Treść opublikowana przez Buldog071
-
[ALL B5] 1BA a 1BE potrzebna pomoc!!
Witam mam problem mam w swoim aucie seryjne zawieszenie 1ba ale obniżyłem je o 4cm na sprężynach kupiłem do tego amory 1be przednie pasowały idealnie a jeśli chodzi o tylne to jak je zamontuje to auto pójdzie dużo w dol bo maja inne mocowanie w stosunku do 1ba czy jest możliwość zamontowania jakiejś przejściówki ? da się jakoś zamontować tylne amory aby z niczym nie kolidowało bo tam 5cm różnicy chyba na mocowaniach jest ;/ ? dodam ze po wymianie sprężyn z tylu auto poszło 4cm w dol a z tego co wiem na seryjnych amorach można max 3cm i od tamtego czasu mam dziwne głuche stukanie na dziurach . auto to a4 afn 98r sedan z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc.
-
[ALL] Grupowy Czip Dynosoft Wroclaw
liczylem na wieksza ilosc odpowiedzi chociaz o termin itp a tu zero a ze nie dawno byly 2 grupowe czipy to stwierdzilem ze chetnych raczej ciezko bedzie zorganizowac
-
[ALL] Grupowy Czip Dynosoft Wroclaw
widze male zainteresowanie to jade sam zrobic w srode takze watek anulowany
-
[ALL] Grupowy Czip Dynosoft Wroclaw
Czy są jacyś chetni do grupowego czipa we wrocku?? potrzebne 5 , 10 bądź 15 osób
-
[ALL] Grupowy czip Wrocław
no to cos czuje zbieranie 10-15 osob
-
[ALL B5] Którą Felgę wybrać?
dobra dzięki wielkie w takim razie zamawiam enzo i szukam jakiś używek oponek do zestawu
-
[ALL B5] Którą Felgę wybrać?
tez jestem za oryginalnym 205 ale zastanawialem sie jak by takie szerszy kapec na 16 wygladal czy by to fajnie wygladalo i nigdzie nie ocieralo bo na kalkulatorze wychodzi roznica ponizej 1%
-
[ALL B5] Którą Felgę wybrać?
Witam mam problem z doborem felg i jaka opone najlepiej na to wlozyc 205/55? tak aby nigdzie nie ocierało itp i głownie które by najlepiej pasowały na felgi tak żeby wszystko było idealnie na takie felgi: http://www.allegro.pl/item1049782403_roxen_16_5x112_audi_a3_a4_a6_a8_s6_s2.html albo na takie http://www.felgi.pl/felga/250,4262/felgi_enzo_103_dark.htmlx <--- albo te a jesli to to który rozmiar : ENZO 103 dark 5x112 7,0x16 et35 ENZO 103 dark 5x112 7,0x16 et50 [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 20:24_________________________________________________Potrzebna pomoc w doborze felgi! na felgi enzo wejda opony 225/50 i czy nie beda nigdzie w aucie ocieraly?
-
[B5 AFN] Felgi a a4 b5 ktore wybrac ??
a czy mogl by ktos z was dopasowac na zdjeciu ta felge http://www.felgi.pl/felga/250,4262/felgi_enzo_103_dark.htmlx do tego auta bo jest w takim samym kolorze jak moj http://img68.imageshack.us/img68/8126/sl370200eg9.jpg i tez na 16 calowej feldze bo ja probuje ale cos krzywo mi to idzie i w slabej jakosci a na lepszych programach nie operuje tylko paint [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 18:13_________________________________________________i te felgi enzo sa : ENZO 103 dark 5x112 7,0x16 et35 ENZO 103 dark 5x112 7,0x16 et50 to jak by ladnie wygladaly na aucie to z ktorym et??[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 10:24_________________________________________________ponawiam pytanie bo cos z odpowiedzia krucho ktore felgi bardziej wam sie podobaja? do czerwonej b5 http://www.allegro.pl/item1049782403_roxen_16_5x112_audi_a3_a4_a6_a8_s6_s2.html <-- tylko firma troche noname http://www.felgi.pl/felga/250,4262/felgi_enzo_103_dark.htmlx <--- albo te a jesli to to ktory rozmiar : ENZO 103 dark 5x112 7,0x16 et35 ENZO 103 dark 5x112 7,0x16 et50
-
[B5 AFN] Felgi a a4 b5 ktore wybrac ??
chodzi mi o taka żeby nigdzie nie ocierało i idealnie pasowało bo za bardzo się nie znam na tych et a kolega wyżej napisał ze najładniej wygląda "najladniej wygladaja 8" ET35"[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 14:17_________________________________________________a w konfiguratorze wszystkie felgi jakie ogladalem enzo ,dotz itp brzydko wygladaja na aucie a tej tez nie widzialem na aucie i poprostu mega dylemat
-
[B5 AFN] Felgi a a4 b5 ktore wybrac ??
Ogolnie ori sa tylko koloru alu a ja chce cale auto utrzymac w kolorze czerwono (lakier) czarnym szybki przyciemnie i felge chcial bym czarna a ori fajnych felg w tej cenie raczej nie znajde jesli macie jakies propozycje albo linki do ciekawych felg w tej cenie to wysylajcie chetnie obejze ale chcial bym cos w tym wzorze, kolorystyce zeby pasowalo mi do calosci
-
[ALL] Grupowy czip Wrocław
Witam wie ktos cos na temat grupowego czipa we wrocku? czy bedzie jeszcze organizowany i jak tak to kiedy?
-
[B5 AFN] Felgi a a4 b5 ktore wybrac ??
205/55 oryginalne jakie wchodzily do b5
-
[B5 AFN] Felgi a a4 b5 ktore wybrac ??
Witam chce do swojej a4 b5 wsadzić taka felgę http://www.allegro.pl/item1049782403_roxen_16_5x112_audi_a3_a4_a6_a8_s6_s2.html tylko nie wiem czy 7" i et 45 będą odpowiednio pasowały bo za bardzo się na tym nie znam z góry dzięki za odpowiedzi
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Z czyszczeniem trzeba uważać bo niektórzy "magicy" wyciągają turbinę wlewają ekstrakcyjna robią kilka razy shakera i wkładają z powrotem i nie bawią się w rozkręcanie itp także z tych tanich usług radze nie korzystać
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
c-tronic w zernikach wroclawskich robia za 1000zl z hamownia itp
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AFN koniec 98r 240k sprawdzane i pewne
-
[B5 AFN] 100 km/h na 4 biegu i brak mocy-przyczyny?
Albo kat zawalony albo dziora w dolocie albo egr zablokuj albo n75 wymien albo turbine do czyszczenia ;p
-
[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?
dla mnie troche agro[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 14:18_________________________________________________a jaki masz kolor auta bedzie to pasowalo do jakis elementow na aucie czy poprostu nagle tak o z innej bajki? takie swiecace brokatowe to dobre na festyny kolo maszyny z wata cukrowa felga albo grafit albo srebrny alu albo czarna takie jest przynajmniej moje zdanie zalezy do jakiego auta co pasuje sama felge to mozna do roweru wybierac a do auta trzeba wszystko spasowac
-
[ALL] Odnawianie (czyszczenie) wnętrza
2. do foteli z wlasnego dosweiadczenia wiem ze wanisz jest zaje**** ostatnio pralem swoje fotele do wiadra troche wanisza woda na szmatke pucujesz niedosc ze ladnie w aucie lachnie swiezoscia a nie jak w taxowce to fotele 0 plan i ladnie sie swieca
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
jak dlugo jezdziles w lecie na zimnym to klapy mogly sie przyblokowac i ciezko chodza wystarczy ze je recznie rozruszasz mialem to samo
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
kolego kolo wrocka na zernikach jest c-tronic robia z hamownia full opcje znaja sie na rzeczy a biora 1000zl za starsze typu b5 a za nowsze silniki 1200
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
tak jak wyzej wywal bebechy z kata i wstaw go ponownie [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 14:10_________________________________________________tak jak wyzej wywal bebechy z kata i wstaw go ponownie a glosniejszy nie bedzie
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
jak masz powyzej 200tys przebiegu to raczej warto bo przez niego i tak juz pewnie ledwo leci . a struminicy nie trzeba tylko niech kata wybebesza i wstawia pustego
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
po co sie bawic daj kata do wyciecia niech go rozproja od gory wybebesza i wloza spowrotem bedzie wygladalo ze niby jest a bedzie pusty w srodku