Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Gran Turismo 6
zamowilem anniversary edition na Sklep internetowy Grymel.pl ? Tanie gry ? PC ? PS3 ? PS4 ? Xbox ? Xbox One ? inne ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- Gran Turismo 6 PL 15th Anniversary Edition - Sklep - GRYMEL.pl <-- 269zl
-
[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
pare pytan i uwag 1. kierownice wstawiles od a8 a pokazales ze wstawiasz z rs4 :> ? vs chyba ze to jest finalne zdjecie 2. chcialem zapytac czemu masz dokladnie te same kola i deske co nosb ... ale juz znalazlem odpowiedz ze to sa jego ex kola i deska ps. nie wolales normalnej deski ? ( nie pisze to jako hejt bo u nosba ta deska tez mi sie nie widziala ) bo flok z niczym za bardzo sie nie komponuje ... 3. czy zalozysz ori lusterka z rs4 ? wtedy bedzie sie bardziej roznic od Nosb`owej bo on nie zalozyl 4. silnik masz z s4 czy rs4 a moze a6 c5 :> ? ps gratuluje, auto fajne i rowniez jestem za niekasowaniem tematu bo fajnie jest sledzic takie projekty
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Remik jak zechce sie kiedys czegos dowiedziec i cos zakupic to napewno uderze do ciebie ...
-
Siłownia
- Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Remik-A4 jestes mega pozytywny świr ... ;D czytajac to wszystko mysle o tym ile tam jest siana w twoim sprzecie ( ogolnie calym multimedialnym ) ... masakra ...graty pasji bo fajnie sie to czyta- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
fajnie wyglada na zywo dalem sie nabrac ... graty nastepnej fajnej a4 ... oby ta przeżyła az do sprzedazy- Gran Turismo 6
Witam, moze na poczatek ... kto zamowil ? kto ma zamiar ? premiera 06.12.2013 ja wlasnie sie zastanawiam w ktorym sklepie zamowic GT6 Anniversary Edition w pre orderze cena normalnej edycji 220-230 zl cena wersji Anniversary 290-300zl Zamówienie przedpremierowe - Produkty - gran-turismo.com i teraz zastanawiam sie gdzie zamowic czy: 1. Gran Turismo 6 Anniversary Edition - kup Gran Turismo 6 Anniversary Edition na Playstation 3 - sklep.gram.pl 2. Gran Turismo 6 PL 15th Anniversary Edition + Dodatki (PlayStation 3) cena 289.90 - sklep ultima.pl - Kup Teraz! ktos ma jakies doswiadczenia zwiazane z tymi sklepami ? ;> ktos moze wie gdzie jest pelna lista sklepow ktore beda sprzedawaly wersje anniversary i wypisane dodatki ktore beda w danym sklepie jako bonus ? a wy ktora edycje zamawiacie ?- Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
dzieki masz prawo do takiej opini: czasem tak wychodzi ... to tak samo jak z Twoim dolotem APR ... porobiles a to tylko zbedny gadzet wg innych... ale widzisz Tobie sie podobal podobna sytuacja chyba chodzilo o Lońka a nie Linka tez znam jego filmy i wg to jest TOP jesli chodzi o tego typu produkcje ale mnie ten film nie kosztowal nic ... poza benzyna.- Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
jestes druga osoba ktora powiedziala ze muza nie pasuje ... inni mowia ze pasuje bardzo i wg mnie pasuje... zgranie momentow w muzyce z efektami i przejsciami wg mnie jest akurat bardzo fajnie zrobione. oczywiscie ma prawo sie nie podobac ... mialo nie byc oklepanego DUBSTEPU ktory jest w 99% tego typu produkcji ... szczerze ci powiem ze tez chcialem zeby takie cos bylo ale to wszystko bylo robione troche na wariata ... 6-7h krecenia tylko w tym kilka przejazdow przez most ( wiadukt ? ) we Wroclawiu kolo stadionu ... troche na tym żwirowisku i miedzy pociagami ... w miedzy czasie przeszkadzal normalny ruch, korki oraz ochrona ktora nie za bardzo chciala dac pracowac koledze.... i tekst " prosze nie sypać drogocennym piachem " wiec niestety duzo rzeczy bylo wymuszonych przez ograniczenia... ja wiem czy dlugi ? 2 minuty z hakiem ... zalozenie wlasnie bylo takie zeby nie byl dluzszy niz 2:30 poniewaz potem tego typu filmy sie nudza ... idealny film moze nie jest ale mi sie bardzo podoba biorac pod uwage ograniczenia wszystkie ktore wystapily. idealne filmiki dla mnie robia ... Loniek’s Videos on Vimeo wagenwerks’s Videos on Vimeo- Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Fajnie ze sie podoba oto autor ... POLECAM https://www.facebook.com/doublepvideo- YouTube - filmy warte obejrzenia
Corvette C6 LS2 Z51 6.0 iForged Wheels on Vimeo <-- mam nadzieje ze sie spodoba Film o mojej Vette- Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
R8 fajne ... tylko ze dostalo baty z rolki tak od ok 40km/h .... fakt ze bardzo nieduze ... ale jednak 4.2 fsi jedzie ciut gorzej ... oczywiscie to nie ujmuje w niczym temu autu bo to bardzo fajne i bardzo dobrze wykonane sportowe auto ktore na codzien nadaje sie sto razy lepiej niz vette ... ale R8 napewno nie ... co bedzie ... jeszcze nie wiem ---------- Post dopisany 03-11-2013 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 23:27 ---------- Corvette C6 LS2 Z51 6.0 iForged Wheels on Vimeo <-- film o mojej Vettce tak na poczatek.- Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- srebrna c6 z bordowym wnetrzem bordowa c3 z szarym wnetrzem ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- niedlugo mala niespodzianka .... mysle ze w ciagu tygodnia bedzie film 2 screeny z filmu o corvette- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
jest pieknie ... ;- Grand Theft Auto V
20s szybciej ode mnie A pauzowałeś? Zaraz się zaczną wyścigi u nas kto szybciej skończy triatlon i fotki będziemy wklejać bez pauzowania- Grand Theft Auto V
wlasnie skonczylem trzeci triatlon ... 27m37s ... raz sie przewrocilem na rowerze pozatym odlozylem troche gotowki: michael 1 mld 890 mln $ franklin 1 mld 710 mln $ trevor 1mld 750 mln $- Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
spalanie z trasy Zielona Góra- Wrocław predkosc taka jak kazdy czyli normalna ps. dalbym rade spokojnie zejsc ponizej 9L ale wtedy musialbym jechac bez hamowan w miasteczkach, paru wyprzedzan itp... mysle ze wtedy 8.5-9.0 spokojnie osiagalne .... calkiem niezle jak na 6.0 ... wiadomo ze wiekszego sensu to nie ma ... ale milo miec taka swiadomosc ze to ekonomiczne auto jest ...- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
na Rotiformie w 20" bedzie kozak ... ;D ps. ja bym do listy modow dodal jeszcze carbon na dekory wszystkie ... ps2.... = AUDI S5 SPORTBACK NIEBIESKI RS 20 ALU ABT 435 = (3614068503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. <-- calkiem podobna do twojej niby szkoda ze nie ma B&O twoja. ... ale z drugiej strony jak slyszalem w b&o w a5 ... to szalu nie robi to nic a nic ... B&O gra fajnie jedynie w a8 d3 i q7 ... ( mowa o tych starszych audi ) nie slyszalem b&o w a6 c7 wiec nie bede wliczac ...- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
gratuluje ... fajnie ze masz mmi 3g mam fajne ori 20" z opona 265/30R20 z s5 na sprzedaz et29 ( wzor taki jak rs4 b7 ... tylko ze 20" ) jak chcesz to napisz mi na pw swoj numer to ci podam szczegoly- Grand Theft Auto V
mi tez sie nie udalo.... przechodze drugi raz fabule- Grand Theft Auto V
przeszedlem fabule + pare pobocznych ... obecnie 75% http://socialclub.rockstargames.com/member/nowak_zg- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Co racja to racja, ale to auto ma poprawioną wersję to raz , a dwa że to jeszcze nówka więc nic nie czuć po za "niekomfortową" zmianą biegów. Ogólnie cena ze względu na spyder'a i tą edycje limitowaną. A oczywiście to gruba przesada bo za te pieniądze to F12 Berlintta, MP4-12C itp. no nie przesadzaj ... podstawowa nowa F12 to ponad 1.5mln za ta cene na styk mozna kupic co najwyzej 458 Italie oczywiscie jesli mowimy o nowych autach bo te r8 jest nowe.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
wierze ... ale wg mnie dac melona za r8 to przesada ... mimo ze wersja GT limitowana do paruset sztuk to i tak około tej kwoty wolalbym juz szukac 458 Italii a czemu mialby jarac ? cos jest z tymi r-tronikami ? jesli tak to slabo wg mnie .... ( pytam z czystej ciekawosci )- Grand Theft Auto V
- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
pytanie; czemu mi pokazuje ze oprogramowanie 6.1.3 jest aktualne i nie mam żadnej aktualizacji dostepnej ? // dobra mam .... _ powyzsze pytanie nie wazne .... po aktualizacji itunesa lub podlaczeniu do kompa pokazalo sie uaktualnienie do IOS7 ... wczesniej na samym WI-FI tego nie bylo - Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!