Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
kuredu masz moze jakas sesje obu waszych a6 ? gdzie widac je przy sobie ( pomijam te zdjecia ktore kiedys wrzucales ) ps. jak wychodzi spalanie po miescie po takim okresie ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb to jeszcze nakladki na pedaly z rs4 b7 by sie przydaly ;D decha calkiem ok ... myslalem ze gorszy rozjeb tam jest skoro nigdy nie wrzucales zdjec a z zewnatrz wiadomo ... gniecie
-
A8 D3 na 20" :)
mysle ze trasa ok 14L+ miasto ok 25-26L+
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
fajna w twoich rekach pewnie niedlugo bedzie wygladac jak nowa jesli chodzi o lakier i wnetrze gratki nowego zakupu a jakie kolo docelowo juz wiesz ?
-
A8 D3 na 20" :)
slepy jak cos to pisz ... no problemo vario kolega ma hummera h2 to ... mowi ze zima 40-50L latem 30-40L gazu
-
A8 D3 na 20" :)
ale 17 to mi ona pali naprawde jak szybko zapierdalam autostrada .... typu 160-170 caly czas i czasami but do 250 byl... i wtedy wyszlo 17.5 lpg z trasy 1000 km a przy jezdzie typu 120km/h gdzie oborotow praktycznie na 6 biegu nie ma to wychodzi ok 12l lpg.
-
A8 D3 na 20" :)
vario a8 4.2 to nie pick-up 5.4 ... wierzyc nie musisz.
-
A8 D3 na 20" :)
widze ze wiesz lepiej vario mimo ze mialem ten silnik w s6 i wiem jakie robilem wyniki przy oszczednej jezdzie na trasie trasa: wlasnie wychodzi przy oszczednej jezdzie 12L gazu... przy szybkiej jezdzie 15L gazu przy zapierdalaniu ok 17-18L gazu
-
A8 D3 na 20" :)
jeszcze nie ... ale licze na miasto 20-25L gazu ( 56 - 70zl ) i trasa 12-17L gazu ( 33.6zl - 47.6zl ) przy cenie gazu 2.8zl w zaleznosci od jazdy + oczywiscie bena na rozruch i co jakis czas pojezdznie na benzynie
-
A8 D3 na 20" :)
koszt instalacji wyszedl bardzo maly jako ze warsztat montujacy to juz praktycznie znajomi przez to ze gazowalem tam duzo aut. czesci zamawialem sam z hurtownii a warsztatowi zlecilem jedynie montaz ... wiec wyszly mnie malo tj. za ta instalacje ktora mam ... i ktora uwazam ze jest bardzo dobra i na dobrych komponentach zaplacilem 2100zl za czesci ( elektronika, wtryski, reduktory, filtry ) ( bez rurek, wezy i zbiornika ) 1300zl za montaz + zbiornik + rurki itd... razem 3400zl za bdb instalacje do v8 na dobrych komponentach w najlepszym warsztacie w okolicy.
-
A8 D3 na 20" :)
no i doszedl gaz wtryski hana 2000 zielone elektronika STAG 300 ISA 2 reduktory 2x ZAVOLI S ( niestety czerwone AC-R01 u mnie by sie nie zmiescily tam gdzie u innych bo ja tam mam webasto ) butla walec 90L ... wiec zostalo sporo bagaznika i kolo zapasowe jest na swoim miejscu... a teraz czekam na posty w stylu "a8 i gaz ... ;)"
-
A8 D3 na 20" :)
na tych zdjeciach nie widac nawet kilku procent mozliwosci tego sprzetu, wiec nie wiem... chciales sie pochwalic, ze masz, czy jak ? tak chcialem sie pochwalic... ;D pozyczony ja mam lepszy ... w Nokii jeszcze nie ---------- Post dopisany 24-05-2012 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2012 at 14:18 ---------- Reszta fotek:
-
A8 D3 na 20" :)
beda 20" ale jeszcze nie teraz...
-
A8 D3 na 20" :)
Doszly felgi ... na ten sezon 19" na oponie 255/40R19 jakby ktos pytal to fotki robione Canononem EOS 5D Mark II
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Mlody a moze by tak ... przod z rs6 troche poprzerabiac Tutaj front rs6 w audi s6 na feldze rotiform na zywo wygladala oblednie
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
cale czerwone swiatla to duzo lepszy pomysl niz te ledowe ktore masz ;p blenda calkiem cieakwie zrobiona/ tez bedziesz usuwac swiatla z niej tak jak w tym szaraku ? szarak na gwincie ? twoja bez relingow mi sie bardziej podoba ogolnie obie fajne i fajne fotki ... masz gdzies fotke z przodem tamtej ?
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
stifii a sa jakies roznice po upgradzie mmi ? ( poza jezykowymi ) ja akurat wole po angielsku wiec moze sobie zrobie "apgrejda" do najnowszej wersji.
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
stifii mozesz powiedziec czemu zrobiles downgrade`a w mmi ?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
polecam najpierw to: http://www.liveleak.com/view?i=735_1335757462 potem to: http://www.youtube.com/watch?v=QIiNdDqnNPE
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
tylko nie mow jak bardzo d4 gniecie d3 bo sie zdoluje
-
[ALL B5] Audi S4
jest piekna
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
balao piekna... szkoda ze nie ma banga i full ledow z przodu roznica pewnie mega w stosunku do d3 ? 4.2 FSI z tego co widze ? jak spalanie ?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
wg mnie zderzak s-line w a6 c6 rozni sie bardziej od nie s-linowego niz w a4 b8 ... ogolnie wyglada fajnie aczkolwiek rurki wydaja mi sie jakies troche duze ( ja bym chyba dal ciut mniejsze fi ) a co do listew to jestes pewien ze to z s6 ? na moje oko to ty masz listwy z allroada ( aczkolwiek moze sie myle ) ja mam inne w s6 http://allegro.pl/audi-s6-5-2-435km-perfekcyjne-full-zobacz-i2281503959.html i z tego co popatrzylem po allegro to widze ze s6 maja te listwy co moja
-
LEON CUPRA 2.8
ladnie chodzi jak na toledo w dieslu
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
ciekaw jestem czy po programie zamknie budzik widze ze 266-268 na liczniku odpowiada temu na fisie ... a pamietasz ile bylo na gpsie pokazane ? jestem ciekaw przeklamania. jak obstawiasz ile by teraz poszla ? licznikowe 280 ?