Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. jaki link?napisz do niego i bedziesz mial jak na dloni
  2. tez tak mysle skoro lakier mam jasny:wink:
  3. no i nareszcie wpadl tunel US na dwa kubeczki:naughty: no i powrocilem do ori lamp:decayed:
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. no i w tym roku by sie cos zrobilo ale niestety nie dalem rady przyjechac:kwasny: za rok trzeba cos pomyslec i skrecic jakiegos spota wiekszego i oczywiscie z jakas wodeczka itp:wink:
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema:hi: letko suszitsu:decayed:
  7. tak??a czy ktos cos???nie tylko jak ktos cos potrzebuje a tak to d*pa:facepalm:jak by w wojewodztwie bylo tylko 4 audi:facepalm:
  8. moze zamknac watek skoro sie tu nic nie dzieje:whistling:
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Weź no poszukaj przyjadę z flaszką na montaż to na latwizne idziesz panie:decayed:
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. a co za roznica?napisal przeciez ze koito.a jakie zarniki to juz zalezy od lamp.
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema mordy:wink:
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prowizje bedziesz mial:decayed:?
  14. dlatego nie ma to jak stare b6:decayed:
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniel ja u siebie mam od Q i dopasowalem.trzeba troche przyklepac mlotkiem w jednym miejscu i bodajrze nie pasuje na jedno mocowanie
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czekasz na kontener oleju z Chin? Milcz:przebiegly: poszla do malowania. Teraz będzie szajn:kox: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 chyba szajs Andrzeju:polew:
  17. spowodowane jest tym ze robia z nietrwalego materialu ktory trzeba czesciej wymieniac a co za tym idzie kasa kasa kasa:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.