Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dopuki nas nie przeniesli na nowe forum to moge powiedziec co jest k**wa....co robicie chlopaki:decayed:ja napewno nie ogladam meczow:doh:
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spoko poprawimy i bedzie piz*encyjnie:naughty:
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jedrek znajomy dopiero mi w niedziele dowiezie to do Norwegi z wieloma innymi gadzetami (wtajemniczeni wiedza o co chodzi) i wtedy zaczne dalej modzic:decayed:dam ci znac jak bede mial w rekach paczkie od ciebie:decayed:
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lepiej pchnij mi je za 400zl:good: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 :polew:chyba moje wentylki:naughty:
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja chyba pomaluje moje listwy s4 na ori kolor czyli platinium gray:naughty:co wy na to
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no padłem w uj jak to zobaczyłem jak zobaczylem to pomyslalem ze moze sprzedaje dwa kompletne zderzaki przod i tyl:grin: jedno trzeba mu przyznac zna cene wartosci:decayed: ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- ty lucyfer zapodaj tam ultery 90mm i bedzie git:wink:
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wandej utnij i po problemie:decayed: a swoja droga to widzieliscie okazje roku??koles wystawil tylni zderzak od S4 za cale 1700 zeta:doh:niezly price:decayed:
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tych dzadow to mamy pelno w Polsce czy w rzadzie czy w pzpn:facepalm:
  9. pompke sprawdz,weze i same spryski
  10. nie podejdzie od b7 bo slizg zderzaka bedzie przeszkadal ja dopiero za trzecim razem kupilem ten prawidlowy
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to czyli moja slabo chlodzi:kwasny:
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poranek:eusathink:?
  13. Nie wszyscy Oslo dla nas to jak wycieczka do Polski witam w klubie to czyli nie jestem sam:decayed:
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hammer a twoja zonka nie ma wzgledu do forum bo bedzie troche d*pa z fajnymi fotami:decayed:
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    patrz bo jak mi twoje wycieraczki szybe porysuja to przyjade do ciebie:decayed:w zeszlum roku wstawilem nowa z b7:decayed:
  16. wiesz co zastanawiam sie nad gwintem i widze ze masz pojecie na temat komfortu na takim sprzecie.moglys polecic jakas firme dobra.chodzi o to zeby bylo wygodnie a nie za twardo.cena nie gra roli:wink:
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sa lepsze przyjemniejsze Sent from my телефон lubie tooo:wink:
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dotarł sztynks? Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 dotarl siusiaku:decayed:mam nadzieje ze jakos zareklamujesz sie i dozuciles jakies gowno do zestawu za ta kase:decayed::polew:
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w pracy sie pracuje a nie oglada mecze:decayed:kiedys ci podesle filmik jak ja pracuje:polew:
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powiem tak OLAC MECZE:thumbdown:
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to do stavanger zalec panie rezaczu:decayed:
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma takich. sprawdź dla pewności co ma w spodniach Wczoraj widziałem i mi wystarczy:decayed: :polew: Daj cynka jak paczka dojdzie
  23. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma takich. sprawdź dla pewności co ma w spodniach Wczoraj widziałem i mi wystarczy:decayed:
  24. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam dobra kobietę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.