Treść opublikowana przez Meryl
-
[B6 AWX] Jak bezpiecznie usunąć znaczek 1.9 TDI itp.??????
Mam tylko nadzieję, że nie usunie tego kleju razem z lakierem :>
-
Co sądzicie o tych felach ??
Do A4 to chyba są za cienkie tym bardziej do Avanta - jest trochę masywniejszy. Jakbym miał golfa to bym się nie zastanawiał albo A3 Boje się, że A4 będzie wyglądać jak na szpileczkach. Dzisiaj spotkałem gościa który miał felgi tej firmy "Alutec" założone na golfie V, coprawda inny wzór ale również bardzo ładnie wyglądały. Natomiast zastanawiające jest, że jak zapytałem go o opinie to okazało się, że jest z nich średnio zadowolony. Powiedział że prostował je już dwa razy i że łatwo je uszkodzić a miał 17", także muszę się jeszcze zastanowić. [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 20:52 _________________________________________________ Daj linę do tego konfiguratora
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Mam taki sam motor jak ty i robiłem rozrząd jakiś 1,5 tygodnia temu na 92 tys km Niemcy zalecają na 125 tyś, Polskie ASO mówi że na 90tyś, natomiast gadałem z kolegą w Skodzie to podobno paski te mają wytrzymać spokojnie do 150 tyś - ale wiesz jak to mówią strzeżonego ...dla tego ja na 90 tyś Jak będziesz wymieniał to komplet części w serwisie czyli pasek, napinacz, rolka, 2 śruby ~530zł ( chyba że masz zniżkę ) Jak będziesz jechał kupować części to weź sobie również pompę wody to koszt ~200 zł, ponieważ na 100 przypadków w 90 trzeba ją wymienić (najwyżej ją zwrócisz) Normalnie robocizna w ASO to około 600-800zł, na wolnym rynku 200-300zł.
-
[B6 AVF] Czarny AVANT
Spoko mam identyczną różnią się tylko kolorem relingów (srebrne) i motorem (AWX), nawet fele mam takie same. (myślę o MAM NUVO 17 i jakiś fajny kapeć) Co da się zrobić z tą przystawką do telefonu?? Chodzi mi o to ile kosztuje taka nakładka do tej przystawki i czy nadaję się pod rożne modele telefonów ?? Jaką masz skrzynie 5 czy 6 ? Fajna bryczka, nie przejmuj się ja się pocieszam, że dobrze że nie mam wszystkiego w standardzie to mogę się trochę pobawić w dokładanie i przeróbki ( mam już jeden bixenon ) Jak byś miał full wypas to co byś zmieniał ?? Pewnie nic
-
Kiedy ET jest za duże??
Szybko się zmienia ten rysuneczek Ale jakie to ET powinno być optymalne, czy to nie ma znaczenia byleby wlazła i nie obcierała na zakrętach???
-
Co sądzicie o tych felach ??
Co sądzicie o tych felgach ?? Podaje link do aukcji: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=207362794&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E
-
Kiedy ET jest za duże??
Zamierzam kupić fele 17'' lub 18'' (raczej 17 biorąc pod uwagę stan naszych dróg) Jakie powinno być ET żeby nie było za duże ?? Chodzi mi o to, jakie są normy ? czy ma być 35 czy 45 ? Rozumiem że pewnie im większa tym lepsza byleby wlazła Co się dzieje gdy felga ma za duże ET (poza tym, że wystaje poza linię samochodu i spokojnie możesz dostać za to mandat ) czy wpływa jakoś na zużywalność felgi czy bezpieczeństwo samej jazdy itp.?? P.S. Z góry sorry jeśli już był taki wątek Szukałem ale nie znalazłem - tylko FAQ
-
[B6 AWX] Problem z roletą w bagażniku
Ale ona jakiego jest koloru (pewnie czarna)??
-
[B6 AWX] Problem z roletą w bagażniku
Od jakiegos czasu mam problem z roletą przysałaniającą przestrzeń bagażnika. Otóż byle jaki wybój czy leżący policjant i sama się otwiera czyli zwija (tzn. bolce które powinny się trzymać wypadają z otworów). Czy macie podobny problem?? Ponieważ zastanawiam sie nad owinięciem owych bolców taśmą (są takie specjalne taśmy do owijania przewodów również takie wykończeniowe - o takiej myślę) Może ktoś sobie z tym poradził w inny sposób??
-
[B6 AWX] Jak bezpiecznie usunąć znaczek 1.9 TDI itp.??????
Fakt Hugo masz rację. zapomaniałem wspomnieć że pocieranie palcem dawało najlepsze rezutlaty tzw. rolowanie (ten klej to coś w rodzaju takiego stickera jak w gazetach przyklejają płytki - zerwać się tego nie da ale jak zaczniesz rolować to schodzi elegancko) Ale z tym podgrzewaniem to bym na to nie wpadł
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pytanie do eksperta: Co sądzisz o używaniu benzyny ekstrakcyjnej do zmywania smoły?? Jest bardzo skuteczna i nie kosztuje tyle. Stosuję to kilkanaście lat i zawsze się sprawdza a potem mycie i woskowanie. Czy są jakieś środki do koloru czarnego ?? Pytam się ponieważ miałem rózne kolory samochodów i z żadnym nie miałem tyle problemów co z czarnym. Zawsze używałem pasty tempo do likwidacji zadrapań tzw. podklamkowych - od paznokci rewelacja ale to co tempo robi na czarnym lakierze to masakra. Powstawały takie koliste zadrapania
-
[B6 AVB] czyszczenie zaparowanych lamp
Miałem podobny problem Najpierw zdjąłem całą lampę osuszyłem cały klosz suszarką do włosów, potem wszystkie szpary utkałem klejem (może być silikon - są pod kolor) Jak się okazało miałem nieszczelność przy uszczelce. Ważne że pomogło :th:
-
[B6 AWX] Jak bezpiecznie usunąć znaczek 1.9 TDI itp.??????
Witam Ma ktoś jakiś dobry sposób na usnięcie znaczka 1.9 tdi (tego z tyłu) Próbowałem już różnych rzeczy ale bezboleśnie to to nie che zejść. Bardzo ciężko usunąć również pozostałości po kleju. Używałem do tego benzyny, wd 40, żyletki płynu do naczyń czyszczenia itp. A i tak została taka poświata. Może macie jakiś sposób ?????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich przeglądam Wasze forum już dłuższy czas i chyba czas już się przyłączyć. Śmigam czarną B6 Avant.