Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. a ja cos swojego: szerokiej drogi i gumowych drzew I bezawaryjnych a4 zycze wam ... - ja ;]
  2. wg mnie lepszy od powerbassa bedzie Tec, nie pamietam modelu ale za ok 350zl sa 13cm
  3. dekielki to akurat mozna wymienic wiec nie sugeruj sie dekilekami
  4. czlowieku to nie ma byc show car ani demo car ! tylko ladny sedan ....
  5. w php chyba napisana .... ? fajnie dopracowana i mega dobre fotki :oklaski:
  6. no bo tak jest 1 to najlepsza ocena 6 najgorsza ! tak jak w niemieckiej szkole to przeciez niemieckie pismo eh ... chlopaki ... ;]
  7. to sprawdzcie czy to nie seria od 96r z tym domykaniem szyb bo ja tez to mam aa co do auta to ladna seria z fajnymi fotelasami
  8. http://www.kulturystyka.org.pl <-- ostatni dobry link
  9. no ladna seria zmiany tylko podkresla jej elegancki "image" a3 tez ladna miales ale pokaz jeszcze zdjecie srodka
  10. no to mamy podsumowanie noge od stolu mozna trzonek od siekiery tez ale juz baseballa nie :| bez sensu.... trudno doloze do bagaznika pilke tenisowa i bede mowil ze jade cwiczyc uderzenia
  11. tez zaczynalem cwiczyc w domu na ciezarach ktore teraz mi sie wydaja smieszne ... ale od czegos trzeba zaczac basen bardzo dobrze kszaltuje caly zarys sylwetki wiec to tez dobry pomysl ja moge ci polecic massa xxl firmy trec http://allegro.pl/item278611784_mass_xxl_trec_masa_xxl_weglowodany_bialko_bcaa.html na poczatku ich troche jadlem ( z 7 wiader po 2kg kazde ) i teraz tez sobie kupielm 4800g mialem czekoladowe truskawkowe bananowe i pinacolade wszsytkie mi sie przepijaly i pod koniec nie smakowaly tylko czekolade moglem pic i pic wiec polecam czekolade i tylko czekolade
  12. seria najciekawsza nie byla ... taka srednia bym powiedzial ale moment po chipku zrobil sie przyjemny
  13. sa ... albo przynajmniej byly kolega ma w astrze ( ostatnio ogladalem ) i swieca przekozacko http://polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/1182 ps. swoja droga ciekawa ta astra 260km i 380nm (5.1s do 100km/h )
  14. ja widzialem jak swieci 7000kelwinow i powiem ze barwa nie jest mocno niebieska na przetwornicach helli za to 8000k wydaje mi sie juz ciut za niebieskie .... wlasnie takie do lansu jak ja bede montowal to albo orginalny xenon z s4 albo valeo albo fk automotive black + hid 6000-7000k
  15. no ogolnie izolaty bialka sa dobre bo maja duzo dobrzewchlanialnego bialka rob mowisz ze przytyles 15kg w poltora miecha na diecie i treningu tylko tak ? a ile wazyles wczesniej i ile masz cm ? a ile po przytyciu ?
  16. tylko ze odzywki to wszystko ulatwiaja.... jesli ktos jest zabiegany to odzywki to zbawienie dla niego w dodatku maja sporo wiecej wartosci odzywczych niz zwykle jedzenie kiedys mialem super przepis na placek z jajek ale zgubilem tylko pamietam ze do tego sie dodwalo banany + cukier I jakos tam zapiekalo mega duzo bialka bylo w 100gramach tego ( to taka wlasna odzywka ) a zawsze mozna robic swoje np. miksujac banana z mlekiem i cukrem ....
  17. ykk napisal juz wszystko co trzeba w tym temacie .... a ja dopisze tylko ze w przypadku chipow cena idzie z jakoscia w parze
  18. zakupilem maly dodatek ( bo jak wiadomo polska to dziwny kraj ... wiec ubezpieczony zawsze czuje sie bezpieczniejszy )... oto foto: i tutaj pytanie ... orientuje sie ktos czy moge wozic bejsbola w bagazniku ? czy musze miec jakas pilke do tego tez ? bo np wiem ze noge od stolu mozna ... a kij baseballowy juz podobno nie :| bez sensu. .... (ale nie jestem pewien wiec jesli ktos wie cos wiecej niech napisze ;] ) teraz tylko brakuje mi naklejki z auto swiata JEZDZE FAIR ps. auto takie brudne bo akurat wyjezdzalem na myjnie ... i zmienialem dywaniki z materialowych na gumowe ( na zime )
  19. hahaha no to rzeczywiscie malo mi bo to starczylo na pare lat nie boj sie odzywek tam nie masz tak naprawde nic szkodliwego nie rozumiem tych co mowia ze to sama chemia .... a dziesiejsze jedzenie jakie jest ? ze niby naturalne ? bialko, weglowodany + witaminy ( na kazdej masz napisany sklad ) nie ma zadnych emulgulatorow ktore znajduja sie w coca coli i innych produktach, odzywki sa napewno zdrowsze niz jedzenie w proszku ( rozne sosy kupowane i robione z proszku itp. )
  20. a u mnie nie drzy wiec to chyba nie jest norma
  21. raggaman oblicz sobie czy dziennie spozywasz 2.2 g bialka ( lub lepiej wiecej ) na 1 kg masy ciala... bo np jesli opchasz sie produktami "biednymi" w bialko to nie przytyjesz .... podam ci dla przykladu co dzis jadlem sniadanie. Kanapki z kurczakiem i ogorkiem Woreczek Ryzu z truskawkami Obiad ( kurczak/buraki/kasza/kapusta kiszona i pieczarki ) zaraz znowu woreczek ryzu tym razem z mlekiem i cukrem i rodzynkami ( bogaty posilek w weglowodany a jak wiadomo weglowodany to energia ) po tym posilku ide na silownie a po silownie cos z duza iloscia bialka moze jajka, albo spaghetti i potem na kolacje znowu jakas buleczka z kurczakiem albo z warzywami zeby dostarczyc tez witamin. Ogolnie najlepsza zasada jest taka przed wysilkiem dostarczyc duzo weglowodanow a po wysilku fizyczynym duzo bialka ( weglowodany odzywki typu carbo, bialko - najlepsze odzywki to isolat bialkowy ktory ma sam w sobie duza ilosc bialka dobrze przyswajalnego ) ps. a no i wez tez pod uwage to ze np jesli lubisz piwo to alkohol scina bialko jak wiadomo ogolnie oprzyj posilki na produktach typu: ryz, kasza, makaron ( wzbogacone o rozne dodatki ) + jakas odzywka i mysle ze uda ci sie przytyc ps. i polecam rozne serki wiejskie ( takie biale co sa w kubeczkach ) maja duzo bialka oraz tunczyki w puszczce
  22. nastepny serwis typu ( ciekaw jestem tylko ktory z tych serwisow bedzie taka fotka.pl wsrod serwisow samochodowych a ktore upadna ) polskajazda.pl twojafura.pl furious.pl instalacjecaraudio.pl/ coraz wiecej tego
  23. to cienkiego trenera mial albo sie nie przykladal.... ( nie wierze w takie cos ze ktos jest slabo modyfikowalny ;] ) ciekaw jestem jaki mu obliczyl bilans bialkowy ( aby tyc potrzeba 2.2g bialka przynajmniej dziennie na kilogram ciala, do tego dochodza weglowodany przed treningiem bialko po i tluszcze w odpowiedniej ilosci ) ja zaczynajac cwiczyc wazylem 62 kg ( 2 lata temu ) po poltora roku wazylem 87kg ( czyli przytylem 25kg ) troche zalany bylem wtedy teraz bije do masy 90kg ale przy rzezbie wszystko rozpisywalems sobie zawsze sam .... cwiczylem najpierw na silowni w domu .... teraz juz na normlanej. (od 3 lat nie pije %, nigdy nie palilem fajek... jem zdrowo, dbam o diete) ale jak sie che to mozna
  24. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dobra aby jeszcze cos skminic proponuje 22 lub 23 grudzien znowu mc donald w zielonej górze i pojedziemy gdzies sobie ... moze na makro chetni wpisywac sie! mi bardziej pasuje 23 grudzien np godzina 16:00 na mc donaldzie ? co wy na to ? taki szybki spot ... pogadac posmiac sie doradzic sobie nawzajem
  25. a niech ktos mi wytlumaczy po co sie te reflektory wklada do piekarnika bo tamtego jezyka to ja nie rozumiem co pisza w tuturialu pozatym dziwnie wygladaja te diody ... takie jakies za male sie wydaja mi chyba te foto co pokazal malik z takim sposobem zamocowania diod wydaje sie bardziej optymalne dopoki nie bedzie ciekawych lamp diodowych do b7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.