Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Podsłuch komórki
gugas logicznie to brzmi co mowisz wiec ci wierze a juz myslalem ze mam na podsluchu ale na wszelki wypadek nie gadam juz o morderstwach na linii
-
[B5 1Z] Moje pierwsze Audi A4
nie jest zla ale .... te szyby wygladaja conajmniej dziwnie dociemnij tez tylna oraz przednie boczne najlepiej (albo zrob cale ofoliowanie od nowa bo ta folia lekko fioletem bije :/ ) lampki oraz kierunki boczne do wymiany - oczywiscie jak bedzie zbedna gotowka ( maly koszt a duzy efekt ) ta galka zmiany biegow oraz radio tez troche straszą ps. wyglada na to ze lewa lampe tylna masz przyciemniona a prawa nie ? no i to tyle a pozatym fajna a4 i witamy na forum
-
-
typowa ladna seria :oklaski: niedlugo dostaniesz cala liste rad jak ja upiekszyc hehe i zastanow sie czy chcesz byc na tym forum bo popadniesz w manie rezania wszystkiego co jest w tym aucie .... bedziesz zmienial wszystko ... a to ciagnie za soba koszty wiec te forum nie jest takie calkiem darmo jakby sie moglo wydawac ... moze sporo nadszarpnac budzet domowy dla mnie podstawa zmian - felga ps. pokaz deche
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
szyby mam przyciemnione folia co do pieca pisalem juz i przod i tyl. co do tematu piec vs folia pisalem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17458.15.html <-- w tym temacie u kolegi na drugiej stronie mnie taki interes kosztowal 100zl przednie dwie + 350zl - reszta = 450zl ( z tym ze wzialem najdrozsza folie jaka byla akurat dostepna ) zalezy na kogo trafisz... jeden sie nie bedzie czepial drugi bedzie np. wczoraj mnie zatrzymali policjanci dostalem 100zl i 8pkt ale co do folii zaden sie nie przyczepil [br]Dopisany: 03 Listopad 2007, 12:29 _________________________________________________ a tutaj virtual tuning oraz wersja orginalna I od razu pytanie czy przymierzac sie do srebrnych lusterek czy raczej zostawic tak jak jest zeby cala byla na styl "shadow line" co do swiatel valeo .... ( uprzedzam sugestie ) beda prawdopodobnie w tym roku
-
a4 b5 moje aut
Kezor i gleba ;> i jeszcze tylne swiatla cale czerwone. teraz od 2h sie bawie z moim zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy (moj pierwszy powazny VT robie hehe)
-
a4 b5 moje aut
ten to mnie zawsze wyreczy
-
a4 b5 moje aut
hm dziwne :/ ykk wczoraj widzial no wiec daje link do obrazka http://storage.imajr.com/tuned_422953.jpg?Signature=9SMeT7Kr1c8W7GYU7FGUdmTPMPo%3d&Expires=1194169752&AWSAccessKeyId=0ZZ1GFDJRNG9E0HT2A02 napisz czy dziala ykk mi wczoraj doradzil aby jeszcze progi pomalowac w kolor nadwozia ale zabraklo mi talentu do tego wiec musisz to zrobic sam bo ci to lepiej chyba jednak idzie
-
a4 b5 moje aut
Kezor wszystkim robisz prezenty w postaci VT ;> wiec ja dla ciebie tez cos mam .... delikatne mody tak na szybko (10 min) mysle ze powinny sie podobac
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
kozacka fura... slyszalem pare razy jak chodzi rs4 i jestem pod wrazeniem tak samo jak dzwieku rs6. maskara i sedan w b7 tez mi sie podoba dobry wybor
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
strongman wyzej napisales ze 166 i a8 to ta sama klasa no niezupelnie 166 i a6 to ta sama klasa poza tym kuzyn mial alfe i poweidzial nigdy wiecej alfy to prawda ze niektorzy kochaja ta marke a inni nie nawidza z tego co wiem w alfach najmniej awaryjne sa silniki 1.8 ( mowie o modelu 156 ) kolega teraz kupil 166 2.4 jtd i pali mu w miescie 10l ropy wg mnie taka a8 4.2Q wcale nie pali az tak duzo w stostunku do pojemnosci napedu Q oraz tip tronica mi sie ciagle podoba.... z ladna felga oczywiscie a co do bixenonu po prostu wypas aha i co do pieknej lini alfy ( 156 tak ma piekna brerea ma cudna linie 159 tez ) ale 146 wg mnie jest ochydna 166 tez jest fajna ale po lifcie ( poza przyciezkim tylem ) a przed liftem przod z tymi malutkimi swiatlami wyglada jakby byl bardzo smutny.... to taka moja subiektywna opinia tylko ( nie mam zamiaru tu wywolywac klutni )
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_14.JPG <--- przyciemnione szyby http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_15.JPG <-- czarna folia z efektem lustra http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_12.jpg <-- jeszcze jedno foto http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_11.jpg <--- i ostatnie wszystkie fotki z przyciemnionymi szybami jesli nie bedzie dzialac odswiezcie strone napewno zadziala lub zamiast klikac na link probujcie skopiowac do przegladarki i wtedy Enter;][br]Dopisany: 29 Październik 2007, 18:37 _________________________________________________wiec sie pochwale: wlasnie wrocilem z kreski (1/4 mili) przeciwnicy z ktorymi sie dzis scigalem alfa 156 1.8 144KM ( 17" felgi ) primera 2003r 2.2 diesel 138KM- seria ( 144KM wynik z hamowni ) 2003r alfe wzialem na 1/4 o jakies 2 dlugosci ( niestety nie mam filmikow bo nawet nikt nie bral aparatu bo ciemno bylo ) z primera szedlem leb w leb lecz wygralem o wlos... podejrzewam ze raz ja bym wygrywal raz on wszystko by zalezalo od kierowcy wczesniej sie scigalem na 1/4 z: corrado vr6 190KM - dostalem baty jak nietrudno sie domyslic (6.9s do 100km/h) (16 cali) crx v-tec (166KM - z hamowni) 6.5s do 100km/h tez dostalem baty (15 cali) Civic IV gen 1.5 90KM - lekkie to jak cholera ale wygralem o wlos Calibra 2.0 115KM - moja wygrana o pare dlugosci (15 cali fele) nastepny ktorego chcem sprawdzic to: Civic VI gen 90KM
-
[B5 1.8 ADR] Mój nowy nabytek
piekna seria mody powoli ida w dobra strone z tym podlokietnikiem to ci sie udalo
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
fajne nowe fele ale jakos wczesniejsze mi sie chyba bardziej podobaly (moze przez rozmiar ;]) a autko wyglada miodnie na tych fotkach
-
poszukuje fotki
http://e1.pudelek.pl/p2475/a5b8429f002b67ca47269dc8 http://e1.pudelek.pl/p2787/85a5fd51001f6dc247269dc0 wiem wiem .... to a3 sportback (roberta kochanka z tanca z gwiazdami) ale chyba mniej wiecej o cos takiego ci chodzi;>
-
[B5 1Z] Moja A4 1.9 TDI
sorry moj blad ... co mi sie chyba pomylilo to od razu podpytam zeby wiedziec na przyszlosc jakie oznaczenie ma silnik 1.9 75KM bo taki byl na poczatku produkcji w a4 no nie ?
-
[B5 1Z] Moja A4 1.9 TDI
1Z chyba ma mniej niz 90 Kucy ;> poza tym ladna seria... co do zmian to zapewne zaraz bedzie duzo postow o: lampach szybach zawieszce wiec juz sie nie bede rozpisywac pozytywna a4
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
wrzuć te światła do siebie i zmień przód na Valeo (albo coś ciemnego) to bedziesz miał jedną z najładniejszych B5 na forum! szukam valeo narazie i cos upolowac nie moge ... za pare dni spora sume pochlonie audio i sprezynki moze na troche nizej jeszcze no ale te swiatla tez mi sie wkrecaja ale na polskim allegro nie moge ich znalezc chyba ze ROB mi sprzeda albo sie zamieni za moje przedliftowe ? co ty ROB na to ?
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item262043164_audi_a4.html <-- moze ktos tego wynalazku jeszcze nie widzial pieknie zrobione listwy te na desce rozdzielczej.... allegro tuning tzw ps.tylko nie mowcie ze to ktos od nas ? on jest z lubina wiec moze kolega Szewczenko7 go zna ?
-
jak to z tymi radarami? czy to działa naprawdę???
ciekawy temat ... spytam o to goscia od prawa dokladnie i dam znac ( obym nie zapomnial ) ja tego nie przetestuje bo pan policjant zabierze mi dowod za przyciemnione przednie szyby wiec licze na was drodzy klubowicze
-
[B5 ADP] [b5 1.6] moje czerwone A4 :D [Łódź]/[N.Sącz]
witamy ladna seria szkoda ze bez klimki to co mozesz zrobic to: lampy przod - zmiana na valeo po lifcie felga zmiana na 17-18 zawias w dol o 30-40mm lampy tyl zmiana na poliftowe ( ewentulanie ladne diody) kierownica zmiana na taka z modelu s-line po dalesz instrukcie prosze sie zgloscic jak powyzsze zostana wykonane ps. uprzedzam moderatorow : - nazwij temat zgodnie z regulaminem
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
a gdzie takie lampki moge dostac ? I jaka cena ;> ? bo ciekawie sie prezentuje w ciemnej budzie
-
[B5 AKN] 2,5TDI, nowy nabytek\1
Pawel_gw jestem z zg i to nie ceglane tylko piecowe przyciemnienie szyb polega na wstawieniu szyby do pieca ma duzo wad pisalem o tym w moich postach bo chcialem to robic studio nazywa sie technicolor i znajduje sie w Kielpinie pod zielona gora wady to: cena 1480zl za komplet szyb do avanta druga wada to widac wszystkie rysy a potem widac wszystkie odciski palcow trzecia ze w razie zbicia szyby nigdy nie zrobisz tak samo (tego samego odcienia co byl poprzednio) bo jak szyba polezy dluzej w piecu niz tamte to juz bedzie miala inny odcien (wystarczy 5s za dlugo lub za krotko) czwarta wada jest taka ze fabrycznie producent juz zrobil maxymalne przyciemnienie szyb ! i nawet piecowe jest niedozwolone bo i tak przy badaniu przepuszczalnosci bedzie za duzo co do szyb przyciemnianych folia( mam zrobione tyl ok 95% sciemnione przod mam sciemniony na srednio i jest bardzo dobrze (dostalem atest ( moze uda sie wcisnac jakiemus naiwnemu policjantowi wrazie wu ) ktory i tak jest nic nie wart w swietle polskiego prawa) po prostu NIe mozna przyciemniac szyb znajdujacych sie obok kierowcy oraz czolowej ! tak jest na 100% ale ja i tak to zrobilem ;] a co do audi bardzo ladna seria wg mnie brakuje innej felgi i przyciemnionych wszystkich szyb oprocz czolowej ps. jak ktos ma pytanie co do przyciemniania pisac na Priv[br]Dopisany: 29 Październik 2007, 18:27 _________________________________________________ jest to robione wszystko folia/obecnie mozesz jest duzo rodzajow folii np z efektem tytanowym ktory daje leciutki odblask nie radze kupowac najtanszych folii ktore sa pozbawione warsty tzw slizgowej i przez to potem jak x razy opuscimy szyby folia robi sie matowa dodam jeszcze tylko ze czesto ludzie robia piec a potem narzekaja ze widac slady palcow (ze rysy wyszly na szybie te ktore nie byly widoczne wczesniej) i potem na piec nakladaja folie .... wiec po co placic dwa razy naprawde piec ma za duzo wad na chwile obecna zeby nim robic a mozna dostac folie naprawde genialnej jakosci ktora nie zmatowieje ma lekki odcien( taki ja dalem na przod .... no moze taki lekko sredni... ;> no i ciemniej na tyl ) a ze srodka widocznosc jest wg mnie ok a co do prawa to wiadomo zalezy na kogo trafimy, jedni jezdza autem z przyciemnionym przodem cale zycie i im policjanci daruja a inni po wyjezdzie z zakaladu musza zrywac folie ps. ja na przodzie mam taka folie ze w razie gdyby pan policjant mi kazal zerwac nie zostawia ona kleju i nie trzeba sie potem bawic z nozykami i innymi glupstawmi typu rozpuszczalniki i szczotki do sciagania kleju aha i jeszcze jedna sprawa przy kontroli policjant nie musi sie poslugiwac urzadzeniem do sprawdzania swiatla moze na podstawie wlasnego wzroku stwierdzi "szyby sa za ciemne i nie przepuszczaja 70% swiatla" i zabrac dowod ( przykre ale prawdziwe ) i dopiero pan na przegladzie sprawdza przepuszczalnosc
-
Alternatywa - regeneracja zawieszenia
a ja slyszalem ze sa firmy ktore to robia profesjonalnie i niektorym to wychodzi calkiem dobrze Flaha moze trafiles na jakas firme ktora nie dokonca miala o tym pojecie
-
[B5] S4 AVANT Mam ją wreszcie
pieeeeeeeeekna :drool: ciemna fale, srebrna buda, avant w ogole S4, dla mnie kosa czekam na wiecej fotek i szerszy opis :oklaski:
-
mały konkurs , co to za fura?
dacia logan mpv