Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Siłownia
ja sie boje takich firm jak severin ... moze i tak to wszystko w chinach robione ale wole kupic cos czego nazwe mam osłuchana ... no i tefal ma wbudowana tacke a nie dostawiana dla mnie to + ale co kto woli .... ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- ps. severina masz tydzien tak ? moze bedzie dobry po roku a moze nie ja tefala mam +/-1 rok uzywany kilka razy w tygodniu i naprawde sprawuje sie spoko ale to juz kazdego indywidualny wybor
-
Siłownia
grill elektryczny tefal gc3050 polecam powloka teflonowa ( to wazne przy czyszczeniu i nieprzywieraniu ) dwustronny to tez wazne mozliwosc uzywania otwartego jak i zamknietego wbudowana tacka ktorej nie trzeba dostawiac latwe i szybkie mycie chcialem na poczatku philipsa ale naprawde po przeczytaniu opinii o wszystkim nie zaluje wyboru tego tefala uzywany juz od dluzszego czasu czesto i zero problemow Grill elektryczny tefal GC 3050 305012 UC 600 - Fotoelektro.pl - aparaty cyfrowe i lustrzanki cyfrowe, cyfrówki canon, nikon, olympus Grill Tefal GC 305012 UC 600 - Ceneo.pl
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
poprawilem dla potomnosci ps. i dalej nie widac fotki jednej :/ ... albo i dwoch ps2. dla nieumiejacych wystarczy skopiowac link do adresu url obrazka i wkleic w pasku i fotka normalnie dziala
-
Strefa Śmiechu
nowa s-klasa coupe 63 amg i renault laguna coupe
-
Strefa Śmiechu
AUDI A8 D3 4.2 V8 * QUATTRO * LONG * VOLL * F-VAT (4075001712) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. hahahah ale virtual tuning z felgami po 1. widac po rozmiarze tarcz hamulcowych po 2. ta felga nie wystepowala w rozmiarze 20" cali jak widac na zdjeciu po 3. na jednym ze zdjec widac napis na oponie 225/55R17 ;D haha mistrzostwo swiata ;D ps. tu ta sama sytuacja AUDI A6 C6 * 2.7 TDI V6 * QUATTRO * S-LINE * VOLL (4074850312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A6 C6 * 2.7 TDI V6 * S-LINE * AVANT * VOLL * (4075695802) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
BMW e91
Nowek Wojtek chyba cie nie zrozumial profesional rozni sie glownie tym ze masz wiekszy ekran a to czy masz przyciski wokół idrive`a to zalezy czy masz CCC czy CIC czyli ktora generacje idrive`a i calego tego systemu masz
-
BMW e91
nowek ... to calkiem inna felga jest tam jest oryginalne 5 ramienne 21 cali
-
BMW 420xd M pakiet
kuredu ale przeciez audi a5 c-klasa coupe kosztuje podobnie ... a e-klasa coupe jest drozsza ( dla tych co nie wiedza e coupe jest na bazie c klasy a nie e klasy ) wg mnie obecnie seria 4 to najlepszy wybor w klasie sredniej coupe
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ladny s-max z tylu ps. docelowo wieksza felga bedzie ? czy narazie nie planujesz zmian ?
-
BMW 420xd M pakiet
kusiek czemu wziales navke biznes a nie profesional ? troche szkoda miec ten mniejszy ekran w tak fajnym aucie
-
BMW e91
to jest 19" z e65 .... robi robote w e90/e91
-
BMW e91
pamietaj ze jak juz dojdzie do tych zabaw to zeby zaslonic ten szklany dach bo potem moze byc lipa
-
BMW 420xd M pakiet
kozacka .... jedyny dla mnie minus to xdrive w bmw akurat wolalbym tyl naped ps. czemu nie masz idrive z gladzikiem do wpisywania liter ? to jest jako opcja ? mega mi sie podoba nowa seria 3 i 4... ta kierownica jest mega jest delikatna ... i sportowa w m pakiecie zewnetrznie tez robi robote ... jestem ciekaw tylko jakby wygladala z czarnymi nerkami ;P
-
Filmik z YT
---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- sory to chyba nie to zaraz znajde te drugie o ktore ci chyba chodzi ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- to to ? https://www.youtube.com/watch?v=KCEUsrZniEk
-
BMW e91
no zartuuuuje ładny masz be em wu :>
-
BMW e91
zamiast "NA" powinno byc "TO"
- BMW e91
-
VW Touran Cross
o ku*wa ale kozak blachy fajne naprawde jestem pod wrazeniem dawno tak brzydkie jako seryjne i zwykle auto mi sie nie spodobalo jak twoje nie pogardzilbym takim do bujania na codzien poszerzenia crossa ... gwint + rotor robia robote
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
potwierdzam
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ale inny otwor cenutrujacy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
przeciez to fake .... lambo prawie wyzsze niz skoda
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A ja mam pytanie do Adama. Na jakiego v maxa pozwala moc i skrzynia teraz? Jak wiadomo rs6 c6 pomodzone mialo tipa i rozpedzalo sie dosyc szybko pozniej i do wiekszego vmaxa niz gtry. A jak jest z stronikiem jesli chodzi o zestopniowanie w s6 c7 ?
-
Siłownia
dzieki ... pije napój CLICK z żabki czerwony pisze na nim CALORIE BURN ! wariuje strasznie ps. zamiast carbo pije Cole i Tigera na treningu bo maja kofeine i tauryne i ladnie pobudzaja .... POLECAM
-
Siłownia
ps. powie mi ktos czy moja dieta skladajaca sie z 6 dan jest dobra ? 8:00 lekkie sniadanie - 6 pierogow z tłuszczem i skwarkami - 740 kcal 10:00 przed treningiem - kotlet schabowy z ziemniakami i zasmażana kapustka - 800 kcal 12:00 gainer po treningu 12:30 po treningu frytki z majonezem - 700 kcal 15:00 zdrowa salatka ziemniaczano cebulowa w majonezie - 650 kcal 18:00 zapiekanka z pieczarkami - 850 kcal 21:00 przed snem zestaw Big Mac - 1320 kcal robie ostry trening wiec potrzebuje duzo kalorii
-
Siłownia
robert piotrkowicz pil przed mr. olimpia mowil ze strasznie kopie pisal zeby nie przesadzac z nia bo strasznie mocna jest