Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Car Audio pytanie o wzmacniacz(czy da rade?)
schiller konkretnie i rzeczowo dzieki ;][br]Dopisany: 21 Październik 2007, 21:35 _________________________________________________Bartass_1 nie wiem jaki to model http://www.nokaut.pl/glosniki/tec-xp5k-zestaw-2-drozny-130-mm.html <-- chyba takie bo to dopiero wszystko zostanie zakupione za ok miesiac i wtedy zostanie zamontowane w Auto-muzie w zielonej gorze Oni mi polecaja jako suba tego earthquake a wy co sadzicie: Orion, Earthquake czy Powerbass (jako sub) ? nie znam modeli ale wszystkie kosztuja ok 600-900zl i maja miedzy 250-400rms (wiem ze nie za bardzo to sprecyzowalem no ale nie znam modeli :/ )
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
sama klasyka piekne auto i silnik tez zacny
-
[C5 2.8Q] by wacha ...
ale ladna ;D inna niz wszystkie i to sie liczy ale fela o 1-2 cale za mala
-
jak poradzic sobie z tymi rysami
te ryski nei wygladaja na glebokie... moze polerka ;> ?
-
Car Audio pytanie o wzmacniacz(czy da rade?)
Witam mam pare pytan odnosnie car audio bo przymierzam sie do czegos konkretniejszego 1. pyt czy wzmacniacz uDimension Glow 4075 ( http://www.nokaut.pl/oferta/wzmacniacz-udimension-glow-4075.html ) uciagnie mi glosnik bassowy Earthquake`a ktory ma 300RMS`u (ewentualnie Powerbass`a lub Orion`a) oraz czy uciagnie glosniki Tec`a i tweetery z przodu ? 2. Czy ktos juz montowal z was cos podobnego ( z tych komponentow ) i czy jest potrzeba wygluszenia przednich drzwi ? ( Nie wiem czy to robic czy nie ) pyt 3. troche odbiega od tematu ale nie bede zakladal nowego watku: Czym jest podswietlany zestaw wskaznikow oraz panel climatronika zarowkami czy diodami ?
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
Valeo ewentualnie Depo, nie Ringi szacunek za glebe. Ladnie sie prezentuje
-
1.9 Di -> Ostrołęka
dobra nie bede sie klucic po prostu macie inne zdanie. przepraszam modow za te posty w tym temacie Bo nie znajdziesz,chyba ze jakiegos zgniotka. jak juz napisalem wyzej: wystarczy umiec szukac i wiedziec gdzie i od kogo koncze ta bezsensowna wymiane zdan.
-
1.9 Di -> Ostrołęka
dobra nie sprzeczam sie z wami ... kupujcie dalej po tych cenach pozdro dawajrapa - no ja nigdzie nie bylem tylko tak sie sklada ze akurat jezdzilismy z kolega po paski z holandii a potem wlasnie z hanoveru no i napewno mojej a4 nie kupilem z hanoveru ps. ja sie nie napinam ale nie lubie jak ktos mi wpiera ze nie znajde a4 w dobrym stanie z niemiec za 4000-5000 euro z 96-98r na full`u ( wystarczy umiec szukac i wiedziec gdzie i od kogo ) pozdrawiam
-
[B5 ALG] Moje nowe A4 1.8T 150km, 1998r. kilka pytan;>
pytaj w dziale Silniki benzynowe 1. nie wiem 2. tak 3. tak 4. nie wiem ps. tutaj sie daje zdjecia aut ps2. witamy na forum ;] Pewnie coś Ci się pomyliło [spedyt]
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
ale ja nie napisałem że ma, tylko że jest uprzedzony także do ludzi jeżdżących tico aaa sory :/ moj blad ... jakis zakrecony jestem
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
Kezor z tego co czytam o Murzynie tutaj to on jesli ma tico to pewnie przeswapowane na cos powyzej 150KM ;] i skoxowane
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
rob tez sadze ze na 16 szkoda kasy wg mnie 17-18-19 to dobry rozmiar do a4 tylko ze dalem pierwszy link ktory znalazlem z tym modelem
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
ooo to swieta prawda ! ps. poza tematem: Kezor ... a co do cb to juz ci doszedl Unidenik ? bo mial byc ten grupowy zakup z usa ;>
-
[B5 ABC] Moje A4
aaa no rzeczywiscie ;> sory moj blad tak jakos zle pomyslalem a wyglada na metalowy
-
ŻYCZENIA DLA HUGO :)
alles gutes viele geschanke und gute audi ( mit keinen prolemen ) - ich wunsche dich /Nowak_zg ;]
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
moze troche glupi temat ale jak na kazdy temat to daje: jak w temacie czyli co was drazni na drodze oraz w samochodach i czego sie boicie na drodze na drodze drazni mnie to: -nieumiejetnosc plynnego ruszania z pod swiatel -gdy ja wyprzedzam kilka aut i nagle ktos sie wtrynia przede mnie jak jade rozpedzony -jak widze jak ktos otwiera drzwi i slysze jak one uderzaja w drugie auto -jak jedzie mi taki muł caly czas lewym pasem a prawym jedzie autobus ;] -gdy ktos nie wpuszcza innych kierowcow widzac ze tworzy sie korek w samochodach drazni mnie: -duzo siatexu i lexus looki ( no nie lubie tego i tyle ;> ) -jak ktos zalozy "szpojlery" i jezdzi na kolpakach -neony, diody, tribale na karoserii a boje sie: emerytow na drodze bardziej niz mlodych czubkow oraz niektorych kobiet (wiadomo jest pelno kobiet ktore jezdza super i sa mezczyzni jezdzacy jak ofermy ale na kobiety jakos tak prowizorycznie uwazam, mimo ze bardzo lubie ta plec hehe)
-
[B5 ABC] Moje A4
a jak poducha wystrzeli to tym metalowym znaczkiem w twarz ?
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
michal.z jest to model RS bo pochodza od audi RS4 tutaj masz link do aukcji: http://allegro.pl/item254480595_nowe_felgi_audi_vw_nowy_model_rs_4_16_.html
-
(b5 ACK) Moja a4 po malych zmianach
ah ile ja bym dal zeby miec takie foteliki .... najlepsze jakie moga byc ;P no oczywiscie poza recaro ( co byly w rs6 i s3 np ) ogolnie piekna seria Jesli bedziesz chcial sprzedac fotelaski to daj znac
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
jaki bedzie ;> ? rsowski gril (wg mnie znacznie lepiej bedzie pasowal niz od eSki) ? fela sie prezentuje kozak do tego czarna buda no i avant :gwizdanie: jak wiadomo znacznie lepszy niz sedan (bez urazy dla sedanowcow) dla mnie jest kozak
-
a4 b5 tdi 90ps 1996
ladna seria dla mnie pierwsze do wymiany poszly by tylnie lampy na cos bardziej "nowszego" zycze bezproblemowej eksploatacji
-
1.9 Di -> Ostrołęka
prosze cie nie mow ze wypasione bo ceny wypasionych aut a golasow uzywek to nie jest taka wielka roznica po 2. to nie 1.9 tdi tylko 1z silnik wiec to tez obniza troche cene tego auta fakt 98r to + ja mowie ze bym wiecej niz 15 nie dal i to jest moje zdanie ( nie wiem z czego sie cieszysz ) ty bys moze dal 25 ja bym szukal dalej bo za ta cene to juz moge zaczac szukac 1.9tdi w niemczech z 96r + oplaty oczwiscie ale mysle ze poszukujac w niemczech 1.9tdi za 18tys bym targnal rownie dobrze wyposazone z 96r-97r a jak nie wierzysz to zapraszam do hanoveru na gielde tam zobaczysz po ile chodza a4 w dieslach w niemczech z dobrym wypasem w dobrym stanie przykladowo benzyniaki zaczynaja sie od 2800euro, diesle golasy od 3500 euro a dobrze wyposazone od ok 4500 euro zreszta nie bede dyskutowac o tym w tym temacie ..... chcesz zaloz nowy to pogadamy o cenach bo nie chcem chlopakowi zasmiecac tematu
-
1.9 Di -> Ostrołęka
za malo wg ciebie ? 15 tys ? ja kupilem od brata wiec dalem sporo mniej niz powinienem ... za 20 tys mozna kupic spokojnie 1.9tdi a w niemczech to juz w ogole mozna przebierc w ofertach za 4000 - 5000 euro przynajmniej rok temu jak bylem z bratem w hanoverze to za 4500 euro spokojnie mozna bylo targnac tdika z super wypasem sory za odejscie od tematu
-
[B5 ADR] Moje Maleństwo :-D
ladna felga i fajnie zrobione tylne lampy folia ( napewno lepiej to wyglada niz te z poczatku produkcji wg mnie ) moze chcesz sie zamienic za fotelki ;> oczywiscie z moja doplata ;P ja mam seryjne materialowe i poszukuje skorki.
-
[B5 AHL]A$ Avant 1.6
ladna seria wprawdzie nie za mocna ale wg mnie w miescie starczy te 1.6 no i po lifcie