Treść opublikowana przez jarek_ns
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
rozbierałeś radio czy wyciąłeś dziurę w popielniczce.
-
karta sd
Zeskanuj tą instrukcję i ją zamieść. RNS-E obsługuje karty SD do 2GB a w praktyce obsługuje również 4GB przy kartach SD. Nie obsługuje kart SDHC.
-
RNS-D spolszczenie i mapa
Jest dostępne na Chomiku. Wypalasz na płytce i się instaluję. Warunek stara nagrywarka i minimalna prędkość zapisu.
-
Pas przedni
inny jest przy silnikach V6 i V8 z 1,6 i 2,0 benzyna też będzie.
-
[ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę
Odnośnie komfortu to moim zdaniem wielkiej różnicy nie ma. Powiem CI że miałem podobny dylemat, jednak nie żałuje że wybrałem 18" po prostu felga jest ładniejsza i sprawia o wiele lepsze wrażenie. Jeśli chodzi o oryginały to RS4 były tylko w rozmiarze 19 i 20 (chyba) z ET29, więc to raczej za dużo... trzeba niestety celować w repliki Nie koniecznie. 18" w tym wzorze było w S3 z tym że wtedy trzeba zastosować dystanse bo felgi z S3 mają ET56 i chowały by się w nadkolu.
-
Malowanie dekielków S line
Jak kupiłem auto to tez tak były zamontowane dekielki. A tylne dodatkowo klient przykręcił blachowkrętem do tej zaślepki śruby piasty. I wszystko było by cacy gdyby nie temperatura przednich felg. Po trasie Wrocław - Kraków gdzie sylikon zaczął się topić i zapaprał całe felgi a na koniec stwardniał tak że nie dało się go usunąć. Po sezonie felgi poszły do piaskowania i pomalowałem piecowo z grubym ziarnem a dekle zmieniłem na chromowane. I tak to wyszło
-
Kolizja z siecią energoelektryczną na nieruchomości
Takie oświadczenie powinien mieć inwestor do którego jest podłączona sieć. Inaczej nie powinien dostać pozwolenia na budowę. Dokumenty do takie są w archiwum wydziału budownictwa starostwa powiatowego lub urzędu miasta zależy gdzie mieszkasz i kiedy to było robione. Bo do 2000r. pozwolenia wydawał urząd gminy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak dla mnie felgi bajka szczególnie w jakimś ciekawym kolorze
-
Kolizja z siecią energoelektryczną na nieruchomości
Jak ty lub poprzedni właściciel wyraził zgodę na przejście przez działkę to nawet sąd ci nie pomoże. Akurat pracuję w tej branży i niestety taka sama sytuacja jest z innymi sieciami (gaz, woda).
-
Malowanie dekielków S line
Oryginalnie jest tam właśnie pierścień stalowy który je rozpręża. Jak zrobiłeś dekle? Do grafitu fajnie wyszło by malowanie samego szczotkowanego aluminium na grafit.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja wieczorem chyba przedyskutuję sprawę tegorocznego urlopu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek może znasz jakiś temat jak założyć tempomat do benzyny miałeś wysłać zdjęcie na klubowy kubek. ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- Michał felgi dla ciebie. Jak to nie jest podpucha to cena bajka http://moto.allegro.pl/19-audi-seat-skoda-vw-5x112-mim-f-wat-i2290728553.html
-
Zmiana radia concert 1 na concert 2
Kup concerta II z a6 c5 i będzie pasował bez przeróbek. Ale musisz zastosować adapter can. Bo inaczej nie będzie podswietlenia i radio będzie sie wyłączać co około 30min Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Słaby odbiór stacji radiowych
Metoda ta pomaga tylko w sedanach. Avant ma inny wzmacniacz. Tu jest opis tej naprawy http://a4-klub.pl/showthread.php?t=66782 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przewód rnse iphone
Miałem akurat ten na myśli. http://a4-klub.pl/showthread.php?232502-Modu%B3-BT-w-wersjii-HIGH-antena-wi%B1zka-piank a
-
Przewód rnse iphone
Jak drogo w dziale sprzedam jest za 399pln kompletny kablem pod rns-e. Sam ma fabryczny i iPhona. Spokojnie wczytuje kontakty. Pokazuje kto dzwoni itp. Dodatkowa motywacja to 5pkt. Nagrody za rozmowę podczas jazdy. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Przewód rnse iphone
Załóż ori bluetooth audi i będziesz mógł odbierać z RNS-E lub multi kiery i wszystkie informację o połączeniu oraz książka telefoniczna będzie w navi. A przez ten kabel lub oryginalny interfejs odtwarzał muzykę. Tu masz wszystko odnośnie bluetooth. http://a4-klub.pl/showthread.php?21473-B6-B7-Instalacja-fabrycznego-modu%B3u-Bluetooth
-
Przewód rnse iphone
Przez ten kabel tylko podłączysz iPhona do radia ale nie będzie to działało jako zestaw głośnomówiący. Jako odtwarzacz i zestaw głośnomówiący zadziała Parot np. taki http://allegro.pl/parrot-mki9100pl-bluetooth-wroclaw-i2305572912.html ale sa i tańsze modele. Np. takie http://allegro.pl/parrot-mki9200-pl2-mki-9200-pl-zestaw-bluetooth-i2332307368.html http://allegro.pl/parrot-mki9000-pl2-mki-9000-polskojezyczny-i2305169241.html Cena nie jest mała ale zestawy są bardzo dobrej jakości. Można do nich podłączyć fabryczny mikrofon montowany w lampce.
-
Padła ,tylna ,wycieraczka !!!!!
No konkretny zestaw ale cena też. Ważne są oringi bo to one sie wycierają i puszczają wodę. A potem to już leci. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Fabryczne radio z MP3
Jak robisz wersje budżetową to najwiecej schodzi z docieciem tunelu i klimatronika ale są na forum schematy. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Duże kombi do lawety.
Obydwa to już nie to co T4. 130 jedzie już przyzwoicie jak na busa a 170 sam możesz sobie odpowiedzieć. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
oj tam, oj tam na ekranie 3,5" palcem lepiej tego nie zrobisz. Szczerze to brakuje mi jakiegoś wesołego koloru w palecie barw dla B6.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wolantt zrobiłeś z taśmą? Ja sobie dzisiaj przymierzyłem nowy kolor. Teraz będę mógł karetki wyprzedzać. Coś dawno Czikity nie było.
-
Duże kombi do lawety.
Weź pod uwagę że przyczepa nie może być cięższa niż samochód który ją ciągnie. Jedyny sensowny wybór to duża terenówka lub bus. W przypadku busa jak nie mieszkasz w górach to spokojnie starczy ci ośka.
-
Pas przedni
No produkt deficytowy