Treść opublikowana przez matig7
-
DODA niech się schowa :))))))
Autentyczny przypadek: Dwóch znajomych we Francji pracuje i wieczorami lubią sobie pójść się zabawić. Jeden trafił na jakąś miłą panią, ta zabrała go w jakieś tam miejsce no i zaczęła robotę. Później gość ma zacząć działać, pani wyskakuje z ubrania i jakież jego zdziwienie kiedy okazuje się, że... Mówił, że spier... stamtąd jak szalony. Ciekawe doświadczenie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No straszny offtop ale w tych godzinach najlepiej sie pisze Zwłaszcza po pijaku Pozdrawiam wszystkich którz nie śpią jeszcze [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 02:23
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
Nie wiem jaki by trzeba mieć tępy słuch żeby nie słyszeć różnicy między dźwiękiem z transmitera a jakiegoś normalnego źródła dźwięku. Owszem jest tani A co do SB Audigy - słychać różnicę.
-
w którym banku konto?
Również polecam mbank
-
28/05/2008 METALLICA - Chorzów
Pod sceną bardzo dobre na Metallice. Na trybunach pewnie słabo bo wiało dość mocno. Supporty bardzo słabe nagłośnienie nawet na płycie.
-
28/05/2008 METALLICA - Chorzów
Był ktoś z forumowiczów w środe na śląskim? Jak wrażenia po koncercie? Mnie Meta bardzo pozytwynie zaskoczyła, nie myślałem, że będzie tak zajebiś... Super setlista, oprawa, no i 60tys. świetniej publiki Już trochę dużych koncertów widziałem i śmiało mogę powiedzieć, że ten był jednym z lepszych na jakim byłem (o ile nie najlepszy) Nothing Else Matters: http://pl.youtube.com/watch?v=I6LmX1vCxoo&feature=related
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Skazani Na Shawshank Seven Obłęd Milczenie Owiec Forrest Gump
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyj sedan na blachach RST z klubowymi ramkami stał za budkami z piwem podczas juwenaliów na resovii i dzień po czyli dziś?
-
[B6 AVF] Co mam z tym zrobić ?
Trzeba Vaga aktywować żeby wszystkie funkcje działały
-
[B5 AEB] Moje pierwsze Logi 1.8T
Od kilku dni mam dostęp do Vaga. Nadszedł więc czas na zrobienie pierwszych logów dynamicznych. Nie ma jednak wielu informacji na forum jakie bloki należy sprawdzić w B5 1.8T Znalazłem w FAQ, że warto sprawdzić bloki 001,002,004,031,034 oraz 115. Udało mi się wykonać logi dla pierwszych trzech. Nie mam pojęcia jak zrobić resztę - w VAGu 4.09 są one niedostępne. Proszę więc o ocenę tych, które na razie wykonałem oraz o wskazówki, które bloki należy jeszcze sprawdzić przy moim silniku. Z góry dzięki za pomoc. Aha zapomniałem logi wrzucić. Myślę, że jak na pierwszy raz są w miarę czytelne [br]Dopisany: 06 Maj 2008, 22:16 _________________________________________________Nikt nic nie podpowie? Nikt nie robił logów w 1.8T?
-
[VAG] Problem z interfacem
Te tanie interfejsy działają z vagiem do wersji 4.09 Nowszego nie masz co instalować. Żeby nie zakładać nowego wątku to zapytam tutaj bo już się pogubiłem Znajomy zakupił taki interfejs: http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=4&prodid=75 I mam w związku z tym pytanie. Czy moja A4 obsługuje OBD2? Jak klikam w programie vag-com 4.09 na moduł OBD2 to wyskakuje po jakimś czasie, że mój samochód nie obsługuje OBD2. Czy tak ma być?
-
[ALL] Słownik na Symbiana pol-niem. ???
Tak instalowałem u sienie ale na N70 Miałem też Ci napisać o Wordmaisterze ale chyba nie jest on lepszy. Dobrze, że sobie poradziłeś ze wszystkim
-
[ALL] Słownik na Symbiana pol-niem. ???
http://www.farbiszowie.solutions.net.pl/Xlator/ Niemiecki i wiele innych ciekawych rzeczy. A najwygodniej będzie tak: Program: http://www.symbianos.pl/remository/Download/Aplikacje_S60_v3/Office/ Słowniki itp: http://www.symbianos.pl/remository/Download/Inne/Xlator_-_Bazy_slownikowe/
-
[B5 1Z] ABS i bład
np. różnej wielkości koła na poszczególnych osiach.
-
Jaki palmtop z mapą Polski do 700 zł ?
Obecnie najdokładniejszą mapę Polski ma Garmin. Jak w jakimś dużym mieście ma pracować to raczej większość popularnych aplikacji będzie miała dobrą mapę.
-
Laptop do 2000 zł nowy - pomóżcie w wyborze
Nie warto wg mnie
-
Laptop do 2000 zł nowy - pomóżcie w wyborze
Parametry tego Asusa bardzo fajne. Można pograć w nowe gry. Kilkanaście minut temu był u mnie znajomy z nowym lapkiem (BlueBerry FL90 T7500) o prawie identycznych parametrach (tylko grafika troszkę mocniejsza - 8600GT). Instalowałem mu system (WinXP), sterowniki, itp. Instalacja wszystkiego bezproblemowa. Z ciekawości 3dmarka 2003 zapuściłem i wyszło 10000pkt (bardzo dobrze jak na laptopa). Laptop wygląda dość solidnie. Ogólnie zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Nie wiem tylko na razie jak z baterią. Gość kupował tutaj: http://www.bluemobility.pl/index.php/cPath/11_184_190 Bardzo dużo różnych konfiguracji do wyboru. Przesyłka przyszła mu po 2 dniach od momentu wpłacenie pieniędzy.
-
[ALL B5] Ramki na 6 zegarow + FIS do b5
Gdyby było więcej chętnych i dzięki temu tańsza przesyłka to również byłbym zainteresowany.
-
[ALL] Czy mogę założyć na tył Michelin 195/60 R15 ?
Pamiętaj, że jak masz 2 sztuki lepszych i 2 sztuki gorszych opon to te lepsze zawsze na tylną oś się zakłada
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witux ja z Górna jestem (będziesz przejeżdżał) tylko nie wiem jeszcze czy będę mógł być na spocie. Jak będę wiedział na 100% to możemy się umówić, że będę gdzieś czekał na Ciebie
-
koncert Iron Maiden w Wawie 07.08.2008 czy ktoś sie wybiera?
No to się pytasz (Na Metallice też jadę) Scorpionsów i Queena jak będzie również W ogóle fajny temat. Chyba jeszcze nie było takiego. Wiem, że jest tu trochę ludzi słuchających dobrej muzyki. Jeździ ktoś coś więcej po koncertach?
-
JANUSZ KOSA KOSIŃSKI...
Miło, że jest parę osób na forum słuchających prawdziwej muzyki. To cieszy
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
O Piaseczno by już mogło być, do Wrocławia trochę daleko
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Trochę odświeżę temat. Panowie kogo możecie polecić do zrobienia 1.8T? Miałem dziś do Rogala jechać ale okazało się, że benzyny nie zrobi. Najlepiej ktoś w promieniu 300km od Rzeszowa. V-tech jedni polecają inni odradzają, nie wiem co myśleć.
-
Blokowanie stron na routerze
Poczytaj tutaj: http://openlinksys.info/forum/viewthread.php?forum_id=32&thread_id=4774 i popróbuj. Nie mam rutera żeby samemu sprawdzić.