Treść opublikowana przez Meryl
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Poczekaj aż zaschnie i "wyroluj" palcem
-
[B5 AFB] Niedobór mocy - jakby nie dostawał paliwa...
Wymieniałeś filtr paliwa? Może po prostu nalałeś jakiegoś syfskiego paliwa? Zalałem kiedyś na statoilu gdzieś na trasie takiej ropy, że powyżej 90 km/h samochód nie jechał. Jeśli masz podobny objaw a widzę, że masz to najlepiej wymień filtr dopiero po ponownym zatankowaniu albo dolaniu i to jakiegoś lepszego paliwa typu verva, ultimate itp. w przeciwnym razi znowu możesz zatkać filtr.
-
Jaki macie sprzet car audio zamontowany w waszym audi a4????
alvaroalvaro78 co to za taśma (pas) u Ciebie w bagażniku po prawej stronie przy schowku ?? Te plastikowe haczyki przy rolecie masz ori czy dorabiałeś ? U mnie takich ni ma
-
[B6 AWX] Problem z roletą w bagażniku
Ja dałem trochę czarnej taśmy izolacyjnej. Pomogło
-
[B5 AFN] Jak usunąć naklejki z nadwozia.
Popieram przedmówcę, ewentualnie możesz jeszcze spróbować past lekko ściernych typu tempo (tylko z wyczuciem), polerkę mechaniczną traktuj jako ostateczność. Miałem podobny problem jak ściągałem z tyłu znaczek 1.9 tdi teraz czeka mnie również polerka
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Zakupiłem mały pakiecik: - NXT Generation Car Wash, - Water Magnet Microfiber Drying Towel, - NXT Generation Tech Wax, - Scratch X, - Quik Detail Pad Po zastosowaniu mogę powiedzieć że: - NXT Generation Car Wash - naprawdę wydajny szampon, dobrze zmiękcza wodę, ciężko go spłukać nawet z ręki, o super zapachu, - Water Magnet Microfiber Drying Towel - nie zauważyłem nic szczególnego pomiędzy tą mikrofibrą a taką za 10-20 zł (poza 8-krotnie wyższą ceną i że też jest robiona w Chinach jak już chyba prawie wszystko), - NXT Generation Tech Wax - i tu się bardzo ale to bardzo miło zaskoczyłem, rewelacyjna pasta powiedziałbym, że lepiej się sprawdziła w przypadku drobnych rys niż Scratch X, no i ten efekt cud malina, świetnie wydobywa głębie koloru, bardzo wydajny również poniekąd dzięki praktycznemu aplikatorowi, jeszcze tylko muszę dokupić jakiś środek do robienia mokrego efektu i - scratch X to kompletna porażka nie zlikwidował nawet drobnych rys (stosowałem tak jak pisał Screw ) według mnie strata kasy - o wiele lepsza jest pasta tempo (tylko trzeba używać z wyczuciem), - Quik Detail Pad - bardzo chłonna i delikatna gąbka, czasami za delikatna jak ktoś lubi pieścić swoje autko to będzie zachwycony Narazie to tyle. Poszukuję jeszcze jakieś dobrego środka do kokpitu ale takiego żeby pozostawiał mat. Może ktoś coś poleci?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Wczoraj widziałem na jarmarku dominikańskim Mercedesa CLK na takich samych felach jak Twoje tyle, że 19". Miodzio :drool:
-
[B5 AFN] Problem na lakierze
zwykła benzyna ekstrakcyjna - na smołę najlepsza, może i TO pusci
-
[B6 AWX] Przeglad po zakupie
1. Gdzie chcesz zmieniać rozrząd zależy od Ciebie a raczej od zasobności Twojego portfela (chyba że masz autko ), aczkolwiek wymiana w serwisie daje Ci pewną gwarancję w razie gdyby się coś stało (np. strzelił pasek), - zapytaj czy mają jakąś promocje - naprawdę warto np. w tej chwili jest promocja w Skodzie na wymianę rozrządu w Octavii 130km za 680 zł full. Normalnie kosztuje to 1200zł. 2. Z tego co wiem to komputer nie posiada historii serwisowania podaję ci tylko kiedy wymienić olej albo jak czegoś brakuje. Za to taką historię posiada serwis - wystarczy poprosić bardzo ładnie (w tej chwili jest to zabronione) i po numerze VIN sprawdzą Ci historię napraw (warunek samochód musiał być wcześniej serwisowany w ASO) Poczytaj sobie, dużo jest tego na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13499.0.html
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Malik - a jak wrażenia z jazdy ????
-
[B5 ADP] Co o tym myśleć?
Ja uważam, że z tym znajomym Policjantem to dobry pomysł. Zawsze koleś co robił zdjęcia będzie wiedział że jest pierwszym podejrzanym i że lepiej sobie dać spokój z Twoją furą. Będzie wiedział, że znasz jego namiary (bo tak naprawdę teraz nie wie czy widziałeś numery czy nie) A poza tym Policja napędzi mu trochę cykora. I kolejna rzecz może się dowiesz czemu tak naprawdę robił te zdjęcia
-
Potrzebna szybka decyzja.......:)
Bardzo ładne Ale tamte są unique :th:
-
[B5 ADP] Co o tym myśleć?
Ciekawa sprawa Zawsze jak by Ci dźwignęli furę to masz już jakiś namiar na pierwszego podejrzanego, tylko czy wtedy Policja nie powie coś w stylu: Dlaczego nas Pan nie poinformował wcześniej o tym zdarzeniu skoro coś było podejrzewane (fakt że pewnie nic by z tym nie zrobili gdybyś ich poinformował )- no i później ubezpieczalnia żeby nie miała obiekcji przy wypłacie AC (jeśli posiadasz takie) Może zgłosić to tak proforma
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może ja będę (pierwszy raz). Tyle że rodzinka z pod Kraka mi się przybłąkała i trza bawić :>
-
Co sądzicie o tych felach ??
Sedan jest zgrabniejszy od Avanta dlatego lepiej spasują do niego cieńsze (wygląda jak laska na dużych szpilkach ) A Avant jest trochę taką laską Rubensa (dlatego potrzebuję też dużego ale grubszego obcasa) :>
-
[B6 AVF] Czarny AVANT
Nie myślałeś zęby zstąpić tą która jest oryginalnie?
-
[B6 AVF] Czarny AVANT
ładny furak ciekawe czy byś poznał jakbyśmy się zamienili a gdzie masz antenkę do CB ?? Wymyśl coś to może podpatrzę gdzie ją dać. :gwizdanie:
-
Co sądzicie o tych felach ??
Taa, tylko, że się nie mogę zdecydować. Wydaję mi się że pierwsze mogą być trochę za cienkie, co spowoduje że na masywnym autku jakim jest A4 Avant mogą wyglądać trochę śmiesznie Najlepsze, że podobają mi się jeszcze jedne - te co ma "Malik" w galerii czyli MAM Nuvolari 17" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.15 Nie wiem już sam. Przydałby się jakiś konfigurator (tyle że w żadnym nie widziałem takich felg oprócz MAM Nuvo) Czy te poniżej to są oryginały czy malowane (czy to i to)? http://moto.allegro.pl/item211320535_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_a6_a8_vw_17_.html
-
Mandaciki panowie mandaciki
Kupiłeś ???? :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Rozumiem Cię. Chodzi mi o to, że urwanie któregokolwiek z tych 2 pasków (wielorowek , klinowy) nie powoduję żadnych dalszych uszkodzeń tak jak może być (a nie musi - kwestia przypadku i szczęscia) w przypadku zerwania paska rozrządu.
-
Mandaciki panowie mandaciki
Ja mam 3 mandaty, które się przedawniły w sumie z 700 zł i 1 który lada dzień się przedawni - ściągalność się trochę teraz polepszyła ale nadal kuleje. Dopóki skarbówka nie wzywa to nie płacę
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Jaką masz wersję Etki i która aktualizację - ja nie mam tych numerów co Ty? u mnie wyświetla że jest jeden Pasek na AWX Kiedy trzeba wymieniać klinowy i wielorowkowy? Zawsze myślałem, że się wymienienia jeśli stan zużycia na to wskazuje lub koło 200tyś lub jak piszczy albo się urwie
-
Co sądzicie o tych felach ??
Tylko nie wiem jak będą wyglądały w czarnym Avancie żeby się nie zlewały:confused4:
-
Co sądzicie o tych felach ??
A może takie tylko nie wiem czy w czarnej A4 nie będzie za dużo czarnego i nie znam firmy na dodatek
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Raczej tak. Sprawdzę ci potem w Etce. [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 15:39 _________________________________________________ Mamy prawie te same motory