Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tos nabujal panie:decayed:
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie kuzwa napewno kupie se b6 2,0 ALT z racji ze w norwegii mieszkam to oleju mam pod dostatkiem:polew:
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tez jak bede zmienial to kupie se na full wypas i uj:decayed:
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to jak takie proste to wrzucaj od razu mce z b7:decayed:
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    albo wyjmaki albo bardzo sprytne rece z szpilkami itp ja jedna strone w pol godziny robilem druga juz szybciej poszla....pozniej dopiero kupilem wyjmak zeby sie nie jeb... z tym tyle ja to przed takim modem sie zaopatrzylem w zestawik wyjmakow i naprawde nie zaluje bo zycie staje sie prostrze niz walczyc z igla:kwasny:
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teee żeberko co się odzywasz:grin:
  8. no to mozna powiedziec ze tez dwumas sie kwalifikuje do wymiany
  9. na poczatek sprawdzilbym gumy na silniku:wink: tak na marginesie ile masz kilometrow na blacie juz?
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tego akurat nie musielismy wiedziec wladi:decayed:
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o f*ck:slina:
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi na c**j ci klima wystarczy ze masz webasto:decayed:
  14. ladne wnetrze naprawde:kox:
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i gitara:thumbup1:
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za 100 ostatnio widzialem:decayed:
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kabelek,odpowietrzasz pompe a potem reszte:wink:
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w nastepne wakacje zajade do kolegi i se pozadzimy:decayed:
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja nie ogladam meczow ale ten dzisiejszy jest nudny jak kocie szczochy:thumbdown:czekam na niemcy:naughty:
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oooo i ujjj nic dodac:grin:
  23. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a no szkoda:decayed:tylko nie wiem dla kogo:grin:ale mysle ze nadejdzie taki dzien gdzie sie spotkamy ja doniek wladi kaju wojek cwiara no i reszta jak dmay rade:grin:
  24. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siusiaku nie jeden juz mowil ze pier**li ze mna pic bo mam studnie bez dna:grin:ale koleszko czuje ze za rok sie przekonasz:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.