Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba cie suty rwa:decayed: u nas jest Prekiestolen og Kjerag:naughty:
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to masz dupne miejsce u mnie sa dosc za***iste
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w audi jebnalem czyszczenie z piasku z plazy i co?zatkalo kakao:polew:
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie zamiast rezać to obijata sie tu :p ty mi nie pitol bo jak juz wyzej pisalem wymienilem we fiacie ducato zasrane sprzeglo wiec to mega duzo:doh:
  5. no i gitara siusiaku:wink:jak bedziesz na bukowinie to faszkje obalimy:decayed:
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak to sie mowi c**jnia jednym slowem:decayed:
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hmm to masz troche lepiej niz ja.ja robilem fiata ducato,sprzeglo komplet wszystko pieknie ladnie poskladane a po chwili jazdy pierdyknal nowy wysprzeglik:facepalm:a co za tym idzie trzeba znowu skrzynie zwalac:doh:
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pochwa jest zawsze mile widziana:decayed:
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tez ale nie tak jak ta laska:decayed:
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    po co przycinac jak jest niedaleko ori i to w za***istym stanie.ale to juz od ciebie zalezy:wink:
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tunel 2 din z zapalniczka itd mala navi z panelem menu zderzak tyl avant 4 czujki do parkowania wiazke pod xenon modul swiatel
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lezy u mnie juz z rok i sie kuzy.mam jeszcze pare gadzetow na zbyciu bo te durne norki nie chca kupic:doh:
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam wiazke pdc siusiaku:decayed:daleko nie masz leniwcu to podjedz:decayed:
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ranek juz dawno minal:decayed:
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. dla mnie osobiscie nie ma wad ten tunel:decayed:
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.