Treść opublikowana przez talib1990
-
Jaką mam kupić młotowiertarkę??
brachol w budowlance ma 2 takie http://allegro.pl/mlotowiertarka-makita-hr-2470-t-zestaw-17-szt-i1204201683.html strop nieraz trzeba przebić , podkuć płytki, odkuc rury kanalizacyjne i spokojnie dają rade, Boscha jednego zarżnął a te kupił z rok temu i śmigają aż miło :wink4:
-
Spoty Katowice i okolice
a co ja tam moge pokazać :decayed: zależy od pogody
-
Spoty Katowice i okolice
wiem, bo ja też pojechałem z polecenia profi robotka, pier**li się długo z tym ale dopieszcza, żebym nie musiał jeździć co troche na geometrie. Przy okazji przejrzał mi zawieche w cenie
-
Spoty Katowice i okolice
Sosnowiec ul. Swobodna 22. Jak jedziesz od Kędziora w strone sobieskiego to za tym śmiesznym przejazdem kolejowym w prawo i do końca.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ciepły soory :decayed: to był PRZED ostatni raz
-
Spoty Katowice i okolice
lajcik Stan jak masz go w Mysłowicach, zgadamy sie na któryś wieczór w nastepnym tygodniu i podjade , ja wyjeżdżam 9-tego w czwartek więc jest jeszcze troche czasu musze wymienic łączniki w tylniej osi... facet powiedział że o pomste do nieba wołają hehhee
-
Spoty Katowice i okolice
siemka chłopaki co tam , ja właśnie wróciłem ze zbieżności obu osi... wyczaiłem kolesia w Sosnowcu który się tylko geometrią zajmuje, nawet 18" mu nie straszne :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
ona by Cie mogła jeszcze zdemoralizować :gwizdanie: zapytaj Kędziora jak u nas spał prosze o pokaz przy nastepnej okazji :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
na 90% bede.... może bede w trase na zamość leciał, poślij koma na pw raz jeszcze to bedziesz mial odp d 13/14 ps. mam nadzieje, że Kasia jutro będzie w MC Stanley a Twoja Luba nie ma dość moich żartów hahaha zwykle kobiety tyle nie wytrzymują jak ona :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
psssyt Pepsi z lodem i cytrynką :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
coś się znalazło dzięki temu będzie więcej :kox: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us fotki robione na szybko, auto brudne, koła też... kiedyś pstrykne coś lepszego
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
witka, koledze z Płazy synuś sie urodził z pół roku temu i jak w trasy nie jeździ to po mleko dla małego do Tesco ja w sobote sie widzialem z Podsim i Artkiem na parkingu strzeżonym, doszła do końca pewna wymiana:P
-
Spoty Katowice i okolice
witka
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
członek starej ekipy osiedlił się w Płazie heheh dlatego tak
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
pomysle, moze wpadne pozdro
-
Nie wchodzi na obroty
jesli instalka jest sprawna to regulacja sie klania, wymien swiece i kable jesli nie bylo to robione. jak dostaje obrotow zalewa silnik gazem i go dławi.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ostatnio u Podsiego byłem to widzialem pare a4 z ramkami jest tu was troche, ja akurat sie sklada ze w KCH jestem non stop:P
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
siemka, kogo dzisiaj pod Maxem od strony Płazy widzialem, koleżka mi machał ze srebrnego sedana b5 :)
-
Spoty Katowice i okolice
ni c**ja :decayed: jak kupie moto to po to żebym JA jeździł, porzycze Ci Diman jak bedziesz chciał na gliwickie lachony pojechać http://moto.allegro.pl/bmw-c1-executive-125-50-hit-super-okazja-i1187784571.html takie se kupie:p
-
Spoty Katowice i okolice
ja wlasnie wrociłem z jazd..... heh 250 cm to nie r6 wiec Seves nastepnym razem i ja spróbuje . matka mi powiedziala ze jak kupie motor od razu sobie mam trumne sprawić[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 13:35_________________________________________________ps. Adam.S dzięki za naklejki.... takie maleństwo a myślalem że to ori :kox: :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: z rana ja sie zbieram bo za poł h mam jazdy... ps. bede zapierdalal jak ghost rider
-
Spoty Katowice i okolice
Seves ile było na powrocie na blacie :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
spoko, podaj dane do faktury za sprzęgło :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior, i tak sie na nim wypierdolisz wiec po co pytasz wsadzaj kutasiku gaz to częściej na spoty zawitasz :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:41_________________________________________________ps. http://picasaweb.google.pl/114172267917549641843/Spot24082010#
-
Spoty Katowice i okolice
ja juz po spocie w domku