Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matig7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matig7

  1. Autentyczny przypadek: Dwóch znajomych we Francji pracuje i wieczorami lubią sobie pójść się zabawić. Jeden trafił na jakąś miłą panią, ta zabrała go w jakieś tam miejsce no i zaczęła robotę. Później gość ma zacząć działać, pani wyskakuje z ubrania i jakież jego zdziwienie kiedy okazuje się, że... Mówił, że spier... stamtąd jak szalony. Ciekawe doświadczenie
  2. No straszny offtop ale w tych godzinach najlepiej sie pisze Zwłaszcza po pijaku Pozdrawiam wszystkich którz nie śpią jeszcze [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 02:23
  3. Nie wiem jaki by trzeba mieć tępy słuch żeby nie słyszeć różnicy między dźwiękiem z transmitera a jakiegoś normalnego źródła dźwięku. Owszem jest tani A co do SB Audigy - słychać różnicę.
  4. Również polecam mbank
  5. Pod sceną bardzo dobre na Metallice. Na trybunach pewnie słabo bo wiało dość mocno. Supporty bardzo słabe nagłośnienie nawet na płycie.
  6. Był ktoś z forumowiczów w środe na śląskim? Jak wrażenia po koncercie? Mnie Meta bardzo pozytwynie zaskoczyła, nie myślałem, że będzie tak zajebiś... Super setlista, oprawa, no i 60tys. świetniej publiki Już trochę dużych koncertów widziałem i śmiało mogę powiedzieć, że ten był jednym z lepszych na jakim byłem (o ile nie najlepszy) Nothing Else Matters: http://pl.youtube.com/watch?v=I6LmX1vCxoo&feature=related
  7. Skazani Na Shawshank Seven Obłęd Milczenie Owiec Forrest Gump
  8. Czyj sedan na blachach RST z klubowymi ramkami stał za budkami z piwem podczas juwenaliów na resovii i dzień po czyli dziś?
  9. Trzeba Vaga aktywować żeby wszystkie funkcje działały
  10. Od kilku dni mam dostęp do Vaga. Nadszedł więc czas na zrobienie pierwszych logów dynamicznych. Nie ma jednak wielu informacji na forum jakie bloki należy sprawdzić w B5 1.8T Znalazłem w FAQ, że warto sprawdzić bloki 001,002,004,031,034 oraz 115. Udało mi się wykonać logi dla pierwszych trzech. Nie mam pojęcia jak zrobić resztę - w VAGu 4.09 są one niedostępne. Proszę więc o ocenę tych, które na razie wykonałem oraz o wskazówki, które bloki należy jeszcze sprawdzić przy moim silniku. Z góry dzięki za pomoc. Aha zapomniałem logi wrzucić. Myślę, że jak na pierwszy raz są w miarę czytelne [br]Dopisany: 06 Maj 2008, 22:16 _________________________________________________Nikt nic nie podpowie? Nikt nie robił logów w 1.8T?
  11. Te tanie interfejsy działają z vagiem do wersji 4.09 Nowszego nie masz co instalować. Żeby nie zakładać nowego wątku to zapytam tutaj bo już się pogubiłem Znajomy zakupił taki interfejs: http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=4&prodid=75 I mam w związku z tym pytanie. Czy moja A4 obsługuje OBD2? Jak klikam w programie vag-com 4.09 na moduł OBD2 to wyskakuje po jakimś czasie, że mój samochód nie obsługuje OBD2. Czy tak ma być?
  12. Tak instalowałem u sienie ale na N70 Miałem też Ci napisać o Wordmaisterze ale chyba nie jest on lepszy. Dobrze, że sobie poradziłeś ze wszystkim
  13. http://www.farbiszowie.solutions.net.pl/Xlator/ Niemiecki i wiele innych ciekawych rzeczy. A najwygodniej będzie tak: Program: http://www.symbianos.pl/remository/Download/Aplikacje_S60_v3/Office/ Słowniki itp: http://www.symbianos.pl/remository/Download/Inne/Xlator_-_Bazy_slownikowe/
  14. matig7 odpowiedział(a) na prometeusz86 temat w Audi A4 B5
    np. różnej wielkości koła na poszczególnych osiach.
  15. Obecnie najdokładniejszą mapę Polski ma Garmin. Jak w jakimś dużym mieście ma pracować to raczej większość popularnych aplikacji będzie miała dobrą mapę.
  16. Parametry tego Asusa bardzo fajne. Można pograć w nowe gry. Kilkanaście minut temu był u mnie znajomy z nowym lapkiem (BlueBerry FL90 T7500) o prawie identycznych parametrach (tylko grafika troszkę mocniejsza - 8600GT). Instalowałem mu system (WinXP), sterowniki, itp. Instalacja wszystkiego bezproblemowa. Z ciekawości 3dmarka 2003 zapuściłem i wyszło 10000pkt (bardzo dobrze jak na laptopa). Laptop wygląda dość solidnie. Ogólnie zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Nie wiem tylko na razie jak z baterią. Gość kupował tutaj: http://www.bluemobility.pl/index.php/cPath/11_184_190 Bardzo dużo różnych konfiguracji do wyboru. Przesyłka przyszła mu po 2 dniach od momentu wpłacenie pieniędzy.
  17. Gdyby było więcej chętnych i dzięki temu tańsza przesyłka to również byłbym zainteresowany.
  18. Pamiętaj, że jak masz 2 sztuki lepszych i 2 sztuki gorszych opon to te lepsze zawsze na tylną oś się zakłada
  19. Witux ja z Górna jestem (będziesz przejeżdżał) tylko nie wiem jeszcze czy będę mógł być na spocie. Jak będę wiedział na 100% to możemy się umówić, że będę gdzieś czekał na Ciebie
  20. No to się pytasz (Na Metallice też jadę) Scorpionsów i Queena jak będzie również W ogóle fajny temat. Chyba jeszcze nie było takiego. Wiem, że jest tu trochę ludzi słuchających dobrej muzyki. Jeździ ktoś coś więcej po koncertach?
  21. Miło, że jest parę osób na forum słuchających prawdziwej muzyki. To cieszy
  22. O Piaseczno by już mogło być, do Wrocławia trochę daleko
  23. Trochę odświeżę temat. Panowie kogo możecie polecić do zrobienia 1.8T? Miałem dziś do Rogala jechać ale okazało się, że benzyny nie zrobi. Najlepiej ktoś w promieniu 300km od Rzeszowa. V-tech jedni polecają inni odradzają, nie wiem co myśleć.
  24. Poczytaj tutaj: http://openlinksys.info/forum/viewthread.php?forum_id=32&thread_id=4774 i popróbuj. Nie mam rutera żeby samemu sprawdzić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.