Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Photoshop a dla poczatkujacych polecam: http://www.virtual-tuning.pl/
  2. sam nie wiem na kogo oddac glos :| wsumie to wszystkie prace sa ciekawe i fajne _________________________________________________ glos na Keżor1 moze nie jest to taki malec jaki bym chcial miec ale oceniam virtual tuning a nie to co bym chcial miec ;p ( bo wolalbym w cult style ) ale .... widac ile tutaj jest zrobione.... znowu jestem pod wrazeniem tego jak wpasowujesz elementy masakra .... :>
  3. ja tez wyslalem ... i znowu przegram bo mi sie samemu nie podoba ( cale 40 min pracy )
  4. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no to jak tak to ok ... ale to dopiero jak bedzie ladna pogoda czyli za pare miechow a teraz cos trzeba skminic zeby sie mniej wiecej zapoznac chociaz w pare osob na krotszy czas ( pare h ) pogadac o a4 i o innych temat... poogladac swoje audiczki... pojezdzic etc
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kazdy by chcial u siebie .... a gdzie bedzie to zadecyduje wiekszosc ja znowu jestem jak cos za mc donaldem i potem na kreske na makro ( ci co beda chcieli to sie poscigaja na 1/4 ) a reszta sobie pogada
  6. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    o kurde ..... :/// tomigsi to sie nazywa pech :| ale co to zrobilo takie dziwne uszkadzenia ? jakies zwierze ? 150PS mi pisal ze sie spozni i wlasnie zadzwonil... ale niestety we 2 za dlugo niestalismy i juz po zlocie czyli pozostaje nam organizowac nastepny termin .... i liczyc na wiecej szczescia tym razem
  7. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    bylo "super" cale oprocz mnie 1 osoba ! - puniek. nie wiem po co niektorzy tutaj sie deklaruja ze beda a nie przyjezdzaja .... nastepnym razem jak bedziecie pewni ze chcecie zlot to dajcie znac ... zeby nie bylo znowu tak ze zadeklaruje sie pare osob a przyjade ja i puniek.... emil_em no szkoda ze cie nie bylo bo bylo by nas chociaz trzech. dla tych co sie deklarowali a nie przyjechali
  8. http://pl.youtube.com/watch?v=rP3qL4UG1TI <-- jesli ktos nie zna to klasyka/ jak gosciu nasladuje paru raperow
  9. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    w zwiazku z tym ze wszyscy biora pierwsza to ja nie bede poprawiac po kolegach skoro druga wolna to wybieram druga
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a ja pierwsza biore na stale a druga jako kochanke
  11. a laser w radiach sony siadzie o polowe szybciej .... ( opinia serwisantow i np na forach o audio pisza to samo ) ja polecam pionki ze starszej serii deh-p7500/7600/7700 mp lub wyzej 8xxx albo 9xxx a najlepiej oczywsicie clariony lub alpine`y lub jak ktos lubi to z wyzszej polki nakamichi, ktore ostatnio bardzo stanialy
  12. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    15;00 mc donald - dzis ;]
  13. witam na forum no no ladny wynik + za to ze byles na hamowni ogolnie ladna bedziesz cos zmieniac w niej ? pokaz jeszcze fotki wnetrza _________________________________________________ dziwi mnie tylko nagly spadek ( skok ) momentu na gazie przy ok 1300obr/min ( moc tez wtedy skoczyla )
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    zgadzam sie z ankieta .... Keżor wygral zasluzenie a za 3 miejsce tez jest jakas nagroda ?
  15. a mi i tak nie wyszlo zajelo mi to cale 40 minut ;]
  16. zrobilem ... ale nie podoba mi sie to co wymyslilem .... i znowu przegram :| trudne
  17. oczywiscie jesli ktos umie .... ja np tego nie umiem dlatego wole to zlecic fachowca... bo gdybym sam wszystko robil to wiecej bym popsul niz zrobil ... wiadomo jesli ktos chce to moze probowac ( a np firma moze mu tylko doradzic co i jak )
  18. Bartass_1 no odwiedzilem i auto-muze i carmanie i cos zrobie ale nie wiem czy bede sie tym chwalic na forum... ale bedzie konkretnie i wg mnie przed zalozeniem sprzetu kazdy powinien zawitac do takiego serwisu co sie zajmuje audio-video w aucie i sam zdecydowac czy robic samemu na komercji z allegro czy na markowych produktach w serwisie.
  19. no ladna sie wydaje daje wiecej fotek i nie zakladaj brewek :/
  20. Mad_MAX jak dla mnie moze byc i twoj a6 fajna do modow moze byc tylko musisz dac dobre foto w miare duzej rozdzielczosci.... mi tam obojetne ... ja moge zmieniac wszystko.... nie mniej nie mi to wybierac tylko zadecyduje wiekszosc ( tak mysle ) ;]
  21. dawajcie linki do obrazkow jakie proponujecie i moze wspolnie cos wybierzemy tym razem na czwarta część konkursu virtual tuningu a no i zachecam do startowania wieksza ilosc osob tym razem
  22. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    cloo spot bedzie tak czy siak czy bedzie 2 auta czy 5 ... ja tylko napisalem ze mam nadzieje ze bedzie przynajmniej 5
  23. chodzi ci pewnie o zestaw Xeteca tego typu jesli dobrze mysle: http://www.jtp.pl/JTP/car_audio/oferta/index.php?cat_id=2&man_id=4&prod_id=1150 ? jesli tak to powinien zagrac przyjemnie ps. Pare linkow ktore moze ci sie przydac w poszukiwaniu audio poza allegro : http://www.audio-system.de/ <-- strona firmy audiosystem http://www.jtp.pl/JTP/car_audio/ <-- jtp car audio (sklep) http://www.autosound.pl/ <-- auto sound (sklep) http://www.bestsound.pl/ <-- best sound (sklep) http://www.nokaut.pl/samochodowy-sprzet-rtv/ <-- nokaut ( dzial samochodowy sprzet [do porownywania cen komponentow audio ] )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.