Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Łukasz przeczytaj dwie ostatnie strony tego temtu. http://a4-klub.pl/showthread.php?t=245628
  2. Zobaczymy jak KingSoft sobie poradzi z ogarnieciem skrzyni biegów u Kamila
  3. Tak dostałem, nawet dwie Wieczorem albo jutro wkleje wykres. Niestety jest pomiar bez normy więc wyniki mniejsze. Z normą powinno być 145 KM i 310 NM. Bez jest 135 i 295. Ale ciągnie długo. Elastyczność dużo się zmieniła i zero dymienia. Wolant tez jest już po lagach
  4. A ja już jestem po kuracji wzmacniajacej
  5. Te R5 są takie same jak w busach T5 silnik nie do zajebania. Tylko nie licz na właściwości terenowe w tym aucie.
  6. Tuareg 2,5TDI albo 3,2 + LPG i koniecznie automat.
  7. No ja już jestem po logach. Jutro program, wpadnie.
  8. Bosse w B6 daje radę, ale dobry sub zagra lepiej. Przewaga bosse jest taka że jak podłączysz wszystkie głośniki z wzmacniacza bosse to wszystko zagra harmonijnie
  9. Na dole to raczej antena pod GPS. Musisz sprawdzić czy jest centralka. Jak jest to można by się bawić, ale lepiej kupić używanego Parrota i zrobić zestaw BT instalacja jest bardzo prosta. Możesz też kupić ori BT audi ale jak nie masz rns-e lub kierownicy multi to będzie mało użyteczny.
  10. Jak pozbedziesz się góry tunelu, to tam masz takie dwa okienka, naciskasz w nich blokadę i wyciagasz szufladkę.
  11. JAkie masz masz radio? jak nie ori to czy masz separator antenowy?
  12. JA mam radiowego neta i zero problemów.
  13. http://m.facebook.com/story.php?story_fbid=462112757206417&id=315020881902792&refsrc=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fphoto.php&_rdr Wklejam z telefonu. Gość ma jazdę na Koksa
  14. Nie. Pierwsza jest do wnęki 1 din musisz kupić coś takiego https://car-tronic.pl/ramka-radiowa-2-din-audi-a4symphony-012002-2006-p138.html ramka do unidena jest OK
  15. Napisz do Czakiego może będzie miał używki, ewentualnie u gładysza dostaniesz komplet nowych piór z ramionami za około 250pln + kw. Mają aukcje wystawione na allegro ---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ---------- Nawet taniej ma. Tu masz aukcje RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG. (3245123561) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  16. Jak poświęcisz zmieniarkę to możesz zastosować coś takiego. https://car-tronic.pl/adapter-aux-vw-audi-seat-skoda-cd-12-pin-mp3ipod-high-end-p162.html Wtedy masz normalnego AUXa i podpinasz pod złącze słuchawkowe.
  17. Drugi Jarek też się kiedyś pytał o softa. Tylko się szybko decydować bo mi na autostradzie tylko 205 według licznika golf się rozbujał.
  18. Wczoraj w Gliwicach strzeliłem taka fotkę pod blokiem
  19. MarekG to powodzenia z tym adapterem. Jak znajdziesz galę w B6 to dam ci medal. W B6 jest sygnał z ABSu a to nie jest gala.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.