Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. http://www.maxior.pl/film/77245/Szyba_w_Audi <-- nie wiem czy bylo ale zobaczcie widac ze rezyserowane haha ale ciekawe ;] nikomu nie zycze takich fachowcow [br]Dopisany: 28 Październik 2007, 20:03 _________________________________________________http://www.maxior.pl/film/75073/Dobre_ubezpieczenie <-- oraz real gangsta
  2. tez szukam sprezyn i tez widzialem te K-F`y i wypytalem kolesi to mowia ze nie znaja w ogole tej firmy wiec ja raczej bede wolal doplacic ale szukac dalej czegos normalnej znanej firmy
  3. wosiek raczej ci nie ucieklo po hamowniu wlasciciel hamowni powiedzial do mnie jak zobaczyl ze sie ciesze "no bo to ..... tdi ;)" mowil ze przewaznie jak bada tdi`ki (ogolnie vw,audi,seaty,skody) to jest tak 2-6KM wiecej niz dala seria u mnie bylo akurat 9.3KM wiecej
  4. jak w temacie, jakie macie sprezyny i jakie polecacie ? do a4 b5 1.9tdi avant naped przod dodam ze chcialbym zeby byly obnizajace ok -35mm ale zeby byly twarde bo teraz mam tak na oko -35mm ( tak mi sie wydaje, jesli sadzicie ze mam wiecej obnizona lub mniej to napiszcie ) wg mnie ale jakos dziwnie miekkie i na dziurach dotykam opona nadkola :/ nie wiem jakie kupic bo za bardzo sie na sprezynkach nie znam ? napewno nie tak zeby sam sobie wybrac ma ktos jakies takie cos zalozone i jest zadowolony dodam ze kulam sie obecnie na kolkach 225/45R17 ---------------------- napiszcie moze jesli ktos ma obecnie podobny rozmiar kol to na jakich sprezynkach jezdzi ?
  5. ladna seria boczne kierunki do zmiany na biale na pierwszy ogien i sciagniecie tego czegos z wlewu paliwa pozatym 1.8T mozesz ladnie porobic jesli bedziesz chcial ciekawy gril
  6. ladny AFN mody ida w dobrym kierunku rzeczywiscie wyglada troche jakby to jakis allroad byl hehe ale pozatym cacy ;D
  7. w zg jest tak 10 osob - 60zl od osoby 5 osob - 80zl od osoby 1 osoba - 100zl w innych miastach z tego co wiem jest ciut drozej hamownia w zg obsluguje auta do 500KM my pojechalismy w kilka osob wiec wyszlo 80zl od łba ;]
  8. widzialem te ringi prezentuja sie konkret ... jak cos to i tak bede szukal ori valeo albo depo ewentualnie .... a teraz jade na hamownie zobaczymy ile wypluje hehe jak wroce to zapodam wykres .... chyba ze bedzie tragiczny to sie nie bede chwalic mial byc wczoraj ale hamownia byla zamknieta[br]Dopisany: 27 Październik 2007, 09:26 _________________________________________________http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_13.JPG <--- oto wykres z hamowni calkowicie seryjny silnik 1.9 TDI AFN 110KM w serii i 240Nm na hamowni 119.3 KM oraz 253 Nm jestem zadowolony i to bardzo
  9. fajne felgi i buda ale ta skora sie wydaje jakas sliska wiem ze w usa sa gorsze materialy niz na europe ciekaw jestem jak to wyglada na zywo ale ogolnie bardzo gustowna i mi sie podoba
  10. wizja Keżora zdecydowanie na + audio na + marka na + siatka, swiatla, chrom, "szpojlery" i inne dodatki na -
  11. niezly przyrost z samych wtryskow znowu rogal sie spisal hehe z tego co tu czytam ladna maszyna wydaje sie zadbana ale gleby jej trzeba bo teraz troche jak allroad a no i avan i diesel ... jak wiadomo .... najlepsze :gwizdanie: hehe pozdro
  12. ja robilem sama zyletka i nie porysowalem tak samo jak folie z szyb czyli najpierw zyletka albo szczoteczka taka z sterczacym wlosem lepiej podgrzac wtedy lepiej schodzi a potem rozpuszczalnikiem nitro na szmatce ! i wszystko schodzi picus glancus jesli masz kogos kto robi folie do szyb to oni maja full profesjonalne super ostre cienkie nozyki pozycz i tym zejdzie najlepiej
  13. a tam odrazu nie wolno .... lepiej tak niz tylne na maxa a przednie w ogole ( wtedy wyglada jak auto przedstawiciela handlowego ) tak jest elegancko trzeba przyznac hehe te 245 szerokosci na tyle to moglyby za walec na polskich drogach robic ogolnie gustownie i bez wsi a to sie ceni :oklaski:
  14. ykk dobrze proponuje takie ledy ktore wygladaja jak poliftowe II albo z ciut wiekszym bialym paskiem ledy tez widzialem ktos mial i sie prezentowaly miodnie a przod standartowo - Valeo ( czyli lampki po II lifcie ) poza tym ladna seria fajne fele a no i kierunek na boku do zmiany na bialy (nieduzy wydatek a zmienia auto) pokaz wnetrze
  15. ladna seria + za bose ladny wypas no i diesel :oklaski:
  16. ykk no szukam xenonu ale ostatnio troche czytam ze Policja ma sie czepiac aut z xenonem i sprawdzac czy jest samopoziom i spryskiwacze wiec troche sie boje jesli sie nie uda to beda zwykle valeo poliftowe (zadnych ringow nie akceptuje) a no i teraz mnie troche audi pochlonie eh duze troche ale warto bo auto mam zamiar miec dlugo ;]
  17. ale terenowe a4 ;D jak dla mnie pierwszy mod to powinna byc gleba i fele potem dopiero chip szybki i swiatla fajny kolor no i wiadomo avant w dieslu to jest to :oklaski:
  18. ok wiec daje link do tej fotki co ja dalem wyzej: http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_1.jpg[br]Dopisany: 10 Październik 2007, 23:07 _________________________________________________ok przyciemnione zostaly juz wszystkie szyby oprocz czolowej wiec daje foto tak jak mowilem przednie boczne lekko tylne boczne bagaznikowe boczne i tylna dosc mocno efekt wg mnie taki jaki mial byc ze srodka w nocy nawet widocznosc prawie sie nie zmienila ;> no czasami w bardzo ciemnych miejsach w nocy jest problem z cofaniem ale od czego sie ma .... kolegow zeby wyszli i mowili co jest za autem tutaj fotka: http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_11.jpg <-- jesli nie bedzie sie chcialo otworzyc odswiezcie strone powinno pomoc
  19. MorgothV8 pewnie ciut mniejszy niz ty hehe a tak szczerze to miodnie by bylo gdyby tam sie znalazl motorek od golfa GTI co do wnetrza: to piekne sama klasyka ps. sam to wszystko odrestaurowales ? czy takiego kupiles/robiles u kogos ?
  20. idealny german style :drool:
  21. no to ciesze sie ze dzialaja fotki no komin byl przeokrutny :/ az sie sam go wstydzilem ale nie zdazylem go zmienic na jakiegos mugena przed sprzedaza wiec zostala sprzedana w takim stanie i tak szczerze to troche mi sie za nia teskni....
  22. Piotrek(BoLeK) widac ze masz gust pieknie dobrane przednie i tylne lampy napisz mi prosze ile cie kosztowaly te przednie lampy ze wszystkim i jak moesz to daj linka do akcji allegrowej z takimi ( na privie ) ah zazdroszcze tych lamp :/ i foteli s-line
  23. cayenne kurde nie wiem co jest kolesiowi dalem ten link i mowi ze dziala ewentulanie mozna wejsc tak: http://polskajazda.pl/Samochody/Toyota/Celica/7186 tam sa wszystkie fotki
  24. a wiec jest to moj poprzedni samochodzik niestety byl zagazowany czego sie bardzo wstydze. ale to nie ja go tak skrzywdzilem Jest to seryjny Silnik robiony przez Yamahe o oznaczeniu 3s-ge ktory ma katalogowa moc 156KM krecila sie do 8500obr/min przy 5500obr zalaczal sie drugi walek przy bucie w miescie palila 19 l lpg... ale na trasie przy 100km/h spalila mi 8l lpg tutaj linki do filmow z celicą w roli glownej FILM 1 : (wydech) http://youtube.com/watch?v=ItNzVHVrZ1M polecam 24-27 sekunde tego filmu . Film krecony aparatem cyfrowym wiec niestety nie oddaje prawdziwego dzwieku tego wydechu a jedynie przyblizony ale i tak chyba warto posluchac. FILM 2 : (swiatla) http://youtube.com/watch?v=O_YuXyAGBAw kulala sie na kapcia 225/45R17 - zimowki i skillowalem nia a6 2.5tdi avant zapewne 150KM ;>
  25. ooo ja ale piekna b5 no i avant jak wiadomo szybszy no i diesel jak wiadomo lepszy no i b5 jak wiadomo najladniejsze ;]]]] a no i na blachach z lubuskiego ( krosno/gubin ) jak wiadomo najlepsze ;]]]] Sprinter ty chcesz przypadkiem sprzedac swoje przednie swiatla ? jesli tak to napisz za ile na priv

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.