Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo Marcin to len:decayed:
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja pytalem z 10 razy i nikt nie umie powiedziec konkretnie lub dac fotki.....czasem uzyskac wiadomosci to cud ..... jezeli by chodzilo o avanta to bym wam powiedzial chlopaki:wink:
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi sie nie widzi ale to moje zdanie.chyba ze pokazesz jak wyglada na aucie z gleba
  5. zmieniam na USA bo ma miejce na 2 kubeczki
  6. kierownik to ja bede jak mi recaro wpadna:whistling: ---------- Post dopisany 29-06-2014 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 15:08 ---------- troche pomodzilem od ostatniego razu:wink: wpadl zderzak od esy(Artur:thumbup1: profi robota,na ciebie mozna liczyc) nowy wydech od 1.8T i koncowki ulter 100mm:naughty: ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- a w najblizszym czasie wpadnie tunel wersja USA:naughty:
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tera ide sie nawalic co by mi koncowki nie wypadliy:grin:
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no d*pa od esy siedzi:naughty:
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. moja zawsze sie cieszy:decayed:
  13. silniczki mam akurat bogate bo skladane i pod pamiec :wink:dzieki:wink:
  14. jedrek wez mi powiedz jak podlaczales fotochrome zewnetrzny bo ja mam podlaczony wewnatrz a zewnetrznych jeszcze nie
  15. rezaj endriu rezaj:decayed:
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niestety tak juz jest z rns-e nie wszystkie pliki odtworzy
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie 30-ste urodziny ma sie raz w życiu a wesele można mieć nawet co roku Na codzień też słucham troche innej muzyki ale jeżeli chodzi o imprezy domowe z duża ilością olko to disco wygrywa stary 30 stke to ja mialem kawalek czasu temu i wsumie nie pamietam ale doslownie hehe:grin:
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja mam finke bez kulki:decayed:
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie no ja tego sluchac moge na weselu i to po dobrej dawce alko:decayed:
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o f*ck co to w dupe jeza jest:facepalm:czy ktos tego slucha?
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wez mi cos lepiej podeslij bo slucham w kolko tego samego:kwasny:
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no mysle ze napewno:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.