Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    drugi raz bym rns-e nie kupil
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.wiocha.pl/1133338 padlem no niestety stary ale tak to nie przejdzie z dvd w rns-e
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chociaz ty odpowiedziales bo ruch tu jak cholera
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a z jakim?z koncowka D?
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie szybkie pytanie kupujac zmieniarke na cd musi byc z jakims odpowiednim numerem czy nie?
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    500 w gore
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie wiem czy mi sie wydaje ale od kiedy jest nowe foru to troche slaby ruch sie zrobil w divizjonie
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. Ty chyba małej cos dosypujesz ze taka duża hehe
  10. seria czy cos modziles?
  11. 1 jest z przodu a 2,3,4 to jest na tyl a modul swiatel jest napisane ze jest od a6
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki siusiaku
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kojazy ktos numer podszybia?
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    biedry u mnie nie ma wiec odpada.a leje jak z cebra wiec mialem okazje sprawdzic
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oszukisto az tak uposledzony nie jestem dobra olac wymienie na ori
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no guma na zewnatrz
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tosz mowie ze sa do d*py.przeciez bym se jaj nie robil.zostawiaja wode
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no teraz juz wiem
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wandej ale te wycieraczki Denso to gowniane jedna zostawia struge wody po srodku shit
  20. podeslij linka to ci powiem czy podejda
  21. o kurde to niezle panie moja mala 3 miesiace konczy 16 wrzesnia ale juz wazy 5,5kg i dzieki Bogu kolki nie mecza
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ktos zakladal u siebie wycieraczki Denso??
  23. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak za komuny troche
  24. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja bralem z allegro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.