowała. Wynika to z przepisów kodeksu cywilnego zawierającego zasady, które w skrócie można zawrzeć w stwierdzeniu, że szkody wyrządzone drugiej osobie muszą być naprawione przez sprawcę. Zobowiązany jest on zadośćuczynić zarówno szkodom materialnym jak i moralnym, a także zrekompensować udokumentowane korzyści, jakie poszkodowany mógłby odnieść, gdyby nie nastąpiła szkoda. Z chwilą zawarcia przez właściciela pojazdu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC) obowiązek ten przechodzi na firmę ubezpieczeniową. Prawo osób poszkodowanych do samochodu zastępczego nie zostało uściślone odrębnymi przepisami. Według pani Ewy Kiziewicz z Biura Rzecznika Ubezpieczonych wynika ono jednak nie tylko z zapisów kodeksu cywilnego, ale i z rozporządzenia ministra finansów w sprawie ogólnych warunków ubezpieczenia OC, oraz z orzecznictwa Sądu Najwyższego. Brak konkretnych uregulowań prawnych powoduje, że firmy ubezpieczeniowe starają się ograniczyć swoją odpowiedzialność w tym zakresie. We własnym interesie dobrze jest więc - jeszcze przed poniesieniem wydatków na samochód zastępczy - uzgodnić ich skalę z ubezpieczycielem sprawcy i zażądać odpowiedniej zaliczki. Nie jest to niezbędny warunek, ale zazwyczaj ułatwia to późniejszy zwrot kosztów. Oczywiście możemy wystąpić z roszczeniem w dowolnej wysokości, jeżeli tylko potrafimy udowodnienie poniesione koszty były naprawdę niezbędne. Wynajmując więc samochód zastępczy (auto z wypożyczalni), musimy wskazać na konkretny cel tego działania. Jeżeli poszkodowany prowadzi działalność gospodarczą, może udowodnić, że samochód jest niezbędny do tej działalności. Można też oświadczyć,, że auto jest konieczne do wykonywania pracy zawodowej. Powodem wynajęcia samochodu może być konieczność dojazdów do miejsc, gdzie niemożliwe jest swobodne dotarcie innym środkiem lokomocji. W razie trudności w pertraktacjach z ubezpieczycielem pomocne może być zaświadczenie lekarskie, stwierdzające przeciwwskazania zdrowotne do poruszania się środkami zbiorowej komunikacji. Jasne udokumentowanie swoich racji powinno zaowocować szybkim zwrotem poniesionych kosztów. Trzeba jednak pamiętać o pewnych ograniczeniach. Polskie przepisy stanowią, że na ubezpieczeniach nie można zarabiać. Oznacza to. że odszkodowanie nie może przekroczyć faktycznej straty, jaką poniosła ofiara wypadku. Jeżeli uzyskaliśmy samochód zastępczy z Innego źródła, np. od szanującego się salonu, w którym auto, nie można już wynająć kolejnego samochodu. Jeżeli jeździliśmy Trabantem, nie należy się spodziewać pokrycia przez ubezpieczalnię kosztów wynajęcia np. Mercedesa. W przypadku zdecydowanej odmowy refundacji wydatków związanych z wynajęciem samochodu należy zagrozić skierowaniem sprawy do sądu. Jeżeli nasze roszczenia mieszczą się w granicach rozsądku, można być pewnym korzystnego wyroku. Niewykluczone, że postawiony przed taką ewentualnością ubezpieczyciel zmieni zdanie, chcąc uniknąć dodatkowych kosztów procesowych i odsetek za zwłokę. Egzekwowanie pieniędzy za samochód zastępczy jest powszechnie stosowane w Europie Zachodniej, w Polsce jeszcze nie. W razie wątpliwości wskazane jest jednak skonsultowanie się z prawnikiem, np. z Biura Rzecznika Ubezpieczonych. Auto Świat nr 8. 18.02.1998r.
-
test dla facetów
kezor zrobi virtuala z kazda pania ;D i to nawet z pierwszych stron gazet ;D
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
jak dla mnie to powinien byc konkurs kezor vs sokolnh oraz inni kontra inni