Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Składamy życzenia świąteczne
a ja cos swojego: szerokiej drogi i gumowych drzew I bezawaryjnych a4 zycze wam ... - ja ;]
-
[B5 AFN] Jakiej firmy glośniki do przodu
wg mnie lepszy od powerbassa bedzie Tec, nie pamietam modelu ale za ok 350zl sa 13cm
-
[B5 1Z] Felgi S-line
dekielki to akurat mozna wymienic wiec nie sugeruj sie dekilekami
-
[B5 AHH] NOWE FOTO:) Mój srebrny Sedanik:)
czlowieku to nie ma byc show car ani demo car ! tylko ladny sedan ....
-
Nareszcie jest moja strona
w php chyba napisana .... ? fajnie dopracowana i mega dobre fotki :oklaski:
-
Marka Audi - powody do dumy
no bo tak jest 1 to najlepsza ocena 6 najgorsza ! tak jak w niemieckiej szkole to przeciez niemieckie pismo eh ... chlopaki ... ;]
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
to sprawdzcie czy to nie seria od 96r z tym domykaniem szyb bo ja tez to mam aa co do auta to ladna seria z fajnymi fotelasami
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
http://www.kulturystyka.org.pl <-- ostatni dobry link
-
[B6 AWX] Standardowa A4 --- narazie ;))
no ladna seria zmiany tylko podkresla jej elegancki "image" a3 tez ladna miales ale pokaz jeszcze zdjecie srodka
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no to mamy podsumowanie noge od stolu mozna trzonek od siekiery tez ale juz baseballa nie :| bez sensu.... trudno doloze do bagaznika pilke tenisowa i bede mowil ze jade cwiczyc uderzenia
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
tez zaczynalem cwiczyc w domu na ciezarach ktore teraz mi sie wydaja smieszne ... ale od czegos trzeba zaczac basen bardzo dobrze kszaltuje caly zarys sylwetki wiec to tez dobry pomysl ja moge ci polecic massa xxl firmy trec http://allegro.pl/item278611784_mass_xxl_trec_masa_xxl_weglowodany_bialko_bcaa.html na poczatku ich troche jadlem ( z 7 wiader po 2kg kazde ) i teraz tez sobie kupielm 4800g mialem czekoladowe truskawkowe bananowe i pinacolade wszsytkie mi sie przepijaly i pod koniec nie smakowaly tylko czekolade moglem pic i pic wiec polecam czekolade i tylko czekolade
-
[B5 AFN] Mój AFN`ek po lekkim chipku ;)
seria najciekawsza nie byla ... taka srednia bym powiedzial ale moment po chipku zrobil sie przyjemny
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
sa ... albo przynajmniej byly kolega ma w astrze ( ostatnio ogladalem ) i swieca przekozacko http://polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/1182 ps. swoja droga ciekawa ta astra 260km i 380nm (5.1s do 100km/h )
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
ja widzialem jak swieci 7000kelwinow i powiem ze barwa nie jest mocno niebieska na przetwornicach helli za to 8000k wydaje mi sie juz ciut za niebieskie .... wlasnie takie do lansu jak ja bede montowal to albo orginalny xenon z s4 albo valeo albo fk automotive black + hid 6000-7000k
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
no ogolnie izolaty bialka sa dobre bo maja duzo dobrzewchlanialnego bialka rob mowisz ze przytyles 15kg w poltora miecha na diecie i treningu tylko tak ? a ile wazyles wczesniej i ile masz cm ? a ile po przytyciu ?
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
tylko ze odzywki to wszystko ulatwiaja.... jesli ktos jest zabiegany to odzywki to zbawienie dla niego w dodatku maja sporo wiecej wartosci odzywczych niz zwykle jedzenie kiedys mialem super przepis na placek z jajek ale zgubilem tylko pamietam ze do tego sie dodwalo banany + cukier I jakos tam zapiekalo mega duzo bialka bylo w 100gramach tego ( to taka wlasna odzywka ) a zawsze mozna robic swoje np. miksujac banana z mlekiem i cukrem ....
-
[B5 AFB] Pytanie o chip tuning?
ykk napisal juz wszystko co trzeba w tym temacie .... a ja dopisze tylko ze w przypadku chipow cena idzie z jakoscia w parze
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
zakupilem maly dodatek ( bo jak wiadomo polska to dziwny kraj ... wiec ubezpieczony zawsze czuje sie bezpieczniejszy )... oto foto: i tutaj pytanie ... orientuje sie ktos czy moge wozic bejsbola w bagazniku ? czy musze miec jakas pilke do tego tez ? bo np wiem ze noge od stolu mozna ... a kij baseballowy juz podobno nie :| bez sensu. .... (ale nie jestem pewien wiec jesli ktos wie cos wiecej niech napisze ;] ) teraz tylko brakuje mi naklejki z auto swiata JEZDZE FAIR ps. auto takie brudne bo akurat wyjezdzalem na myjnie ... i zmienialem dywaniki z materialowych na gumowe ( na zime )
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
hahaha no to rzeczywiscie malo mi bo to starczylo na pare lat nie boj sie odzywek tam nie masz tak naprawde nic szkodliwego nie rozumiem tych co mowia ze to sama chemia .... a dziesiejsze jedzenie jakie jest ? ze niby naturalne ? bialko, weglowodany + witaminy ( na kazdej masz napisany sklad ) nie ma zadnych emulgulatorow ktore znajduja sie w coca coli i innych produktach, odzywki sa napewno zdrowsze niz jedzenie w proszku ( rozne sosy kupowane i robione z proszku itp. )
-
[B5 AHL] drżenie lewarka zmiany biegów
a u mnie nie drzy wiec to chyba nie jest norma
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
raggaman oblicz sobie czy dziennie spozywasz 2.2 g bialka ( lub lepiej wiecej ) na 1 kg masy ciala... bo np jesli opchasz sie produktami "biednymi" w bialko to nie przytyjesz .... podam ci dla przykladu co dzis jadlem sniadanie. Kanapki z kurczakiem i ogorkiem Woreczek Ryzu z truskawkami Obiad ( kurczak/buraki/kasza/kapusta kiszona i pieczarki ) zaraz znowu woreczek ryzu tym razem z mlekiem i cukrem i rodzynkami ( bogaty posilek w weglowodany a jak wiadomo weglowodany to energia ) po tym posilku ide na silownie a po silownie cos z duza iloscia bialka moze jajka, albo spaghetti i potem na kolacje znowu jakas buleczka z kurczakiem albo z warzywami zeby dostarczyc tez witamin. Ogolnie najlepsza zasada jest taka przed wysilkiem dostarczyc duzo weglowodanow a po wysilku fizyczynym duzo bialka ( weglowodany odzywki typu carbo, bialko - najlepsze odzywki to isolat bialkowy ktory ma sam w sobie duza ilosc bialka dobrze przyswajalnego ) ps. a no i wez tez pod uwage to ze np jesli lubisz piwo to alkohol scina bialko jak wiadomo ogolnie oprzyj posilki na produktach typu: ryz, kasza, makaron ( wzbogacone o rozne dodatki ) + jakas odzywka i mysle ze uda ci sie przytyc ps. i polecam rozne serki wiejskie ( takie biale co sa w kubeczkach ) maja duzo bialka oraz tunczyki w puszczce
-
twojarejestracja.pl
nastepny serwis typu ( ciekaw jestem tylko ktory z tych serwisow bedzie taka fotka.pl wsrod serwisow samochodowych a ktore upadna ) polskajazda.pl twojafura.pl furious.pl instalacjecaraudio.pl/ coraz wiecej tego
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
to cienkiego trenera mial albo sie nie przykladal.... ( nie wierze w takie cos ze ktos jest slabo modyfikowalny ;] ) ciekaw jestem jaki mu obliczyl bilans bialkowy ( aby tyc potrzeba 2.2g bialka przynajmniej dziennie na kilogram ciala, do tego dochodza weglowodany przed treningiem bialko po i tluszcze w odpowiedniej ilosci ) ja zaczynajac cwiczyc wazylem 62 kg ( 2 lata temu ) po poltora roku wazylem 87kg ( czyli przytylem 25kg ) troche zalany bylem wtedy teraz bije do masy 90kg ale przy rzezbie wszystko rozpisywalems sobie zawsze sam .... cwiczylem najpierw na silowni w domu .... teraz juz na normlanej. (od 3 lat nie pije %, nigdy nie palilem fajek... jem zdrowo, dbam o diete) ale jak sie che to mozna
-
Spocik Lubuski :)
dobra aby jeszcze cos skminic proponuje 22 lub 23 grudzien znowu mc donald w zielonej górze i pojedziemy gdzies sobie ... moze na makro chetni wpisywac sie! mi bardziej pasuje 23 grudzien np godzina 16:00 na mc donaldzie ? co wy na to ? taki szybki spot ... pogadac posmiac sie doradzic sobie nawzajem
-
[ALL] Światła Led
a niech ktos mi wytlumaczy po co sie te reflektory wklada do piekarnika bo tamtego jezyka to ja nie rozumiem co pisza w tuturialu pozatym dziwnie wygladaja te diody ... takie jakies za male sie wydaja mi chyba te foto co pokazal malik z takim sposobem zamocowania diod wydaje sie bardziej optymalne dopoki nie bedzie ciekawych lamp diodowych do b7