Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. <-- 03.01.2008r <-- przed studniowka
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    komu wysylamy prace ? talibowi ? Murzyn domyslam sie ze to twoja a4 tak ? na tych dwoch zdjeciach jest ta sama a4 ? bo dziwi mnie jedna rzecz ... ta pierwsza nie ma szyberdachu a druga ma ... ;> ja juz zrobilem virtuala pierwszego foto tylko nie wiem komu potem dac link (zeby wstawil jak bedzie wstawial wszystkie prace) >?
  3. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    po swapie z 4.2 na 1.9 tdi
  4. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    i przebieg 500 000km ...
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ze kocha kogo innego, mianowicie - ........
  6. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Kreska Makro 09.12.2007r godzina 15:00 Makro jest jak sie wyjezdza z zg na chynow i za rondem w prawo lub na sulechow i zaraz w lewo mozemy sie umowic na mc donaldzie jak cos ja poprowadze na makro bo kreska tamta nie jest mi obca ;]
  7. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ok biore udzial chetnie przyjme jako nagrode lampy valeo z xenonem
  8. moj glos poszedl do sokolnh poniewaz widac ile pracy wlozyl nie widze zadnego bledu... fajnie zrobil swiatla i dobry kolor oraz zmienil tlo (ogolnie zrobil najwiecej z nas a w dodatku tez gustownie) ale o wszystkim przesadzila rejestracja
  9. hahahahaha sokolnh po prostu boska praca .... zwlaszcza rejestracja ;D no nie moge .... i zdolnosci tez masz nie mniejsze od kezorka .... niezly pomysl ze swiatlami i ladny lakier zrobiles ( fajna głębia ) i mam dylemat miedzy Kezorem a Sokolnh :/
  10. moze niech ktos uporzadkuje prace tak jak w poprzednim konkursie i zrobi ankiete ?
  11. sasiad ma auto na firme i mu to obojetne... i tak podzjie z ac a on znizek nie straci wiec ja wole po prostu wyplate gotowki.... tylko musze zrobic tak zeby dostac jak najwiecej chcem zrobic tak zeby zrobic kosztorys w aso czesci i naprawy i wziac gotowke .... wiec i ja wole tak i on ps. pet3r nie pije % wiec nanic mi flaszka ... chyba ze bym oddal klubowiczom
  12. a ja myslalem ze tu chodzi o rasizm :/ ps. ja chcem miec taki kolor jak hugo zartuje oczywiscie ;]]
  13. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15893.0.html <-- to jest nadal aktualne tzn chodzi mi o to ze mam prawo wziac kosztorys na orginalnych czesciach z aso oraz lakiernika i blacharza z aso ?
  14. 30 minut temu zadzwonil do mnie sasiad ze cofnal i nie zauwazylem najpiekniejszego auta na swiecie .... mojej a4. rozwalony kierunek przedni i chyba przednia lampa oraz przednie nadkole i zderzak. sasiad ma ubezpieczone auto w hestii na firme spisalismy oswiadczenie ze on jest sprawca itp itd. teraz pytanie: podobno moge rozwiazac sprawe gotowkowo lub bezgotowkowo najpierw bedzie powolany rzeczoznawca z hestii ktory wyceni szkody i tu pytanko ... na jakiej zasadzie on to wycenia ? na orginalnych czesciach czy na zamiennikach czy jak ? ile moze kosztowac lakierowanie + wymiana przedniego zderzaka na nowy i nadkola oraz lampy przedniej ile mniej wiecej powinienem dostac pieniedzy jesli chcem gotowke i zrobie to we wlasnym zakresie ? czy jesli rzeczoznawca powie ze da sie wyklepac a ja bede twierdzil ze chcem nowy blotnik a on tego nie wezmie pod uwage to co robic ? napiszcie mi co i jak bo jutro ide zalatwiac sprawy pozdrawiam
  15. fotele podgrzewane i kiera na + ramki tez fajnie wygladaja tylko co ty masz za zarowki ? jakies "ala" xenony ? czekam na mody ... narazie seria
  16. antena na magnes jest robiona po to zebys mogl ja zdejomowac, nikt nie powinien ci jej wyrwac aczkolwiek .... Polska to dziwny kraj anteny na magnes maja swoje wady: to ze moga porysowac dach, to ze byl jakis kiedys przypadek ze spadla przy duzej predkosci, to ze trzeba je ciagle montowac i demontowac i to ze maja troche gorszy zasieg niz anteny na stale ale anteny na stale tez maja wady zeby nie bylo tak slodko.
  17. ja juz skonczylem
  18. piekny jest ten avant wlasnie tka powinien wygladac elegancki srebrny avant b5 ciemne szybki oprocz czolowej (wszystkie a nie tylko tylne) ladna felga jedynie czego mi tu brakuje z zewnatrz to valeo do pelni szczescia wiec nowi na forum.... przyklad brac z tego auta zadnych lexus lookow i innych szpachli czyli tak jak ma byc ;]
  19. mialem tez kiedys takie cos i mialem po prostu pekniety wezyk od turbiny z tego co pamietam (sprawdz to ) koszt pare zł ;] ( jesli dobrze pamietam/bo to bylo ponad rok temu )
  20. ladna ale uglebil bym ja w pierwszej kolejnosci felge masz avanta masz diesla masz ;D jeszcze tylko gleba i szybki a potem to drobiazki w stylu swiatel z przodu itp itd... spolprog mi tez przy bucie pali ok 7.0-7.5 w miescie na oponach 225/45R17. a na 16" pali o litr mniej przynajmniej na trasie wg komputera pokladowego na 16" udawalo mi sie zejsc do sredniego spalania 4.2L a mojemu bratu 3.9L czyli tak jak podaje producent przy 90km/h a w miescie na 16" palila mi ok 6L wiec sie nie przejmuj spalaniem wg mnie jest dobre jesli masz dosc ciezka noge .... jesli bedziesz jezdzil oszczednie to uda ci sie urwac 1-1.5L w miescie skoro masz go dopiero drugi tydzien to wymien wszystkie filtry i olej ;> na poczatek i rozrzad mam nadzieje wymieniles ? pozatym pozytywna a4
  21. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    malo chetnych bo malo ludzi z lubuskiego jest na forum aktywnych no to jak nie niedziela to proponujcie co innego czekam na wasze propozycje teraz ( miejsce/godzina/data ) ja tam ewentualnie moge sie dostosowac jesli nie bede mial nic bardzo waznego do roboty
  22. apeluje zeby mozna bylo pokazac 3 prace albo chociaz dwie wtedy bedzie wiekszy wybor w glosowaniu ;> przejdzie ;> ?
  23. ja na 225/45R17 mam 2.3ATM ( zwiekszysc o 0.1-0.2 ? ) ( jezdze sam lub z jedna osoba max ) a na 205/55/R16 mam 2.2ATM _________________________________________________ jesli jezdze szybko po zakretach to mam dac wiecej zeby boki opon sie nie strzepily ?
  24. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    nazwij temat zgodnie z regulaminem ( uprzedzam moderatorow ) co do auta to fajna gleba ... ale wg mnie z tym chromem na grilu to przesadziles co za duzo to nie zdrowo jak dla mnie ... wiec ja bym juz nie dawal na tyl chromu pozatym witam na forum ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.