Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    on chyba teraz w płaszczu chodzi? Po parku nocą Pany jak ktoś szuka recsro to Nosb ma za 3.6k te z niebieskim środkiem boczkami z roletsmi chyba z sedana . No jak, przecie kupiłeś skode, nie? to powinieneś znać odpowiedź na to pytanie: Stoi i rozmawia ze sobą trzech facetów w płaszczach. Po którym można poznać, że jeździ skodą? ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- No dobra... Po tym, że ma płaszcz wpuszczony w spodnie :grin:
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A no i wieczorem grileczek:naughty:
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale w nagraniu chociaż byłoby coś słychać a nie kle kle kle:przebiegly: Znowu zaczynacie:decayed: ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling: swoim ALT nie chcesz jechac:naughty: no co Ty, żeby młodej cało suknie upierdoloł od oleju? Wiedziałem że mnie upokorzy znowu:bag: :sarcastic:
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale przynajmniej dostal bys od gosci sporo oleju:decayed:
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Ty co się czepiasz:przebiegly: Ja szukam RS`a na 2015 na weselicho:whistling: swoim ALT nie chcesz jechac:naughty:
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znaczy pchali R8 pchac hmmm napewno ciekawy bylby widok:grin:
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    myślę, że dla 2 osób miejsca jest tam w sam raz Eeee to co to za wesele bez świadków:grin: beda biegli z tylu:decayed:
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie wladi ma racje trochu ciasno:decayed:
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    byla ale ja wyjalem i dalem do obszycia dla Reggi na specjalne zyczenie:decayed: ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- no panie R8 ja pierdziele:slina:szacun.
  12. ja mialem podobnie ale okazalo sie ze winne bylo lozysko oporowe alternatora.bo sie zatarlo i pasek mial co robic i sie slizgal
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najlepsza kiera to z TT:jezyk:
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kuske to ty masz albo nie siusiaka:grin:
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurde i nie dales postrzelac:kwasny:
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema mordy:decayed:lekki kacyk:decayed:
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Radyjko juz podmienione i ledzik robi robotę
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jedyny mod jaki se walnalem w polsce podczas pobytu:decayed:
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +nowa miska olejowa:grin:
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tutaj robi robote fela i gleba:kox:Wszędzie są foty s-linow na grubych furach a jak sie założy sama dokladke do 17' + koza jak u Wladiego np to już bidnie to wyglada:kwasny: :polew:
  23. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jozek sie nie znasz na s-line robi robote ale na s4 juz raczej nie
  24. siema pany:hi:ma ktos moze wyjmaki do rnse?potrzebuje na gwalt:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.