Treść opublikowana przez tomcrack27
-
B6 DIVISION
dopuki nas nie przeniesli na nowe forum to moge powiedziec co jest k**wa....co robicie chlopaki:decayed:ja napewno nie ogladam meczow:doh:
-
B6 DIVISION
spoko poprawimy i bedzie piz*encyjnie:naughty:
-
B6 DIVISION
jedrek znajomy dopiero mi w niedziele dowiezie to do Norwegi z wieloma innymi gadzetami (wtajemniczeni wiedza o co chodzi) i wtedy zaczne dalej modzic:decayed:dam ci znac jak bede mial w rekach paczkie od ciebie:decayed:
-
B6 DIVISION
Lepiej pchnij mi je za 400zl:good: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 :polew:chyba moje wentylki:naughty:
-
B6 DIVISION
a ja chyba pomaluje moje listwy s4 na ori kolor czyli platinium gray:naughty:co wy na to
-
B6 DIVISION
no padłem w uj jak to zobaczyłem jak zobaczylem to pomyslalem ze moze sprzedaje dwa kompletne zderzaki przod i tyl:grin: jedno trzeba mu przyznac zna cene wartosci:decayed: ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- ty lucyfer zapodaj tam ultery 90mm i bedzie git:wink:
-
B6 DIVISION
wandej utnij i po problemie:decayed: a swoja droga to widzieliscie okazje roku??koles wystawil tylni zderzak od S4 za cale 1700 zeta:doh:niezly price:decayed:
-
B6 DIVISION
tych dzadow to mamy pelno w Polsce czy w rzadzie czy w pzpn:facepalm:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
pompke sprawdz,weze i same spryski- Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
nie podejdzie od b7 bo slizg zderzaka bedzie przeszkadal ja dopiero za trzecim razem kupilem ten prawidlowy- B6 DIVISION
to czyli moja slabo chlodzi:kwasny:- B6 DIVISION
poranek:eusathink:?- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Nie wszyscy Oslo dla nas to jak wycieczka do Polski witam w klubie to czyli nie jestem sam:decayed:- B6 DIVISION
hammer a twoja zonka nie ma wzgledu do forum bo bedzie troche d*pa z fajnymi fotami:decayed:- B6 DIVISION
patrz bo jak mi twoje wycieraczki szybe porysuja to przyjade do ciebie:decayed:w zeszlum roku wstawilem nowa z b7:decayed:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
wiesz co zastanawiam sie nad gwintem i widze ze masz pojecie na temat komfortu na takim sprzecie.moglys polecic jakas firme dobra.chodzi o to zeby bylo wygodnie a nie za twardo.cena nie gra roli:wink:- B6 DIVISION
Sa lepsze przyjemniejsze Sent from my телефон lubie tooo:wink:- B6 DIVISION
Dotarł sztynks? Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 dotarl siusiaku:decayed:mam nadzieje ze jakos zareklamujesz sie i dozuciles jakies gowno do zestawu za ta kase:decayed::polew:- B6 DIVISION
w pracy sie pracuje a nie oglada mecze:decayed:kiedys ci podesle filmik jak ja pracuje:polew:- B6 DIVISION
powiem tak OLAC MECZE:thumbdown:- B6 DIVISION
to do stavanger zalec panie rezaczu:decayed:- B6 DIVISION
nie ma takich. sprawdź dla pewności co ma w spodniach Wczoraj widziałem i mi wystarczy:decayed: :polew: Daj cynka jak paczka dojdzie- B6 DIVISION
nie ma takich. sprawdź dla pewności co ma w spodniach Wczoraj widziałem i mi wystarczy:decayed:- B6 DIVISION
Ja mam dobra kobietę - Montaż układu spryskiwaczy reflektorów