Treść opublikowana przez talib1990
-
Strefa Śmiechu
oj Bryniu wielkie dzięki hehe szkoda, że mnie na nich nie ma :twisted: :twisted:
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
Max " nigdy już kur... nie bede spał na takich wąskich łóżkach " Ja " dlaczego " Max " bo co chcialem dupe obrócic to jeb i leże na ziemi " albo rano śpie bo łeb bolał a Max wchodzi okno otwarte na oścież leże wiucha mi po plecach a ja do Maxa.. " te po co otworzyles to okno " Max " ja myslalem ze u was tak sie spi i to lubisz "
-
[B5 1.8] Pierwsze wrażenia!
niezły opis.. porównanie hmm troche nie na miejscu bo to inna bajka Beta a Audik .. wrzucaj fotki
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Bryniu.. to ty chyba mnie nie widziałaś jak wyglądałem w sobote rano :redface: :redface: masakra mnie łeb napier....
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Murzynku to było chwile wczesniej zanim się zjawileś.. tam na dole gdzie przyszedł nam pomysł szukania nowej kreski .. jak Rex z Poźkiem rozgrzewali opony a ja ich poprostu startowałem :twisted: :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
chłopcy sprawdzali kto pierwszy może być dalej niż bliżej :twisted: :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
schiller, jak tam wrażenia po spotkaniu z kotem i widok mnie stojącego na środku jezdni w wiadomym celu chhwile wczesniej :twisted: ?
-
Zdjęcia ze zlotów
fotki moje i Dawid835
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
było ponad 200 km/h ..potem jakiś piach i STOP przelecieliśmy ok 160 km/h :redface: masakra była.. zapewniła mi warszawka palpitacje ! a rano ONO mnie przewiózł .. i znów podłoga... miłooo ! [ Dodano: 05-03-2007, 18:26 ] no mam a jakby inaczej :twisted: :twisted: mnie też hehe ja oglądałem dobranocke w Krokusie [ Dodano: 05-03-2007, 18:28 ] polać temu panu ! wie o Mnie wszystko ... prawie wszystko :twisted: :twisted: nic innego nie chce.. A4 tylko A4
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie chrapałeś.. ale następnym razem trzymaj sie mocniej łóżka aby z niego nie spaść
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Lukasku ja wieczorem wrzuce wszystko to co będe miał
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Krisu czarny Avant B6 1.9 TDi Q
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Bryniu zapomniałaś o Mnie :frown: :frown:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Dzięki wszystkim i za wszystko.. hehe widzieliście jak w sobote wyglądałem masakra.. byłem nie w stanie.. impreza za***ista niezapomniana.. jestem zaskoczony szczególnie cche podziękować Dawid835 za transport do Wisły Poziek- za pokazanie ostrej jazdy 1.8 TQ i ta twoja bajera z Onem ONO za przejażdżke tym potworem.. masakra... ! REX za miły powrót Adamoo za wpuszczanie na powrocie nas przed siebie Pods1 za wpuszczenie ONA na swoje miejsce obok Q7 haa ale dostała masakra... wogóle Adamoo ten koleś w tym B6 Avancie nie chciał wziąść kalendarzyka przy 140 km/h Dziękuje wszystkim za przybycie i za klimat.. oraz za to, że o co bym nie zapytał na temat OOOO dostałbym odpowiedź... DZIęKI !
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Dzęki wasystkim i za wszystko..za klimat..miejsce i waszą obecnośc... szczegolne podziekowanie dla Mirona i Huga za organizacje..
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
szerokości [ Dodano: 01-03-2007, 00:42 ] chłopaki co jadą jutro ..pamiętajcie, zacznijcie casting dla chłopaków z południowej polski hehe .. my dojedziemy do was..spokojnie
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
za***ista .... ło jezu... do Wisły kolege zapraszamy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
biore kąpielówki.. spodenki sportowe ..wiec jestem wszechstronny jeśli chodzi o sporty które będziemy uprawiać :twisted: Krówki też już są Absolut :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
możliwe że skorzystam..ale bedzie chyba 256mb w aparacie.. ale jak coś to wezme czyste plłytki :)i kabelek
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
wrzuć foto :twisted: :twisted: ale po to abym wiedzieł kogo nie bajerować hahaha lece spać chłopaki rano coś napisze.. dobranoc wrzuć Kaziu wrzuć może być foto z Tobą
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
chwała wam za to coś dla mnie szukajcie.. ( słabość do kręconych włosów się kłania) :redface: ale po krówce ...może byc jakaś inna jak cos ...jakby pytały o wygląd..to tu macie zdjęcie poglądowe mnie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d27e16717b9850e7.html
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jak będą jakieś miłe panie z Wisły to bez... :twisted: :twisted: :twisted: trzeba jakiś casting zrobić co wy na to ??
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
może dla odmiany stringi
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a to jakis problem jest dla Ciebie ..spać można w dzien.. w bagażniku ..na tylnej kanapie jak coś... [ Dodano: 27-02-2007, 23:03 ] a tak OT ...Hugo co w temacie pokoi oraz identyfikatorów może jakieś ich foto jakiegoś gotowca ?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
własnie z tego powodu jej nie biore chociaż kocha :twisted: :twisted: :twisted: