Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no juz dotarl na mazury takze pisz do niego pw:wink:
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba troche duzo.ja za komplet do avanta dalem 600
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zmienisz zdanie jak wpadniesz:grin:
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i co medal chcesz? no wlasnie:grin: Ty znowu zaczynasz:decayed: Opozycja się kuhwa zebrała emigranci jeden z drugim:decayed: jeszcze trafisz na mnie andrzeju:decayed:
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ejjj nooo ja też chcem dębowe :p :p a co za problem panie:wink:dawaj do stavanger to sie napijemy:decayed:ja mam urlop Panie 19-20 lipeca prawdopodobnie bede na prekustulena sie ja wybierać ;) ale trzeba jeszcze lotke na klape przylepić( już ze 3 tyg . lezy na kominku i czeka na wjazd ,zeby byl lepszy docisk na zakretach hahahaahha to wpadaj i mozna jakiegos grilla odwalic u mnie:wink:
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i co medal chcesz? no wlasnie:grin:
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ejjj nooo ja też chcem dębowe :p :p a co za problem panie:wink:dawaj do stavanger to sie napijemy:decayed:ja mam urlop
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak juz to sie pije debowe mocne siusiaki:grin:
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co to za felunek? Bo niedowidze na telefonie :banghead: Ori s-line 17? Wysłane z mojego GT-i9100 za pomocą Tapatalk 2 RS6 kolego:wink:
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oczywiscie wladi walnie ryma jak nie dyma i go ni ma:decayed:
  12. no ja to akurat bede w pazdzierniku w pl.
  13. a ja powiem tak-tego goscia nie polecam bo malowal mi zderzak w zeszlym roku i farba juz zlazi.malowal tez memu bratu i kuzynowi i maja ten sam problem.koles jest tani ale napewno nie jest dobry.tyle ode mnie
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1/4:grin:
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co to za padlo:shock3:
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poszlo:wink:
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wandej ma:grin: prawda andrzeju?
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze bys sie zdziwil:grin:
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Papuga:decayed: jestem starszy wiec musisz sie pierwszy uklonic do miecza:decayed:
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ty tez:decayed:
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie:decayed:
  23. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.