Treść opublikowana przez matig7
-
Wyciągniecie turbosprężarki oraz ustawienie sztangi wastegate w Audi A4 B5 1.8T AEB
Na dniach czeka mnie to samo. Po wpięciu manometru okazało się, że doładowanie wynosi 0bar
-
Rejestracja drugiego auta, jak jest ze zniżkami, itp.?
30 dni od kupna minęło ale mogę w sumie z gościem, od którego kupiłem przepisać umowę jak bym znalazł jakąś firmę w której będzie taniej. Wszystko już jasne. Jeszcze raz dzięki
-
Problem z pc pomocy
Sorry ale głupoty piszesz. Przecież na zdjęciach masz pokazane, że pasy pokazują się od razu po włączeniu komputera. Co ma do tego sterownik? Ewidentnie grafika uszkodzona.
-
Lenovo U350
Wejdź w biosie w: Configuration - SATA Mode Selection i wybierz IDE. Jak nie pomoże to trzeba będzie zintegrować sterowniki z instalką windowsa. Przez usb nie wgrasz.
-
Rejestracja drugiego auta, jak jest ze zniżkami, itp.?
Dzięki za odpowiedź. Co do zwyżek za wiek to wiem - do 25go roku mam zwyżkę. Ad.3 To auto już mam kupione. Składki wszystkie opłacił już wcześniej poprzedni właściciel. Ubezpieczenie skończyło się 20dni temu a dopiero teraz chcę złożyć wypowiedzenie i ciekawi mnie czy za te 20dni będę musiał zapłacić firmie, w której ubezpieczony był poprzedni właściciel. A jeszcze jedno - jak jest z przerejestrowaniem. Trzeba czy nie trzeba? Tzn. podobno trzeba w ciągu 30 dni ale wielu tego nie robi i nie ma za to żadnych konsekwencji.
-
Rejestracja drugiego auta, jak jest ze zniżkami, itp.?
Sprawa wygląda następująco: Od około 2,5 roku jestem współwłaścicielem auta razem z ojcem (ma on 60% zniżek). Chcę teraz zarejestrować drugie auto na siebie (kupione w tym samym powiecie, w którym mieszkam). 1. Czy przechodzi na mnie te 20% zniżek za pełne dwa lata czy zależy to od danej firmy? 2. Czy są firmy w których np. po 2 latach przeszłoby na mnie całe 60% zniżek? 3. Jeżeli dopiero niecały miesiąc po upływie ważności ubezpieczenia, które posiadał poprzedni właściciel złożę wypowiedzenie to czy będę musiał zapłacić za miesiąc, który upłynął od końca ważności tego ubezpieczenia? 4. Czy jeśli nie będę tym autem w ogóle jeździł powiedzmy do lutego przyszłego roku to muszę mimo wszystko teraz opłacać ubezpieczenie? Ewentualnie jakie wiążą się konsekwencje z niepłaceniem do lutego?
-
Metallica w Warszawie!
No jest jest ale chyba jednak do Pragi się wybiorę bo H&H jeszcze jest Rzadko zdarza się aby inne kraje nam czegoś zazdrościły - amerykańcy już strasznie narzekają, że to nie u nich hehe
-
Metallica w Warszawie!
Nie podobno tylko na pewno. I nie z nimi tylko przed nimi BTW chodzą głosy o AC/DC gdzieś w czerwcu/lipcu. To by było dopiero
-
Metallica w Warszawie!
Oczywiście będę
-
Metallica w Warszawie!
Meta, Slayer, Anthrax. Brakuje Megadeth i wielka czwórka byłaby w komplecie. Do tych zespołów dojdzie jeszcze kilka. Po cichu liczę na Heaven And Hell Szkoda trochę, że Bemowo a nie hala ale z drugiej strony nie będzie problemu z biletami przynajmniej. Tu trochę więcej informacji: http://pl.sonispherefestivals.com/
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
To za samą robociznę
-
pytanie do "komputerowców" / HELP sterownik!
Wejdź w Menedżer urządzeń - właściwości karty i zobacz czy przypadkiem nie masz zakładki Advanced, w której zaznaczone może być "Wireless device off" (Mam tak w T41)
-
Muzyka w naszych autkach
AC/DC czy Purple do autka dobra sprawa. ZZ Top czy Queen w sumie również
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
Koniecznie musi być 2+1? I czy te głośniki będą gdzieś czasem przenoszone i czy ewentualnie ważne jest żeby to wszystko mało miejsca zajmowało? Bo jak nie to wg mnie bez sensu wydawać jest 500zł na jakieś komputerowe pierdziawki. Za taką kasę można kupić na allegro jakiś stary dobry wzmacniacz i do tego jakieś używane kolumny. Zagra to przecież 100x lepiej. Takie moje zdanie
-
ATI Radeon HD 4770 warto kupić?? montaż Ram Dual channel???
Będzie działać.
-
ATI Radeon HD 4770 warto kupić?? montaż Ram Dual channel???
Zarówno z jednej jak i z drugiej powinieneś być zadowolony. 8800 Ultra pewnie by i znalazł w tych pieniądzach ale to już trochę starsza konstrukcja.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
http://www.livescore.com/
-
Pomysły czym handlować na allegro
Mamy zamiar ze znajomym rozkręcić jakiś handel na allegro. No i oczywiście najważniejsza sprawa - co sprzedawać? Może macie jakieś pomysły na co jest obecnie duże zapotrzebowanie? Na start mamy do wydania jakieś 6-8tys. Co by można ściągnąć np. od Chińczyków i później na tym zarobić? Piszcie wszelkie pomysły.
-
Encyklopedia w e65 - nie dziala
Odpowiednią wersję Xlatora na Twoją wersję symbiana sobie ściągnąłeś?
-
Jak internet z kabla przekazać z kompa na wifi ?
Osobiście wolał bym dołożyć trochę i kupić coś "bardziej markowego" ale na tym TP-Linku też będzie działać
-
Prośba o przetłumaczenie niemieckiego ogłoszenia
Ok, w porządku.
-
Prośba o przetłumaczenie niemieckiego ogłoszenia
O to zdanie mi głównie chodziło. Dzięki wielki A to, że auto nie ma niemieckiego briefu będzie jakimś większym problemem gdyby chciało się go w Polsce kiedyś zarejestrować?
-
Prośba o przetłumaczenie niemieckiego ogłoszenia
I teraz sobie przeczytaj to co wychodzi Gdyby to tłumaczenie miało jakiś sens to uwierz, że tego posta by tutaj nie było
-
Prośba o przetłumaczenie niemieckiego ogłoszenia
Gdyby komuś się chciało http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lq1foxoj2ffz
-
Kto mi skonfiguruje zacny komputer.......?????
Niby dlaczego nie złoży bardzo dobrego zestawu za 4,5k? Oczywiście można wydać i 3 razy tyle tylko po co? Np. tak dość przyszłościowy zestaw: - Intel Quad Core i7 920 + Scythe Mugen II - Gigabyte GA-P55-UD3 - HD4870x2 2GB DDR5 - DDR3 2x2GB PC10666 1333MHz Patriot EP CL7 - WD Caviar 1TB - Tagan TG680 Wyjdzie około 4tys bez obudowy i napędu.