Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matig7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matig7

  1. Mówisz, że w tenisa grałeś. W jakim klubie? Z małopolski widzę jesteś to może się znamy nawet
  2. Komputery - naprawa, składanie ludziom, sieci, i inne powiązane różności. Muzyka - rock/metal i inne pochodne. I oczywiście włóczenie się po kraju i za granicami po koncertach Sport - kiedyś tenis stołowy można powiedzieć zawodowo, teraz już tylko zabawa w IV lidze, trochę kopania piłki w okręgówce, ostatnio rekreacyjnie siatkówka, picie piwa :> SatTV - sharing, instalacje itd. Samochody - tak ogólnie, od niedawna Gry - kiedyś Call Of Duty 2 on-line nałogowo. Ostatnio rzadko niestety.
  3. Normalnie jak bym czytał komentarze w onet.pl Gry Zależy w co kto lubi pograć. I tyle w temacie
  4. matig7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Uważam, że troszkę stary temacik odkopałeś (ale żeby nie było - nie mam nic przeciwko) hehe
  5. Byłem na ich koncercie z 1,5 roku temu. Przed Therionem w Krakowie grali. Nawet nieźle. Teraz 23.10 grają w Wa-wie a 24go w Kraku. Polecam.
  6. Jak dla mnie od "St.Anger" lepsza ale ogólnie bez żadnej rewelacji.
  7. To musi być to: http://autoartpis.gratka.pl/ogl/6580.html
  8. Było o tym setki razy. W warsztacie masz opis co z tym zrobić. Użyj tylko takiej fajnej funkcji "szukaj"
  9. Polsat zostaje ale nie wiadomo na ile jeszcze. A cyfra jak pisałem - też zostaje ale jedynie sharing
  10. No po 6 latach możliwości "edukacji" niestety przez jakiś czas z nowymi kartami nic się nie będzie dało zrobić. Ale to tylko kwestia czasu. Dobrze, że pozostanie sharing
  11. Na razie nie ma się co przejmować. Jak przestanie chodzić to będziesz kombinował ale myślę, że nie przestanie A jak chcesz się dokładnie na 100% upewnić to poczytaj na www.forum.dvhk.pl Tam się dowiesz wszystkiego.
  12. Na 99% nie powinno
  13. Będą chodzić na spliterach. Tunery, phoenixy itp. widzą te nowe tak jak by włożona była starta karta w SECA. Natomiast samo kodowanie jest już w nowym systemie Nagra Merlin.
  14. Z tego co słyszałem/czytałem to cyfra wysyła/wysyłała karty zwykłym listem i dochodziło już do "ginięcia" przesyłek na poczcie.
  15. Nie dawno się o tym dowiedziałem - bardzo ciekawe dla osób które nie potrzebują nie wiadomo jakiego pakietu W porównaniu do tych niskich pakietów C+ czy Polsatu jest to dużo ciekawsza oferta. Więcej tu: http://telewizjanakarte.pl/ Może akurat kogoś to zainteresuje.
  16. Nie będzie tak samo jak z Polsatem. Tutaj pójdzie to dużo sprawniej. Polsat przed euro 08 miał się wyrobić a do tej pory nie skończyli
  17. No i niech to będzie krótkie podsumowanie dyskusji hehe
  18. Otóż to. Studiuj kilka lat, dokształcaj przez kilka kolejnych, użeraj z typami z ADHD i ich rodzicami o podobnym myśleniu do Twojego i zarabiaj przez pierwsze lata mniej niż 1000zł, a idź do łopaty po podstawówce - jest różnica ? Dobra, nie ma sensu dalej ciągnąć tematu bo do niczego dobrego nie prowadzi Chciałem tylko zobaczyć czy będą właśnie tego typu wypowiedzi co ta pierwsza neevera.
  19. No hyhy Zawsze przecież może zostać nauczycielem A już myślałem, że nie będzie tego typu wypowedzi. Popracuj 4 godziny dziennie w gimazjum i za pewne zmienisz zdanie hehe
  20. No i ? Ty na ile zdałeś? Niekoniecznie ten Polski. I co ważniejsze, dzięki komu? Wiadomo, jedynie dzięki własnej włożonej we wszystko pracy
  21. Możesz rozwinąć?? Bo jakoś się z tym nie zgadzam
  22. A ja mam pytanie do was. Co myślicie o zarobkach nauczycieli? Czy tak jak większość ludzi, którzy nie mają pojęcia jak wygląda praca w szkole uważacie, że i tak za dużo zarabiają? Mają przecież wakacje, ferie itd. i jeszcze domagają się podwyżek. Tak z ciekawości pytam po przeczytaniu kilku komentarzy osób na tamtej stronie
  23. No co, może 2.0 Turbo więc nie dziwne, że 2.5TDi wydaje się mułowate
  24. Pewnie tylko klika osób na forum kiedykolwiek słyszało o tym człowieku ale i tak tu napiszę. Dziś w wieku 65 lat na raka zmarł Rick Wright - klawiszowiec Pink Floyd od początku ich istnienia. Dane mi było zobaczyć go dwa lata temu w Stoczni Gdańskiej gdzie wystąpił razem z David Gilmourem. Wspaniały człowiek i muzyk. Niestety...
  25. Dokładnie to miałem na myśli. Mówisz, że to jej były a więc z pewnością miał wcześniej fizyczny dostęp do jej komputera. Nie jest problemem zainstalować jakiś program do zdalnego dostępu. Nie muszą to być wcale żadne trojany. Oczywiście niech przeskanuje sobie cały dysk ale oprócz tego trzeba sprawdzić czy nie ma zainstalowanych innych programów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.