Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    5 zeta:decayed:
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemka z rana za tydzien do Pl:decayed:
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a u mnie 800 koron czyli jeszcze gorzej:kwasny:
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i jeszcze nie raz polamie:decayed:
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W TYM PRZYPADKU TO AKURAT KOLOSALNA ROZNICE:decayed:
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dosc znosnie to kolo wyglada:decayed:
  9. nie kazde ale sprzawdz czy sie nie spalil jesli nie to zapnij vaga
  10. najpierw posprawdzaj czy bezpieczniki cale
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to juz jestem ciut madrzejszy:decayed:
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niomm to powiedz mi co to moze byc ze jak mialem swoj stary mce i wlacznik swiatel to z bixami bylo wszystko w porzadku a po zmianie mce i wlacznika na auto po przekreceniu stacyjki pojawia sie jednorazowe mrugniecie bixem a jak przelacze wlacznik swiatla na auto to juz tego nie ma i ujj wie o co kaman:kwasny:spotkales sie z czyms takim??? masz nadal podłaczona i zarówke długich i przeslone bix ze soba:wink: nom.czy to moze tam tkwic problem?
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niomm to powiedz mi co to moze byc ze jak mialem swoj stary mce i wlacznik swiatel to z bixami bylo wszystko w porzadku a po zmianie mce i wlacznika na auto po przekreceniu stacyjki pojawia sie jednorazowe mrugniecie bixem a jak przelacze wlacznik swiatla na auto to juz tego nie ma i ujj wie o co kaman:kwasny:spotkales sie z czyms takim???
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wujek! ja vol heeeej hoooo! wiruje cały śfjaaat! chciałabym chciala aaaajj aaaj w sercu mi graj! miodddd malinaaaa wszyscy tańczo skaczo i śpiewajo! bo ja tanczyc chce ..... albo nie pic mnie sie chce Doniek a walczyles juz moze z MCE z b7?bo mam male pytanko
  16. czasu masz to widze cos sie dzieje:decayed:
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To juz od ciebie zależy stary ode mnie byś je miał za darmoszke
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja:decayed: i to nawet w dobrym stanie
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wsio to samo:wink:
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak pytam bo mam zbiorniczki na spryski na zbyciu
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spryski masz u siebie podlaczone?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.