Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łukasz przeczytaj dwie ostatnie strony tego temtu. http://a4-klub.pl/showthread.php?t=245628
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zobaczymy jak KingSoft sobie poradzi z ogarnieciem skrzyni biegów u Kamila
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak dostałem, nawet dwie Wieczorem albo jutro wkleje wykres. Niestety jest pomiar bez normy więc wyniki mniejsze. Z normą powinno być 145 KM i 310 NM. Bez jest 135 i 295. Ale ciągnie długo. Elastyczność dużo się zmieniła i zero dymienia. Wolant tez jest już po lagach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja już jestem po kuracji wzmacniajacej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Te R5 są takie same jak w busach T5 silnik nie do zajebania. Tylko nie licz na właściwości terenowe w tym aucie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tuareg 2,5TDI albo 3,2 + LPG i koniecznie automat.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A z 15 minut
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ja już jestem po logach. Jutro program, wpadnie.
-
Bosse czy subwoofer CA do avanta
Bosse w B6 daje radę, ale dobry sub zagra lepiej. Przewaga bosse jest taka że jak podłączysz wszystkie głośniki z wzmacniacza bosse to wszystko zagra harmonijnie
-
Podłączenie telefonu
Na dole to raczej antena pod GPS. Musisz sprawdzić czy jest centralka. Jak jest to można by się bawić, ale lepiej kupić używanego Parrota i zrobić zestaw BT instalacja jest bardzo prosta. Możesz też kupić ori BT audi ale jak nie masz rns-e lub kierownicy multi to będzie mało użyteczny.
-
Podłączenie oświetlenia do kubka i wizytownika
Jak pozbedziesz się góry tunelu, to tam masz takie dwa okienka, naciskasz w nich blokadę i wyciagasz szufladkę.
-
poprawa jakości odbioru radia
JAkie masz masz radio? jak nie ori to czy masz separator antenowy?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
JA mam radiowego neta i zero problemów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://m.facebook.com/story.php?story_fbid=462112757206417&id=315020881902792&refsrc=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fphoto.php&_rdr Wklejam z telefonu. Gość ma jazdę na Koksa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil może się zapisze
-
Zmiana radia Symphony II / moje opcje - proszę o porady
Nie. Pierwsza jest do wnęki 1 din musisz kupić coś takiego https://car-tronic.pl/ramka-radiowa-2-din-audi-a4symphony-012002-2006-p138.html ramka do unidena jest OK
-
Wymiana ramion wycieraczek Audi A4 B6
Napisz do Czakiego może będzie miał używki, ewentualnie u gładysza dostaniesz komplet nowych piór z ramionami za około 250pln + kw. Mają aukcje wystawione na allegro ---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ---------- Nawet taniej ma. Tu masz aukcje RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG. (3245123561) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
na 99,9 % nie będę.- Interfejs pod iPod/iPhone (Spotify) pod RNS-E
Jak poświęcisz zmieniarkę to możesz zastosować coś takiego. https://car-tronic.pl/adapter-aux-vw-audi-seat-skoda-cd-12-pin-mp3ipod-high-end-p162.html Wtedy masz normalnego AUXa i podpinasz pod złącze słuchawkowe.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Drugi Jarek też się kiedyś pytał o softa. Tylko się szybko decydować bo mi na autostradzie tylko 205 według licznika golf się rozbujał.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wczoraj w Gliwicach strzeliłem taka fotkę pod blokiem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zresztą chory.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Po 16.- Multifunkcja i gala w RNS D
MarekG to powodzenia z tym adapterem. Jak znajdziesz galę w B6 to dam ci medal. W B6 jest sygnał z ABSu a to nie jest gala. - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt