Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. Czy istnieje możliwość ustawienia w radiu aby przy włączeniu tegoż że sprzęty była zawsze stała głośność. Zdarzy mi się głośniej muzykę posłuchać a po odpaleniu auta niektórzy mogą dostać zawału bo ustawiona jest głośność przed zgaszeniem auta. Czy można coś z tym zrobić? Pozdrawiam
  2. Wszystko już jasne Dziękuję bardzo za pomoc
  3. Dzięki wielki A czy zmasować można z boku przez dekielek czy trzeba wyciągać licznik?
  4. Mam bardzo wielką prośbę.... a mianowicie czy ktoś mógłby zrobić zdjęcie kostki do zmasowania ( to ta odpowiedzialna za kontrolkę od płynu się żeby się nie świeciła) i zaznaczyć który to pin jest do zmasowania. Dziękuję bardzo z góry
  5. gdzie obszywacie? i za ile $?
  6. Coś w tym jest. Znajomemu nawalił central ( w czwartek) w Mondeo '04. Z racji końca tygodnia umowił się na poniedziałek na naprawę i tak otwierał i zamykał z klucza.....do soboty bo mu buchnęli auto. Chyba wyczaili że coś jest nie tak. dodam że stawiał pod blokiem tym autem od ponad roku. Ale pierwszy raz zepsuł się zamek
  7. Mi gościu tam powiedział że własnie robi ktoś dla nich te softy.
  8. 100zł jeszcze. Bo tyle chcą za zhamowanie. Więc jak jesteś lepiej poinformowany ode mnie to możesz mi powiedziec co tam jest nie tak.
  9. Dlaczego tragiczną?
  10. A ktoś się przypadkiem wybiera na czypa do gdańska?
  11. Link odnośnie czego?
  12. Chłopaki.....Chipował się ktoś na Lechickiej? http://www.chiptuningkoszalin.pl/
  13. Chłopaki.... a podałby mi ktoś nr tego całego siłownika ( ten element z tłoczkiem) ze schowka co z biegiem czasu coraz ciężej chodzi? Auto jak w profilu
  14. Ja coś mogę mieć :gwizdanie:
  15. Ta taśma 4E0953541A jest z modelu B7, Ty potrzebujesz 8E0953541E lub 8E0953541D a ta taśma nie podejdzie do kiery czteroramiennej z multi z B6? Bo nie chcę kiery z B7 Nie podejdzie bo jest inna wtyczka do okablowania poduszki, napisałem o jakim numerze potrzebujesz taśmę Eee to lipa.... nie chce ktoś się zamienić na taśmę do multi do B6? Oddam z chęcią taśmę do multi do B7 12-pinową
  16. Ta taśma 4E0953541A jest z modelu B7, Ty potrzebujesz 8E0953541E lub 8E0953541D a ta taśma nie podejdzie do kiery czteroramiennej z multi z B6? Bo nie chcę kiery z B7
  17. Pany.... czy taśma 4E0953541A będzie działać z modułem 8E0953549N? Taśma jest 12-pinowa ale nie jestem pewiem czy będzie obsługiwać multifunkcję wraz z kierą czteroramienną z B6?
  18. Panowie i Panie, Czy jak zostanie zresetowana ilość dni/km do serwisu (zrobione Vcds'em), to od razu zaczyna od nowa liczyć czyli wyświetla po wciśnieciu kluczyka przy licznikach np 540 dni, czy wyświetlają się same "------", a ilość dni wyświetla się jak się zbliży np na 300dni a tak jak jest więcej to poprostu nie wyświetla?
  19. W Koziej praktycznie zawsze jest nabity
  20. Działa Działa Znam osobiście gościa który koordynuje rozstawienie fotoradarów na terenie miasta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.