Treść opublikowana przez matig7
-
Strefa Śmiechu
Champions League
-
[B5 AEB] Osiągi 1.8T - Pytanie do użytkowników AEB i w sumie nie tylko
Na 3-ce 170? Wątpie. Przynajmniej u mnie i jak widać u innych też chyba niemożliwe w serii.
-
[INNE] Jaki telefon do GPS w Orange ?
Pod Symbian - Garmin Pod Windows - Automapa
-
[ALL B5] skad sciagnac instrukcje oblugi i naprawy vw golfa III 1,9 tdi
http://rapidshare.com/files/76975182/Sam_Naprawiam_-_VolksWagen_Golf_III_Vento_-_v2.0.pdf (10 sekund googlownia )
-
Nowa Metallica "Death magnetic"-kto przed a kto juz po..
Chyba troszkę przesadzasz
-
Intel Pentium D 950 3.4GHz czy Pentium D 955 Extreme Edition ??
Nie wnikałem w dokładną specyfikację Skoro mówisz, że obsługuje DualCory to jasna sprawa, że nie ma się nawet co zastanawiać nad Pentiumami D
-
Intel Pentium D 950 3.4GHz czy Pentium D 955 Extreme Edition ??
No ale wg tej strony Twoja płyta nie obsługuje D950 ani D950EE
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
- Czego słuchacie w swoim aucie ?
I u mnie podobnie A jak już radio muszę posłuchać to Trójka oczywiście.- Kto rusza bić Gitarowy Rekord Guinnessa ?
Ja oczywiście będę, myślę, że jakąś większą ekipą. A w biciu rekordu mój najmłodszy brat będzie startował. Na poprzednich niestety nie byłem, ale Leszka Cichońskiego widziałem w akcji bodajże w 2007 roku na Tyskim Festiwalu im. R.Riedla.- [ALL] 0-200km/h.
Hehe Też miałem coś w tym stylu napisać ale się powstrzymałem Sorry za OT- [B5 AEB] Nie wchodzą biegi - czy to wina sprzęgła ?
Nie no dziś i tak zamawiał nie będę. Również wydaje mi się, że warto było by wcześniej to sprawdzić, może rzeczywiście da się coś z tym zrobić jeszcze. Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych- [B5 AEB] Nie wchodzą biegi - czy to wina sprzęgła ?
Tak tylko zapytałem Wihajster też stawiasz na sprzęgło? Bo głupio było by gdybym je wymienił a tu jednak później wyjdzie, że dalej to samo i skrzynie trzeba wyciągać- [B5 AEB] Nie wchodzą biegi - czy to wina sprzęgła ?
Czyli mówicie, że nie ma sensu skrzyni wyciągać i w niej grzebać tylko kupować sprzęgło od razu? Jeśli tak to co polecacie? Budżet ograniczony. Wchodzi w grę coś używanego czy nie ma sensu zawracać sobie głowy używkami i nastawiać się na większy wydatek?- [B5 AEB] Nie wchodzą biegi - czy to wina sprzęgła ?
Wczoraj jechałem kilkanaście metrów na wstecznym, gdy już się prawie zatrzymywałem coś jak by delikatnie chrupnęło i silnik zgasł. Po odpalaniu biegu wstecznego nie da rady wbić wcale, jedynka strasznie ciężko, dwójka troszkę ciężej niż zwykle. Pozostałe biegi chyba w porządku. W czasie jazdy nie słychać nic niepokojącego, od 2 do 5 wszystko działa normalnie. Aha, na zgaszonym silniku wszystko działa w porządku, gdy wbije wtedy wsteczny, zapalę silnik mogę normalnie jechać do tyłu i nic niepokojącego nie słychać. Kiedy na zapalonym silniku próbuję wbić bieg wsteczny czuć, że samochód wykonuj minimalny ruch do tyłu, podobnie jest gdy wbijam jedynkę. Znajomy obstawia, że na 90% będzie to wina sprzęgła a nie skrzyni. Co o tym myślicie? No i ewentualnie jakie sprzęgło polecacie do 1.8T? Na razie seria, w przyszłości może delikatny program.- Uszkodzenie aparatu - czy to matryca ?
Na pewno tak jest? Bo już jest na aukcji wystawiony i gość oferuje 125zł jak na razie. Jak by rzeczywiście wymienili to trzeba będzie aukcje wycofać- Uszkodzenie aparatu - czy to matryca ?
Na forum kilka osób zajmuje się fotografią więc mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział co stało się po upadku z Canonem S1 IS. Matryca czy coś innego? Robi takie zdjęcia obecnie:- [ALL] Ukruszony fragment przy wlewie oleju (foto)
No właśnie dziwi mnie to w jaki sposób mogło się to samo ukruszyć. Wydaj mi się to niemożliwe. Może rzeczywiście ktoś to sobie przerobił wcześniej a ja po prostu nie zwróciłem na to uwagi.- [ALL] Ukruszony fragment przy wlewie oleju (foto)
No nie wiem. A co w ogóle powinienem? Nic się nie stanie podczas jazdy?- [ALL] Ukruszony fragment przy wlewie oleju (foto)
Przed chwilą chciałem dolać oleju i ku mojemu zdumieniu zobaczyłem, że boczne ścianki przy miejscu do wlewania wyglądają na ukruszone. Wcześniej raczej tego nie było. Wydaje mi się niemożliwe, żeby stało się to jak odkręcałem korek. Jednak jeśli tak to fragmenty musiały wpaść do środka Co mam teraz z tym zrobić?- Cło i inne opłaty za towar z Chin - orientuje się ktoś?
Tak się składa, że w przypadku podrobionych produktów DreamMultimedia jest Poprzednie chińskie modele działają bardzo dobrze Ale czy warto je ściągać bezpośrednio z Chin czy lepiej poczekać aż będzie można dostać gdzieś bliżej to już inna sprawa.- Cło i inne opłaty za towar z Chin - orientuje się ktoś?
No na pewno, jednak mimo wszystko różnica w cenie między oryginałem a chińczykiem jest bardzo duża - oryginał około 4300zł, chińczyk 590$ czyli jakieś 2000zł. Chyba jednak lepiej będzie poczekać aż chińczykami zaczną handlować gdzieś bliżej- Cło i inne opłaty za towar z Chin - orientuje się ktoś?
Kupował może ktoś ostatnio coś z Chin? Chciałbym się dowiedzieć ile wyniosły by mnie wszystkie opłaty za zakup takiego towaru: http://www.made-in-china.com/showroom/echo726/product-detailSoBmXnDcAzWv/China-Dreambox-Satellite-Receiver-DM8000-.html- [ALL] Nawigacja w N73 ?
Pewnie, że jest. Tu masz wszystko dokładnie opisane krok po kroku jak zainstalować Garmina: http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=6049 TomToma i inne też znajdziesz. Musisz się tylko zarejestrować.- [B5 AJM] UWAGA NA GROZNEGO WIRUSA W SIECI!!!!!!!!!!!!!
łańcuszek - Czego słuchacie w swoim aucie ?