Treść opublikowana przez std1984
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie jak piszesz Tylko Radzikowski już się spalił... jest inna miejscówka do robienia sprzęgieł ale nie pamietam adresu... jak ogarnę to napiszę
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
Soft nie ruszony. EGT - 200°C (podobno tyle spada) Instalację kupiłem za 250 funtów - sterowana jest po doładowaniu - zaczyna lać od 1 bara i na 1.3 bara jest max, mam możliwość odłączania wtrysku. 50% alkoholu staram się robić - leje denaturat z wodą.
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
Poglądowe foto na KW var2 Tak siedzi tył. A tak siedzi przód.[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 19:06_________________________________________________ Wykresik :gwizdanie:
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
jak jest cieplej pali 8-9, na trasie około 6, więc mozna być zadowolonym[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 17:08_________________________________________________Najnowszy setup z wtryskiem Snow Performance Stage 2:
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
Wtrysk wody z metanolem obniza EGT o około 200 C° oraz dodaje z relacji znajomego 15 KM i 20 Nm. 8.05 zweryfikuje na hamowni ile mocy daje ta zabawka.[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:02_________________________________________________ Standardowa chłodniczka oleju jest pod filtrem oleju i pod nia przykręcona jest podstawka z termostatem, żadnej rzeźby tam nie ma nei wiadomo jakiej. Możesz opisac problem szerzej bo nie bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi.[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:06_________________________________________________Doszedł jeszcze zawias KW var2, fotki na czasie.
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
:shocked: :shocked: :shocked: pięknie powiedz teraz wtrysk już uruchomiony?? jeśli tak jak teraz się na takim systemie jeździ?? Tak wszystko działa, mogę to odpalać kiedy chce, wtrysk jest kontrolowany przez sterowany boostem sterownik.
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
Zderzak już jest od S3 autko czeka malowanie całości (jezeli znacie jakiś godny polecenia warsztat który nietypowy kolor położy i poszerzy nadkola to proszę o info), poszerzenie nadkoli (jeżeli znajdę dobrą firmę), czarny dach oraz progi w kolor też [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:54_________________________________________________Mały update: Kapcie na bemowo Wywalone wszystkie plastiki z dolotu Wtrysk mieszanki wody z metanolem/etanolem - Snow Performance stage 2 - montaż MR Motors.
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
Dzięki wszysystkim za opinie To jeszcze nie koniec modów, mechanicznych jak i wizualnych, już kilka nowych rzeczy czeka na zamontowanie [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 12:58_________________________________________________To pierwszy z nowych modów: filtr powietrza BMC OTA
-
[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
mocna góra w dieslu też się przydaje, u mnie troszkęwięcej koni wyszło, tylko ja mam gt22V, czyli trochę mniejsze, gratuluje wyniku
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
dojazdy do pracy 10 km, grzanie na postoju, jazda z nie lekką nogą 11,9 wczoraj mi wyszło
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
orurowanie robił el-tec więc jest zrobione profi, w przewodach jest 1,85 B maksymalnie więć nic się nie zagina, tutaj nie ma podciśnienia jak w benzynie, turbo w dieslu popmuje non stop
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
jak się coś sypnie to bez problemu można spasować ASZ/ARL/BLT więc wyjście jest, narazie silnik jest zdrowy, żadnych złych oznak
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
wątpie, że to ma jakiś wpływ
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
nie ma problemu, trzeba sobie pomagać spalanie w zimie na dojazdach do pracy (grzanie na postoju) 11.9l ON/100 km, więc nie jest źle
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
wykonanie MR Motors www.mrmotors.pl zakupiłem wszystko na www.rallyshop.pl dokładnie do montażu potrzeba: 1. Podstawka z termostatem regulujaca (Podstawka po filtr oleju z termostatem. Jest to niezbędna rzecz przy instalacji zewnętrznej chłodnicy oleju, gdyż bardzo często utrzymuje się wtedy za niska temperatura oleju co pogarsza smarowanie silnika. Termostat otwiera się częściowo przy temperaturze 80 stopni a pełne otwarcie następuje przy 90 stopniach Celsjusza.) 2. Adapter do montażu pod filtr oleju 3/4" 16UNF (w 1.9 TDI) 3. 2 x Nyple do podstawki z miedzianymi podkladkami 4. Uniwersalne mocowanie do chłodnicy MOCAL Komplet 2 mocowań i śrubek do montażu chłodnic oleju. Rozstaw śrub pasuje do chłodnic MOCAL. 5. 4 szt wibroizoaltorów do przykręcenia chłodnicy u góry 6. Przewody x 2 szt o długości dopasowanej (najlepiej jak będą możliwie najkrótsze) do Twojego pojazdu końcówka 1/2 mogą to być węże ciśnieniowe stosowane w koparkach itp. są o ponad połowę tańsze (200 pln) 7. Chlodnica MOCAL 16 rzędów (235mm rdzen najwieksza jaka wchodzi bez wiekszej rzeźby pod zderzak A3) Szerokość całkowita 330 mm. Grubość całkowita 51 mm. Szerokość rdzenia 235 mm. Wysokość rdzenia 124 mm. Grubość rdzenia 51 mm. Pojemność 0,32 l. Waga 1,06 kg. Typ wejść -1/2 Bardzo przydatna modyfikacja podczas jazdy w trasach z dużymi predkościami, a takze dla osób planujących założyc sportowy wałek rozrządu, którego wycieranie powoduje zbyt wysoka temperatura oleju. Pojemność układu olejowego zwiększyła się do 5 litrów
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
Fotki montażu podstawki pod filtr oleju, oraz poprowadzenie węży w komorze silnika. Jeżeli cos nie jest jasne na gg wytłumaczę.
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Po wczorajszej przejeżdzce musze powiedzieć że naprawdę przyjemnie się odpycha
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
film nakręce jak będzie sucho i lepsza przyczepność, heble narazie seria ebc turbogroove (nie polecam) + greenstuff, rozglądam się za czymś większym ale znaleźć coś odpowiedniego jest naprawdę trudno...
-
Dobrzy chiptunerzy
wgrywają gotowe programy, cena jest straszna jak za taki proceder
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
10000 km na setupie na 200.8 KM i 368 Nm i 1000 km na 220 i 400 Nm jest tak wystrojone że nie powinno robic problemów
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
na jedynce na 2 biegu już nie jst źle, no chyba że jest mokro wtedy na 4 biegu dopiero można bez kręcenia przyspieszać [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 07:35_________________________________________________ dzięki za pomoc właśnie jestem w trakcie szukania
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
na jednomasie się lata elegancko, silnik żwawiej wchodzi na obroty - zestawik jednomas + g60 228 mm mam w skrzyni 5 biegów, klei 402,7 Nm, a delikatnie nie jeżdzę, polecam takie zestawienie w skrzyniach 5 biegów 228 mm, relatywnie tanio
-
[B5 AFN] Kolejny zadowolony po wizycie w MR MOTORS
wynik naprawde ciekawy zwłaszcza w serii dużo fabryka dała to na następne hamowanko wpadne zalany opałem
-
Dobrzy chiptunerzy
tak myślałem o wałku Dbliasdynamic, do tego obróbka głowicy jest wskazana, na tym dole silnika moment jest optymalnie poprowadzony, a3 jest stosunkowo lekkie a te wartosci co mam sa jak dla mnie optymane
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
własnie myśle nad takim zestawem + zaciski z ibizy cupry 4 toczkowe, jak narazie chce dojeździć ten zestaw co mam, wymienione były końcem maja