Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- B6 DIVISION
siema mordy:decayed:- Tacierzyństwo
no to ja jestem w ciemnej d*pie bo to moj pierwszy brzdac:decayed::grin:no i tez za 3 miechy:decayed:- B6 DIVISION
hmmm pamietam:decayed:- B6 DIVISION
nie no ja rozumiem ale 19 z bierznikiem to jest cos:naughty:- B6 DIVISION
zalezy w jakim kraju jozek- B6 DIVISION
250???a wyciagnie twoj tyle:decayed:- Szarpie silnik jak zimny.
dokladnie- B6 DIVISION
o f*ck ale byloby ostro:decayed:- B6 DIVISION
powiem ci od razu ze nie uda ci sie:grin:- B6 DIVISION
dokladnie:banan:i mam czas na forum i inne duperele- B6 DIVISION
chyba niepowazny jestes:decayed:moja baba z domu wyleciala na babski wieczor a ja siedze sam i sobie sacze:naughty:- [B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
nic nie mow ja mam kuzyna ktory od kilku lat nie sprzatal a pod nogami puszki po piwie:doh:- [B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
ale nikt mi nie powie ze mam brudno:grin:- [B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
nima:decayed:z tylu lezy tylko torba treningowa:decayed:- B6 DIVISION
ja widze taki maly okuszek pod fotelem:grin:- B6 DIVISION
to duze masz gogle:decayed:- B6 DIVISION
- [B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
spasjba:decayed:- B6 DIVISION
no ale posprzatal do zdjecia:decayed:- [B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
:grin:wiedzialem ze ktos zauwazy:decayed:chusteczkami plak:wink:- B6 DIVISION
no ja tez tak stawialem na poczatku ale powiem ci tyle ze najwazniejsze aby zdrowe bylo:wink:- [B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
zagadaj do siemiana on tam zawsze cos ma:wink: ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 20:44 ---------- kiera na pokladzie i odrazu 5 koni przybylo:naughty:- Szarpie silnik jak zimny.
mialem taki przypadek jakis czas temu ze na zimnym silniku szarpalo a na cieplym juz bylo ok.wymienilem kompletne sprzeglo a problem dalej sie pojawial az ktos podpowiedzial ze problem moze lezec we wtryskach.i okazalo sie ze jeden wtrysk byl do d*py i po jego wymianie problemu z szarpaniem nie ma:wink:- B6 DIVISION
no to tylko sie chwal co tam bedzie:naughty: bo ja u siebie juz wiem:decayed: - B6 DIVISION