Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. "wspulnego"..... "sprzenglo" :gwizdanie: Ludzie
  2. Wrzuce zdjęcie bo dalej nie wiem które to oznaczenie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e1cf4532fdc3d3f.html
  3. Ale które to oznaczenie w tej naklejce w kole? Bo tam sporo jest oznaczeń. Co do wyposażenia to sprawdzałem i w ałcie sie wszystko zgadza z naklejką
  4. Zobacz z kodów wypoasażenia jaki masz alternator i bedziesz wiedział jaki aku włożyc. Nie sugeruj sie żadnym wypasem samochodu itp bo przecież te wszystkie gadzety działaja w większosci jak silnik pracuje. Najważniejsze jest mieć dobrze dobrany aku do alternatora. I nie bierz wiekszego na zapas jak to niektórzy robią.Lepiej jest miec mały aku a naładowany niż duzy i niedoładowany. Polecam np taki tylko chyba jest za mały ale trzeba by sprawdzić http://www.allegro.pl/item837456052_akumulator_moll_74ah_szczecin_wysylka_0_zl.html A gdzie znajde symbol alternatora?
  5. Podłacze sie pod temat.... Jaki powinienem kupić aku do mojej AFB? Orientuje się ktoś? Dodam tylko ze na stronie Varty są 4 aku do mojego silnika. Nie wiem który wybrać, bo rozbieżnośc jest spora.... od 70A do 100A
  6. Witam. Dzisiaj rano ktoś przerysował mojej znajomej cały bok. Dokładniej rzecz ujmując jakis ...... przejechał kluczem przez przedni błotnik az po tylni. Jest jakis sposób żeby to troche zamaskować bez malowania całego boku samochodu? Pomóżcie cos !!
  7. No własnie tylko co lepsze? Ori po reanimacji czy nowy zamiennik ?
  8. Jak w temacie. Przyznam ze nie znam sie za bardzo na sprzęcie a chciałbym sobie kupic jakies głosniki na tylna półkę. I tu jest problem bo nie wiem jakie Potrzebny jest jakis rozmiar czy srednica? Jak to jest z tym? Pomoże ktoś? Maskownice mam kwadratowe
  9. Plyn wymieniłem. Nic w zbiorniczku sie nie pieni. A swoja droga co oznacza jak sie pieni? I co do pompy jeszcze...to wg Was lepiej zregenerować ori czy kupic nowy zamiennik? Bo nowa ori to 1800 zł
  10. Witam. Zacznę od tego iż jakiś czas temu padła mi pompa wspomagania. Ale coś dziwnego mi sie dzieje z układem kierowniczym. Otóż przy wchodzeniu w zakrety z wieksza predkościa ( czasem przy normalnym skrecaniu na parking) moge skrecac "lekko" do pewnego momentu. Znaczy ze moge zrobic lekki ruch kierownica a zeby mocniej skrecic to musze uzyc baaaardzo duzo siły. Coś jakby sie zacinało. Czy to wina pompy wspomagania? Wie ktoś co to moze byc? Trudno to opisac ale chyba w miare jasno to opisałem.
  11. A jaki olej zakupić? Bo przyznam się że srednio sie na tym znam W sumie w ogóle
  12. A ja mam troszke wiekszy problem z olejem. Otóż nie wiem jaki mam zalany Nie ma żadnej karteczki od nośnie oleju. Własciciela sie nie zapytam bo auto z zagranicy. Co zrobić? zalać syntetyka? Dodam ze mam juz sporo nalatane bo 290 000 km. Pomoże ktoś? Widziałem w ofercie Castrol GTX High Mileage 15w-40 ?
  13. Witam wszystkich posiadaczy najlepszych i najładniejszych samochodów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.