Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Wybór CB radia :)
chyba uniden jest robiony na podzespolach presidenta a nie president na unidena ale fakt faktem model 520xl marki uniden jest chyba najlepsza propozycja biorac cene do jakosci
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
gustowna fajnie wygladaja te fele podczas jazdy jakie masz sprezyny ? dobre plany tylko ciekawe jak z jakoscia tych lamp fk automotive black jesli tak jak z sonarami to lepiej przemysl decyzje pozatym bardzo pozytywna a4
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
adadur lapy nie chcem przekladac ale zeby wyjac podlokietnik z tunelu srodkowego trzeba ja odkrecic (lape) od podlokietnika chcialem na poczatku zmienic sama pokrywke ( ale tez jest inna konstrukcja ) a tunelu calego nie chcem zmieniac bo ma ciut inny kolor
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
eh montuje spowrotem swoj stary podlokietnik .... i chyba dam klapke po prostu do obszycia skora :/ bo nie moge tego za cholere wyjac a nikt nie wie jak to zrobic (( ( efekt koncowy wiec bedzie taki sam jak efekt poczatkowy nie udalo sie
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
w serwisie nie bardzo wiedzieli jak mi pomoc ( dali schemat z passata b5 ) bo z audi nie mieli ale mieli tylko schemat ze sruba pojechalem tez do goscia ktory sie niby zna na rozbieraniu wnetrz ten to juz w ogole mnie zaskoczyl swoja wiedza ... powiedzial ze musze wszystko rozebrac zeby wyjac podlokietnik bo stopa jest nierozlaczalna z podlokietnikiem poniewaz jest klejona haha a tutaj kartka ktora mi dali w aso VW _________________________________________________ ide sie z tym poszarpac i popukac mlotkiem w ta lape :/ jak nie wyjdzie to juz sam nie wiem co mam zrobic
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
http://img236.imageshack.us/img236/6448/dsc02236rf8.jpg <-- chodzi ci zapewne o ta srube ( jesli tak to ja takiej nie mialem ) mam tam tylko dziure o glebokosci z 10cm albo wiecej jade chyba do ASO vw zaraz sie spytac czy mi cos pomoga bo juz zalamany jestem ( kto to kurde wymyslil ) oraz spytac sie czy mi pomoga zdjac te nakretki bo ja mimo ze jest pokazane na forum jak .... to za cholere sie nie moge poradzic
-
[B5 APU] VAG - czyli gdzie się udać ?
Yasiuhot ja sie chetnie podepne z ciekawosci pod twojego vaga ..... ale jak juz na kims pocwiczysz dolaczam sie do pytania do zaawansowanych Vag`owiczow mozna cos popsuc vagiem ? czy on tylko robi analize wszystkiego i wysyla poprostu na komputer info o aucie ?
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
a ta sruba powinna byc widoczna czy w jakims zaglebieniu ? bo nie widze zadnej sruby juz wiecej ?
-
Strefa Śmiechu
[link usunięty - regulamin pkt. 4 i 5] hahaha dla mnie bomba ;] wiecej takich dziewczyn prosimy Za link umieszczony w temacie "Strefa Śmiechu" - patrz regulamin (pkt. 4 i 5)
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
ja juz wszystko wykrecilem, moge ruszac podlokietnikiem wraz ze stopa ale nie moge tego rozdzielic ( nie chcem nic lamac )aby wyjac to :/ z jeden stronyt blokuje stopa z drugiej podlokietnik probowalem ciagnac ale na wcisk to chyba nie jest zrobione :/ wiem ze w passatach b5 tez jest problem z tym wie ktos cos wiecej na temat rozdzielenia stopy aluminiowej od podlokietnika ?
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
Pikuś masz moze gdzies fotki tego jak to u ciebie wygladalo ? bo narazie to jestem zalamany w aucie nie mam podlokietnika ( nie wiem jak jutro bede jezdzic bez tego genialnego wynalazku ) chodzi ci o to ze lapa byla przykrecona sruba do obudowy z tylu ( obok popielniczki ) ? u mnie tez byla ( 3 sruby ) dwie kolo popielniczki jedna pod tym schowkiem na kasety ale juz je odkrecilem tez tak miales ?
-
B5 podlokietnik
podlokietniki z 97r i 96r nie sa takie same ( mam oba i sa pewne roznice w budowie podlokietnika i jego mocowaniu ) sa roznice w montazu samego podlokietnika oraz klapki od podlokietnika wiecej szczegolow czym sie roznia w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,20598.new.html#new
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
witam mam pytanko poniewaz mam dwa tunele srodkowe ( te miedzy fotelami oraz 2 podlokietniki i chcem wstawic podlokietnik skorzany do mojego starego tunelu srodkowego ( wymiana samej klapki nie wchodzi w gre po tunele oraz same podlokietniki (jeden 96r drugi 97r) sie troche roznia (sposobem otwierania, inna jest lapa na dole) jak odkrecic lape ktora trzyma podlokietnik od spodu ? musze rozkrecac caly podlokietnik zeby oddzielic lape od czesci plastikowych podlokietnika ? ( tunel srodkowy juz caly wyjety ) albo jak wyjac podlokietnik z tunelu ? nie mowcie zebym uzyl opcji szukaj bo nigdzie nie ma odpowiedzi na to pytanie jest tylko jak wymontowac tunel albo jak zamontowac podlokietnik jesli ktos cos wie jak to dokladnie zrobic to piszcie ps. jeden podlokietnik bedzie na sprzedaz wraz z tunelem cena jakos ok. 300zl ( ale to niedlugo :] ) ponizej zamieszam fotki z opisem o co mi dokladnie chodzi:
-
[ALL B5] Jak rozebrać oryginalny podłokietnik AUDI
wymontowalem wlasnie tunel srodkowy z auta poniewaz chcem zmienic podlokietnik ale nie bardzo wiem jak go wyjac bo trzyma go od spodu takie metalowe cos :/ szukalem na forum ale nie widze jak to zrobic ( wymontowac podlokietnik z tunelu srodkowego i zeby sie odczepil od tego metalowego czegos) wie ktos jak to zrobic ?
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7
ooo drugi konkurs ;D hyhy jestem dumny ze ode mnie to sie zaczelo ale tak poza tym to znowu przystepuje oby teraz wiecej osob sprobowalo swoich sil rozumiem ze tak jak wtedy kazdy moze znowu zrobic do 3 prac ?
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=vCIHGnkKsf4&feature=related <--- moze ktos nie zna ... .klasyka
-
Rejestracja - klapa bagażnika wersja amerykańska
mozesz dostac kwadratowa rejestracje i z nia legalnie jezdzic ( nie wiem dokladnie jaka jest procedura ) http://polskajazda.pl/Samochody/Honda/Civic/6821 <-- ten kolega z zielonej gory ma w civicu kwadratowa jak chcesz to napisz do niego priva na polskiej jezdzie pozdro
-
Moje Kochana Audiczka!!!
myslalem ze nie bede sie tu udzielac ale udziele: nie chcialem pisac tego co wszyscy ale napisze... na poczatku mysalelm ze po prostu sie pomyliles z moca ale widze ze jednak nie barteek26 gratuluje (nie)wiedzy na temat magnetyzerow co do tych magnetyzorow to pomysl: skoro kosztuja 11 zl i oszczedzaja paliwo oraz dodaja mocy to czemu producenci ich nie stosuja ? bylo wiele testow chociazby w takich "prostych" gazetach jak motor i auto swiat gdzie zostalo laboratoryjnie przy pomocy hamowni udowodnione ze nic nie daja a przyrosty lub spadki wachaja sie w granicy bledu pomiarowego. czyli wnioskujesz ze na oko masz 125KM tak ? ja chcac sprawdzic mo pojechalem na hamownie i wtedy dopiero pisalem ze mam wiecej niz mam. co do audi to pierwsze co bym jej zrobil to umyl i sciagnal pokrowce, nastepnie uglebił a potem zalozyl jakas normalna felge (16-18 cali) pozatym witam na forum ps. wbrew pozorom ludzie tutaj sa bardzo mili ( milsi niz na innych forach ) tylko teraz troche bedzie tutaj smiechu i nagonki bo po prostu napisales cos co nie ma prawa bytu dla uzytkownikow a4 _________________________________________________ forum wlasnie jest po to zeby kazdy sie wypowiedzial ( mi tez na poczatku pare osob napisalo ze felgi mam ochydne ) ale wszystko powoli zmienialem i auto teraz sie podoba chyba 99% uzytkownikow tutaj bo nikt sie nie buntuje ze zrobilem brzydko naprawde z naszymi radami zrobisz ladnie te autko i gustownie a czytajac forum napewno dowiesz sie wielu ciekawych rzeczy o swojej audi i zaoszczedzisz przy okazji na czesciach ( bedziesz wiedzial ktore warto kupic a ktore omijac szeroki lukiem )
-
konkurs klubowy VT
a ja proponouje daweoo Lanosa albo Q7 ktore przedstawil ykk albo Bmw E60 (obecna seria 5)
-
Spocik Lubuski :)
moja pierwsza propozycja: 25.11.2007 niedziela godzina 20:00 miejsce: Zielona Góra ( Parking przy krematorium ul. Wroclawska ) lub jak kto woli to "prosta przy Makro" na prostej mozna sie spokojnie scigac na 1/4 ( testowane wiele razy ) bo droga jest zamknieta praktycznie i nikt tam nie jezdzi bo prowadzi do nikad co sadzicie o tym ? niech ci co maja wpisane w danych "lubuskie" napisza skad sa bo nie bardzo wiem
-
Strefa Śmiechu
jestem dumny ze taki ktos jest klubowiczem mam nadzieje ze te nieoficjalne 10 000zl pojda na mody do a4 ;D ? _________________________________________________ hahaha prawie sie nabralem ;] ale po chwili dowiedzialem sie co i jak .... dobra strona ;]
-
[B5 ADR] Pomóżcie mi wybrać kolor skóry ;)
Tony juz na cos sie zdecydowales ? jakies kroki poczynione ? wiesz juz cos konkretnie co zrobisz ? patrzac na projekty javy to chyba bym robil u nich jesli masz sianko ( w dodatku renoma firmy ) a jakie masz fotele 1. zwykle grzane lub nie ? 2. s-line grzane lub nie ? 3. recaro ? bo za 4400zl to wydaje mi sie ze kupisz komplet tapicerki od rs4 jak dobrze poszukasz w dobrym stanie a to odrazu bedzie inny komfort na fotelach ktore byly w np rs6 rs4 i s3 sam tez sie zastanwialem nad obszywaniem ale trafil sie komplet s-line w czarnej skorze to wzialem i jestem zadowolony napisz co robisz jesli mialbys robic w javie to bym bral pomaranczowa ;D lub czarna ale ja na twoim miejscu z takim sianem szukalbym foteli oraz kanapy od rs4
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
no no rameczki ci wyszly na dobre fajne zdjecie z tymi zegarami i ogolnie jest lepiej niz bez ale ta galka ? diody master tuning ? to nie przejdzie jak dla mnie
-
[B5 ADR] Drogi hamowania
32m to mniej wiecej wynik aut "super sportowych" wiec albo masz ceramiczne tarcze takie jak w 911 turbo sa za doplata albo ciezka noge ze ten klocek chyba przegryzl tarcze "droga hamownia Porsche 911 Carrera (model 997): 100-0: 33,5 m" w dodatku na tych oponach: opony Zimówki Nokian W 185/65/15 ? przeciez one prawie nie maja powierzchni styku z asfaltem to po prostu niemozliwe chyba ze dokonales jakiegos przelomowego odkrycia
-
angel eyes i przyciemnienie tylnich lamp
a co do angel eyes`ow tez juz troche bylo ze jakos ogolnie nie jest rewelacyjna lepiej szukaj valeo po lifcie jesli juz koniecznie chcesz zmieniac ( chyba nikt nie narzeka na to )