Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Moja A4 1.8 T...przed zmianami...i po
rowniez zycze powodzenia w modach na poczatek zmienilbym tylne lampy na jakies cleary albo poliftowe bo lexusy(wg mnie) to nie bardzo do tego auta. Ale czekam na zmiany zeby zobaczyc jak ida prace ... jesli bedziesz chcial i uda ci sie sprzedac sonarki to Valeo ( lampy od a4 po drugim lificie ) dostaniesz za ok 500-600 zl nowe a Depo ( z tego co wiem tez niezla firma ) za ok 400zl wiec powodzenia ogolnie auto na +
-
1.9 Di -> Ostrołęka
chrom na przednim zderzaku paskudny ale skorki tylko pozazdroscic kolor wnetrza tez zadko spotykany i tu moje pytanie: brudzi sie ;> ? napisz ile ci pali w miescie a ile na trasie bo jestem ciekaw ciekawe ile wyjdzie po chipku u rogala :gwizdanie: nie wiem jaki przebieg jeszcze ale pomiajajc to ja bym za taka dal ok 15 000 zl
-
[B6 AVF] A4 Avant s-line
o jaaa sam nie wiem co bym wolal B6 czy coswortha pewnie zaraz niektorzy mnie moze dasz jedna fotke cosworth`a ? a co do b6 to piekny okaz tez zazdroszcze
-
AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???
patrzcie co wyczailem na allegro: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15947.0.html heh ale te zawieszenie to chyba gosciu chcial zrobic allroada
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
dzis zostaly przyciemnione szyby boczne tylne i tylna przednie boczne zostana przyciemnione za tydzien jutro jeszcze jade do chlopakow z auto-muzy w zielonej gorze pokombinowac cos z audio mysle ze zagra konkret .... fotki szybek dam za tydzien jak juz beda wszystkie przyciemnione[br]Dopisany: 07 Październik 2007, 21:44 _________________________________________________szyby jeszcze nieskonczone oczywiscie ( za tydzien przednie boczne ) tutaj foto jak wyglada narazie ( hehe troche jak auto przedstawiciela handlowego ;P ) [br]Dopisany: 08 Październik 2007, 11:02 _________________________________________________ mam nadzieje ze widac fotke, jesli nie to niech ktos napisze to postaram sie wrzucic jakos inaczej
-
Historia naszych nicków
yyy chyba nie trudno sie domyslic .... Nowak_zg pierwsze to dosc nieczesto spotykane ;] nazwisko u nas w polsce zg - Zielona Góra hura ;]
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
Mama mowi... nie wsadzaj tyle pieniedzy w te auto... po co ci te nowe felgi po co ci te ciemne szyby po co ci teraz to audio. potem dodaje ze mi odbilo ale jak trzeba dac to dolozy do modow . Dziewczyna mnie wspiera bo lubi sie ze mna wozic haha ;D, Koledzy tez sa za .... Tata jezdzi Punto 2003r wiec on glosu nie ma ;] bo zamiast kupic jakas fajna uzywke ze stajni Audi to on kupil nowe punto (zlituj sie panie Boze nad jego dusza ) Brat sie wkurza ze mi je sprzedal ;] a ono sie robi coraz ladniejsze Nawet chyba koty je lubia bo same czesto mi pod kola ostatnio wbiegaja na drodze :/
-
Jakie fele do mojej A4??
nr 1 lub nr 2 + numeru 1 to to ze dostaniesz oponki
-
Co sądzicie o tych felach ??
hehe o moje fele u gory jak ktos ciekawy jak wygladaja w a4 to zapraszam na link podany pod moimi postami
-
Strefa Śmiechu
Jasio pyta mamy - Mamo a wy kobiety co wy macie pod spodniczka miedzy nogami mama taka zmieszana mowi: - Kotka Jasiu kotka jasio na to: - to czemu zescie mu tak morde scisli ze az mu jezyk wyszedl ))[br]Dopisany: 04 Październik 2007, 21:55 _________________________________________________daje link bez http bo nieraz cos nie dziala jak daje pelne linki ftb.pl/redirect.asp?typ=link&url=http%3A%2F%2Fjoemonster%2Eorg%2Ffilmy%2F5374%2FTak%2Dsie%2Dpodrywa%2Ddziewczyny obejrzyjcie to to chyba padniecie ze smiechu
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
nie wiem czy dobrze mysle ale jak mialem celice to sonda lambda byla j... i tez przez to spalanie bylo wyzsze moze warto sprawdzic
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
jedne z dwoch "ykk"owych albo po II lifcie ;D
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ykk tutaj daje linki bez http 1. polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zg02102007497.jpg 2. polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zg02102007496.jpg 3. storage.imajr.com/tuning_800_325424.jpg?Signature=Ilcj6SeQHuu8gQqCXVpk69Yi6RQ%3d&Expires=1191520978&AWSAccessKeyId=0ZZ1GFDJRNG9E0HT2A02
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
kurde nie wiem co jest ja wszystko elegancko widze :/ w postach i wczesniej chyba chlopaki tez widzieli bo pisali ze wyglada niezle nie wiem co jest daje linki jeszcze raz Virtual tuning: http://storage.imajr.com/tuning_800_325424.jpg?Signature=Ilcj6SeQHuu8gQqCXVpk69Yi6RQ%3d&Expires=1191520978&AWSAccessKeyId=0ZZ1GFDJRNG9E0HT2A02 tyl: http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zg02102007497.jpg przod: http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zg02102007496.jpg
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
nie moglem sie powstrzymac wiec wam pokaze .... szybki beda przyciemnione w niedziele i bedzie to wygladac mniej wiecej tak jak w tym virtual tuningu ktory zrobilem. Niestety felg mi nie powieksza do tego rozmiaru
-
Najgorsze alumy - Mięciochy
te BBSy co mialem do niedawna w a4 ( podobne do pana szewczenko7 ) jezdzone sa chyba prawie od nowosci i ani jednego zatarcia nie maja .... wcale nie uwazam ze audikowskie fele sa twardsze i trwalsze od np. bbsow czy ozetow a teraz mam Alutec`a i koles tez 17 i tez nie narzekam`y.
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
nowe fotki lepszej jakosci teraz 1. 2. 3.
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
fela zalozona te samo foto pod linkiem bo podobno tamtego nie widac foto zlej jakosci czekam az kolega przesle mi lepsze to wtedy dam wiecej wg mnie wyglada super w niedziele przyciemniam wszystkie szyby
-
[B5 AFN] ile palą wasze AFN-y według -FIS
wedlug FISA na trasie miedzy 4.2 a 5.2 w miescie 5.2-6.0 srednie przewaznie ok 5.3
-
jakie CB i jaki wzmacniacz do a4 b5 kombi
ok dzieki za wszystkie posty teraz to sie zastanowie nad tym unidenem skoro wiekszosc mowi ze to dobre radio to nie mozecie sie mylic [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2007, 14:35 _________________________________________________ok wybor padl na Uniden 520XL + antena President New Alaska. a wzmacniacz bedzie prawdopodobnie taki jaki mi doradzil froger34 czyli Carpower 1502 kupie jak wroce do polski czyli za ok tydzien
-
[B5] zastanawiam sie nad zmianą kółek, VT
MAM 8 jak dla mnie zabardzo oklepane szczerze to mialem tez problem z wyborem felg ... bo nie chcialem miec tego co ma wiekszosc czyli MAM 8 mimo ze uwazam ze to piekna felga ( niestety golfy i inne auta ja tez maja :/ ) a w dodatku ladnie wyglada z pakietem chrom czyli dosc elegancka .... ja wolalem zrobic cos bardziej "ciemnego" hehe ze wzgledu na ciemna bude i brak chromow - alutec cult ( ) jesli wybor ma pasc na jakies z tych to albo te drugie albo te 4 od RSa nowego sam bym takie wzial ale wzialem co innego .... a co sadzisz o tych ? http://www.moto.allegro.pl/item245280171_nowe_felgi_17_5x112_wysylka_free.html ? tylko nie wiem jak takie felgi by wygladaly w srebrnej budzie glosuje na rs4 style
-
jakie CB i jaki wzmacniacz do a4 b5 kombi
wiem wiem ze byl walkowany duzo razy ( uzylem funkcji szukaj ;P ) ale kazdy ma troche inne oczekiwania ja wlasnie pytam o presidenta bo slyszalem o nim dobre opinie no i o ten wzmacniacz ale moze jakies doswiadczenia z presidentami w porownaniu do innych cb ?
-
Samsung E900
ja mam e900 juz dlugo (kupilem jak wyszedl, nie pamietam kiedy:P) i nigdy nic sie nie dzialo poza tym ze sie na poczatku wkurzalem na dotykowy panel przedni ;]
-
Najgorsze auto jakim jeździłem
jak mialem 3 lata to jechalem UAZEM potem mialem nim jechac jeszcze raz to plakalem ( tak mi mowila mama ) a najlepsze ... to czarna wolga w 1987r przywiezli mnie nia rodzice ze szpitala do domu:D niczym malego pana prezydenta a i jeszcze polonez na taxowce o boze .... to nie samochod
-
jakie CB i jaki wzmacniacz do a4 b5 kombi
Witam szanowne grono forumowiczow i innego typu ludzi Mam pytanko odnosnie CB radia a mianowicie widze ze tutaj niektorzy sie niezle orientuja w tematach CB wiec moze i mi cos doradza mam zamiar kupic radio cb President`a ( ale nie wiem jaki model ? ) czy mozecie powiedziec cos o tej firmie ? slyszalem ze to w miare dobra firma zalezy mi na tym zeby nie bylo szumow glownie i jakos rozmow byla dobra nad antena sie ciagle zastanawiam ale chyba bedzie ona na stale boje sie o magnesowke bo nieraz szybko jezdze a i nie chce mi sie jej ciagle zdejmowac a zostawic nie zostawie bo w naszym kochanym kraju ktos moze odciac kabelki i ona zmieni wlasciciela chcialbym zeby nie byla za dluga jak w tirze prosze o jakies rozsadne doradzenie anteny do cb i wypisanie mi za i przeciw co do radia presidenta moze warto kupic inne radio cb w tej cenie ? ( na radio moge dac ok 500zl i za antene ok 200 ) ps. a i jesli ktos by mogl mi doradzic jaki wzmacniacz pod skrzynie z glosnikiem Infiniti Ref 1250W (bodajze 400W RMS`u ) ? jaka cena za dobry wzmacniacz ? czy w 500 zl sie zmieszcze ? czy kupic monoblok czy jakis 2 lub 4 kanalowy ? pozdrawiam