Treść opublikowana przez matig7
-
odzyskiwanie danych z dyskow
Nie potrzebnie się pospieszyłeś z tą instalacją nowego systemu. Firmy są ale tanio nie będzie.
-
odzyskiwanie danych z dyskow
Ale te dane, które chcesz odzyskać były na tym dysku na którym od nowa teraz system zainstalowałeś? Jeśli tak to niestety minimalna szanse, że uda Ci się coś odzyskać.
-
Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?
A miałeś go chociaż dobrze skonfigurowanego? Ja już ze 2 lata używam i sprawdza się dużo lepiej niż Kasperski czy Norton.
-
Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?
NOD32
-
Nie mogę zainstalować systemu - POMOCY !!!!!
Hehe no tak. To tak jak znany komunikat: "Keyboard error, press F1 to continue" A tak na poważnie to dziwne. Płyta chyba dość nowa jest skoro nie ma już w niej PS2. W starszych się zdarzało, że klawiatury USB odpalić się nie dało ale na tej powinna działać. Próbowałeś może jakąś inną klawiaturę podłączyć?
-
Nie mogę zainstalować systemu - POMOCY !!!!!
A jak nie pomoże to coś takiego jeszcze: "USB Legacy Support"
-
Ceny paliwa marzec 2026
Rzeszów-Krasne Auchan: PB95 3.09 ON 3.09
-
amerykański test dla pilotów
Hehe. Teraz ledwie 30s przekraczam
-
amerykański test dla pilotów
ponad 49s po flaszce i 1 piwku ale gdzieś za 10tym razem dopiero
-
[ALL B6] bagnet oleju
Zrób fotkę i wszystko będzie jasne
-
[B6 ALL]Kontrolki na wyświetlaczu.
W B5 kontrolka oleju nie ma zapalać się wcale po przekręceniu kluczyka. Myślę, że w B6 jest tak samo.
-
gdzie mozna ogladac "skazanego..." w necie?
http://www.prisonbreak.xon.pl http://prison.org.pl Kilkanaście minut po premierze odcinka możesz już ściągnąć. Napisy do nowego odcinka najwcześniej są na http://www.hatak.pl (Zazwyczaj po 14:00)
-
Pomocy przy zmianie systemów
Spróbuj programem: VistaBootPRO
-
Pomocy przy zmianie systemów
Poszukaj w viście pliku boot.ini i w nim zmień sobie nazwę na odpowienią.
-
Może mi ktoś z was pomoże !!!
Może facebook? Taka ogólnoświatowa Nasza-Klasa
-
[B5 AEB] Różne wskazania poziomu oleju
Nie, to raczej odpada. Może ktoś mógłby sprawdzić u siebie w silniku 1.8T w B5 jaki jest poziom oleju rano na zimnym silniku oraz później na rozgrzanym po odczekaniu 10 minut od zgaszenia samochodu.
-
[B5 AEB] Różne wskazania poziomu oleju
Właśnie z tym bagnetem miałem pisać - bagnet jest oryginalny ale ta część plastykowa (nie na bagnecie tylko ta do której wkładany jest bagnet nie jest oryginalna) i w ogóle ten bagnet strasznie luźno w niej siedzi. Tak sobie właśnie myślałem czy przez to może ubywać mi oleju?
-
[B5 AEB] Różne wskazania poziomu oleju
Nie no aż taki ciemny nie jestem Wszystkie pomiary wykonywane były w garażu na równej powierzchni Na zimnym ledwo widać na bagnecie, na rozgrzanym po odczekaniu 15 minut prawie OK więc po 20 było by chyba podobnie. I co tu myśleć?
-
[B5 AEB] Różne wskazania poziomu oleju
Wiem, że na ten temat było już sporo, wiem, że w instrukcji samochodu pisze, że poziom oleju powinno się sprawdzać na rozgrzanym silniku. Przed chwilą sprawdzałem poziom no i tak: Całkiem zimny silnik - poziom dużo poniżej minimum (niewiele na bagnecie w ogóle go widać) Później trochę pojeździłem, temp. płynu - 90st, temp. olej 80st. Sprawdzam poziom po 2 minutach od zgaszenia silinka - na bagnecie pokazuje, że jest minimum. Po odczekaniu 5 minut trochę powyżej minimum. No i po 10-15 minutach trochę poniżej stanu właściwego. Dolałem 150ml i wskazanie takie jak powinno być. Powiedzcie, które wskazanie można przyjąć za to właściwe? Wg instrukcji pewnie to sprawdzenie po 2 minutach od zgaszenia rozgrzanego silnika, kiedy poziom jest na minimum, ale czy to normalne, że na zimnym olej ledwo widać na bagnecie?
-
[ALL B5] świeci się kontolka ABS-u po wymianie łożyska
W 90% przypadków jest to wina czujnika. U mnie po wymianie łożyska było to samo. Musiałem nowy kupić (koszt zamiennika jakieś 90zł). Najlepiej podpiąć wcześniej vaga i się upewnić czy to to.
-
[ALL] FIRST TO FIGHT !!!!!!!!!!!!!!!!! obejrzyjcie, warto !!!!!!!!
Sabaton zagra 11 listopada w klubie Centrum Stocznia Gdańska. Zaprosiło ich Europejskie Centrum Solidarności i stowarzyszenie SUM z okazji święta Odzyskania Niepodległości. Przed nimi wystąpi polska legenda rocka – grupa Proletaryat. KONCERT BĘDZIE BEZPŁATNY! Myślę, że warto się wybrać
-
Telefon LG KU990 Viewty czy można wgrać GPS ?
Nie da rady. Mało funkcjonalna zabawka Tu masz długą recenzję: www.telepolis.pl/artykuly.php?id=254
-
Szybka naprawa komputera
Hehe300zł Np. programem Paragon Drive Backup
-
[ALL] FIRST TO FIGHT !!!!!!!!!!!!!!!!! obejrzyjcie, warto !!!!!!!!
Niedawno widziałem: http://pl.youtube.com/watch?v=nWo7XcosfMc&watch_response
-
nasze hobby / co lubimy
A w II lidze małopolskiej z 6-8 lat temu nie grałeś? W Nowym Targu np.