Treść opublikowana przez Chowix
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
tz ja mam jedną śrubę taką duża, którą się niby reguluje ilość gazu.. ale co do innych to nie wiem.. Taa ostatnio regulował mi gaz i skosił 50zł i dalej chodził jak burza paląc przy tym pół stacji LPG
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
Witam, mam problem z moją B5. Autko mi paliło przeważnie 9-12 L gazu na 100 KM. Tydz temu zatankowałem autko 14L gazu i przejechałem niecałe 75 KM. Co daje nam 18L gazu. Jeździłem wręcz jak niedzielny kierowca :/ Jak mogę wyregulować ten beznadziejny gaz.. ? Instalacja bodajże 2 generacji. nie posiadam kabli. Wydaje mi się że to na parowniku się reguluje.. Proszę o pomoc
-
[B5 AEB] Taśma do owijania downpipe lub kolektora wydechowego ?
Witam, mam pytanko bo chciałbym owinąć kolektor i ile metrów potrzeba aby go dokładnie owinąć ? znalazłem taka taśmę i nawet może ładnie sobie wyglądać http://allegro.pl/item1058765642_tasma_termoizolacyjna_grafitowa_bandaz_2_5m.html I jeszcze jedno mam pytanko bo miedzy kolektorem a tłumikiem środkowym jest obejma i tam mi przepuszcza nieznacznie spaliny czy mogę owinąć tą taśmą żeby nie przepuszczało ?
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Tak garaż i plac to mam wystarczający No więc mam już cennik Wahacze góra (całość) = 200zł, czyli jeden 50zł z dołem już nie jest wesoło.. 2szt "banany" 140zł 2szt "proste" 200zł Dół = 340zł Drążki kierownicze 40zł szt O stabilizatorach powiedział mi że trzeba te ori po 2000roku Tyle się dowiedziałem
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Jutro zadzwonię na namiary od BEKACZU i od razu napisze co i jak Oby było tanio !!
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Jeżeli chodzi Ci o kanał to niestety nie posiadam ale już nieraz leżałem pod autem podnosząc go wysoko i zabezpieczając go ładnie "co się nie da jak się da" hehe Za 200zł to wole sobie za tą kasę zbieżność ustawić
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
no to przeliczając 600zł na 8 wahaczy ~75zł za jeden. To nie ma tak tragicznie No to teraz zbieram na zawieche
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
No to wychodzi taniej bo licząc 8 wahaczy to mamy 75 zł a pewnie chodzi też o drążki kierownicze i stabilizatory. Chociaż sam nie wiem jutro ja zadzwonię tam z rana to dowiem się o ceny i napisze
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Pytanie mam do Ciebie BEKACZU, jeżeli możesz. Znasz może ceny regeneracji wahaczy ? I co polecasz regenerację czy kupienie Masterów ? Ja mam do wymiany 4 wahacze dół i stabilizatory. Góre mam z FEBI. Co do spota to chętnie ale jak zrobie sobie zawieszonko
-
[B5 ADP] Głośnik lewy tył buczy
Witam, mam problem z głośnikami w mojej audi. Otóż gdy załączę radio i ustawie bass na średnio - mocno to lewy tylni głośnik na półce zaczyna mocno dudnić bassem wręcz charczy. Pod tym głośnikiem jest srebrna metalowa obudowa (patrząc w bagażniku). Nie wiem czy to wzmacniacz czy coś ale też pisze Nokia. Radio Audi Gamma S. Wszystkie głośniki są oryginalne (Nokia). Nie wiem czy to głośnik pękł czy to coś co jest pod nim się zepsuło. Jak to można rozkręcić ? I jak by to można było sprawdzić bez odkręcania ? Oczywiście reszta głośników gra normalnie.
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Dobra to daj znać
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
z tej twojserwis.com.pl, .Pablo. polecał jak i marionozzo
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Dzwoniłem dziś do nich ceny wychodzą tak 1szt wahacz = 100zł (cena samej regeneracji) chodzi o dół ! demontaż 75zł czyli 175zł od wahacza Tak więc czy jest różnica zregenerowany /= oryginał jakościowo zregenerowany = oryginał cenowo..
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
hadson81, jak wiadomo mało kto bierze się za regenerację zawieszenia. Warto poszukać na google.pl,zumi.pl gdzies warsztatów które to reperują i wtedy pytać o dany warsztat.
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Kolega Pablo dał mi namiar na firmę "twojserwis.com.pl" jeżeli reklama jest nie dozwolona proszę o usunięcie odpowiedzi. Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Super dzięki ! Nareszcie sprawdzone źródło Na pewno skorzystam Pozdrawiam
-
cztery 18stki ;)
Co do haka to kolega mówił, że potrzebuje Widzę tak czytacie.. Co do modów to każdy robi jak chce.. Znowu nie róbcie każdego auta takiego samego Podoba mu się to dobrze
-
[A4 B6] Stukanie metaliczne w lewym kole z przodu
Hmm może to właśnie hamulce Ci tak piszczą ? chociaż to też mało prawdopodobne.. hmm ale lepiej powoli wykluczać.. a Vag ? może coś na module ABS ?
-
[A4 B6] Stukanie metaliczne w lewym kole z przodu
A może ustawienie zbieżności ? Nie znam się za bardzo na tym no ale jak ściąga auto ?
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Witam serdecznie, Zaczęło mi stukać w zawieszeniu. po sprawdzeniu zawieszeniu na stacji diagnostycznej wyszło zawieszenie dół od kierowcy. No ale jak to wiadomo, jedno zrobi się to 2 sie zepsuje.. tak więc słyszałem o regeneracji wahaczy, nie stać mnie na nowe lemforder.. a do wymiany pewnie będą wszystkie na dole.. (znając moje szczęście). Góre wymieniłem na FEBI nowe. ale dół chciałem dać do regeneracji.. Tak wiec znalazłem warsztat w Katowicach (ale wolałem napisać do Was, bo może mieliście przygody z nim) www.podlesny.go3.pl, zadzwoniłem i ceny są takie - wahacz "banan" 60zł - wahacz prosty 80zł cena za szt. dotyczy dolnych w przodzie samochodu. Proszę o jakieś opinie, a może Wy znacie jakieś firmy co się tym zajmują. Mieszkam niedaleko Tychów, tak więc okolice Tychów, Katowic itd.
-
[B5 ADP] Moje cztery kółka
A znajomy silniczek Co do kratek to kupiłem nie ori za 30zł pasują idealnie i nie odstępują ori Oczywiście na alledrogo Pozdrawiam
-
-----
A nóż widelec nie będzie cofnięty ?
-
[ALL B5] Brak świateł od strony kierowcy
Schemat bezpieczników http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html Tak jak kolega wyżej wypowiedział się to bardzo prawdopodobne ze bezpieczniki Mi ostatnio padły postojowe prawe to nie świeciły prawe przód i prawe tył..
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
No i modyfikacja zakończona pomyślnie Podłączyłem tylnie klamki :> kabel podłączyłem w kostkę przy pedale sprzęgła jest cała masa wtyczek. Znalazłem tą od otwierania szyb. Podłączyłem dodatkowe kable do tej wtyczki, pociągłem kabel w dolnej lewej listwie do tylnich drzwi, po czym pociągłem je pod tylną kanapą do prawych drzwi Jeżeli macie jakieś pytania to może zdołam Wam odpowiedzieć
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
Powodzenia w rozbieraniu podsufitki :gwizdanie: