Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie ma sie co spinac wystarczy zjesc pyszna salatke ziemniaczano cebulową w majonezie przed i po treningu a efekty beda widoczne w chwilke piotrek98igo mi ja kiedys polecil na wycinke ekstra sprawa
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tzieland odstaw juz ten groszek bo straszny wariat sie robisz i chyba ze duze cisnienie lapiesz ... kolega normalnie napisal przeciez a rudy podsumowal hahaha ale beka ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- no wlasnie calkowicie sie z tym zgadzam ... ja zawsze jak rozpisuje cykl to mowie zeby brali tescia i potem duzo deki bo potem stawy siadaja hahaha zartuuuuje to tak dla rozladowania tego wszechobecnego tutaj testosteronu ktory buzuje w skutych d*pach panowie spinacie sie jak typowy facet ktoremu ktos powiedzial ze ma małego
  3. tp prawda ... R5 jest bardzo trwalym silnikiem ale w PHAETONIE go nigdy nie montowali
  4. raczej napewno https://www.facebook.com/photo.php?v=665461706825596&set=vb.188773417827763&type=2&theater chodzi tez zacnie
  5. niezle gratuluje i czekam na finalne osiagi po ostatnim strojeniu bo zapowiada sie zacnie skoro teraz jest: 0-100 3.4s 402m 11.4s 100-200 8.2s https://www.facebook.com/photo.php?v=665455243492909&set=vb.188773417827763&type=2&theater https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1620427_665454063493027_448884131_n.jpg https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1966733_665454080159692_566898911_n.jpg
  6. ja i tak najbardziej czekam na filmy z kamera ktora pokazuje .... zegary
  7. Niesamowite Audi RS6 C7 w kolorze Merlin Purple ciekawy kolor duzo jest doplaty za kolory z palety audi exclusive ?
  8. norbi3000 dzieki bardzo cenna uwaga tez wlasnie planuje sufit transparentny i rozumiem ze polecasz tego kolege ?
  9. Witam, pewnie niektorzy z was wiedza co to sa sufity napinane niestety nikt z moich znajomych tego nie ma a chcialbym poznac opinie osob spoza grupy ktora to sprzedaje i montuje czy to fajne i praktyczne po czasie ? na co zwrocic uwage ? jak z trwaloscia i ogolna jakoscia tej "gumy" ? najbardziej interesuje mnie opinia osob ktore mialy z tym stycznosc na zywo lub maja kogos naprawde bezstronnego co moze mi cos powiedziec o tym najwiekszym plusem jest niewatpliwie to ze mozna go dowolnie ksztaltowac ( aczkolwiek nie na tym mi zalezy ) ale duzym plusem jest tez to ze moze on wygladac jak tylko chcemy i moze ladnie swiecic ... tylko ze jakos boje sie eksperymentowac na sobie chodzi mi o sufit z folia transparentna i do tego ledy RGB. +/- cos takiego jak jest w ostatnim filmiku a dla tych co nie wiedza o co chodzi jako ciekawostka FILM: Sufity Napinane - YouTube
  10. dobrze mi sie wydaje ? S6 ma s-tronik RS6 c7 ma tiptronik a6 c7 3.0tdi 245KM moze miec s-tronik lub tiptronik a6 c7 3.0tdi FWD 204KM ma multitronik a6 c7 3.0bitdi 313KM ma tiptronik jestem ciekaw jak realnie bedzie sie spisywal stronik przy wiekszych mocach i momentach skoro audi nie pakuje go do 3.0 bitdi tylko wsadza tam solidnego tiptronika z drugiej strony niby w 3.0bitdi jest tip za to w mocniejszej s6 jest stronik ... chodzi tu o moment ktory w 3.0bitdi jest wiekszy i zabija stronika ?
  11. o wlasnie ... zapomnialem o adv1 ADV.1 Gallery | Audi S6 ADV7TS ADV.1 Gallery | Audi A6 ADV7TSSL ADV.1 Gallery | Audi RS6 ADV08TS ADV.1 Gallery | Audi S6 ADV8.1 ADV.1 Gallery | Audi A7 ADV5.0MV2 ADV.1 Gallery | Audi A7 ADV5.0MV2SL ADV.1 Gallery | Audi A7 ADV5.0MV2 ADV.1 Gallery | Audi A6 ADVRSQ adv5.0 kozak
  12. szymeniu popatrz moze tez tu iForged Performance Wheels - The next generation in forging technology ( iForged Evolution - Formula Series Wheels <-- sam mam te i naprawde szczerze polecam jesli chodzi o jakosc, wykonanie i wytrzymalosc ) ps. oczywiscie nie ten wzor do twojej S6 i tu ?|? Rotiform Wheels ?|? i tu Vossen Wheels | Luxury Rims | Staggered Wheels np te kolo:
  13. Wlasnie moja Vette pojawila sie posrednio w motorze... tj opis z aukcji w 100% pasuje do mojego egzemplarza: - przebieg - cena - wyposazenie - historia carfax i pierwszy wlasciciel - pakiet z51 ps. zdjecie nie jest mojej vetty jedyny minus to malo rzetelne podejscie do wyposazenia tzn ... napisane ze licznik mozna przestawiac na km/h jako opcje kupiona w salonie ))) wystarczy porownac opis do tego co napisalem na aukcji i wiadomo ze to z mojego ogloszenia. jako ze moja ma z51 to tutaj takie krotkie info co to dokladnie jest From GM's website Z51 Performance Package Performance-oriented package for the Gymkhana/Autocross enthusiast; includes extra cooling, stiffer springs and stabilizer bars, specific shock absorbers, larger brakes with cross-drilled rotors, specific tires and Z51-specific 6-speed manual when ordered with 6-speed manual transmission or performance axle ratio with 6-speed paddle shift automatic. Not available with Magnetic Selective Ride Control. czyli: Co zawiera "Z51 Performance Package": - sztywniejsze sprężyny - sztywniejsze amortyzatory - sztywniejsze stabilizatory - wydajniejszą chłodnicę oleju - większe nawiercane tarcze hamulcowe - inaczej zestopniowaną skrzynię biegów tutaj wiecej jakby ktos chcial poczytac Z51 Package - What is it??? - Corvette Forum
  14. ** Einmalig ** Showcar - Bmw M3 E36 - Tuning - Einzelstück ** Pokaljäger * | eBay ogladajac ta wiejska m3 przypomnialo mi sie cos co wrzucilem 3 lata temu sobie na imageshacka https://imageshack.com/i/5bat0021oj
  15. Anno 1404 css i cs go far cry 3 star craft I + dodatek brood war i star craft II gta IV + dodatek LBCS driver san francisco
  16. wystarczy poszukac w zakonczonych nie bede wklejac bo nie wiem czy autor chce zeby ktos dalej dzwonil ...
  17. dobra podmianka z ta kiera i galka
  18. a ja juz wiem co to za kolo ;D ale nie wrzuce fotki jesli sam nie wrzucasz
  19. boberek majac tak gustownie zrobione lupo nigdy bym cie nie posadzil o to ze bedziesz mial tak nieslychanie unikatowe, oryginalne eleganckie i ladne felgi w a6 ;>, zmieniasz je ? ps. galka zmiany biegow z s3 ?
  20. raczej nie bedzie gazowal bo to FSI
  21. kibicuje projektowi.... ps. czy tylko mi sie nie podoba ostatnia galka automatu w nowych audi ? mialem kw v3 w tt ... najlepszy gwint na jakim jezdzilem a ty jak wrazenia ?
  22. jak wrazenia po przesiadce z recaro na podstawowe taborety ;D ?
  23. grafika troche fajniejsza ale bez rewelacji jest pare fajnych smaczkow a sterowanie podobne ale jednak bardziej dopracowane fajnie sie driftuje gt86 ... a shelby mustang masakra ogolnie polecam kupic anniversary edition na starcie w garazu troche samochodow i 1mln kredytow ... na zapas
  24. ja pierwsze co rzuca sie w oczy to calkiem inne menu w porownaniu do gt5 pierwszy wyscig tutorialowy to 1lap na pustym torze w renault clio rs
  25. Gt6 mozna odbierac w sklepach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.