Treść opublikowana przez tarq
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
u mnie na 49 rosnie od 30 do 85 stopni, 90 nie mam nigdy, termostat nowy ale te wahlery tak maja
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
moj tez na plusie dzisiaj od strzala poszedł
-
[ALL B5] Czerwony Jamnik z czerwonym I na końcu do wożenia 4 liter
sprzedane
-
[ALL B5] Czerwony Jamnik z czerwonym I na końcu do wożenia 4 liter
tak te, tzn na handel mam cały czas, u mnie z felgami to bywa dynamicznie 215/35 i 225/35
-
[ALL B5] Czerwony Jamnik z czerwonym I na końcu do wożenia 4 liter
sprzedane
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
No ok, ja mam 2.8MG
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
max tzn ile ?
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
mowilem, dla mnie trzeba zwiekszyc dawke to jedyne wyjscie
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
zrob akcje z odlaczeniem czujnika ale po nocy i zobacz czy zapali od strzala
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
ew ciśnienie w pompie do podbicia, ale wiecie jak to zrobić jest tam taki dzyndzel tez niebawem będę go podbijał
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
ja wczoraj wypalilem kolektor ssacy syf byl makabryczny, wyczyscilem wloty w głowicy od ssacego, zaślepiłem egr blaszkami, i co dzis rano od pol obrotu poszedl !! co prawda mialem go dzis w garazu a nie na mrozie no ale nie wiem, ocenie to po 18 jak wyjde z roboty zobacze jak pali, ale po tym operacjach z kol ssacym i wypalaniem chodzi napewno lepiej duzo mocniejsza gora jest
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
JEDYNE WLASNIE CO mi przychodzi do głowy to zmienic dawke, jaka masz ? ja ustawilem na 3.0mg gdy ma 90 stopni...
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
inter cars gniezno FILIA GNIEZNO PARKOWA 24 Moge Ci to tam wypisać do odbioru
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
dajcie spokoj Panowie, sprzedaje te zaworki z hansa od 10 lat nigdy nikt mi tego nie reklamowal jest jeszcze Febi o symbolu FE02087, 38zl w Detalu naprawde nie ma sensu przepłacać za ori w tym wypadku, mówię z doświadczenia a nie wyssałem tego z palca pozdr
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
w inter cars hans pries 15zl HP102 730
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
na dniach bedzie wypalany a egr zaslepiany
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
nie kompa nie podmienialem a czy mi wtryski leja albo pompa złom tego nie wiem, poza wywzej wymienionym porannym odpaleniem nie mamw iecej objawow, mam wrazenie ze jak przytrzymam auto na postoju na rownych obrotach rzedu np 1600rpm to nieco przerywa i wtedy dymi na niebiesko-biało (oleju nie ubywa), jak osiagnie ponad 80 stopni to te drgania przy przenosza sie na okolice 2200rpm jak wtedy rowno trzymam gaz tez nieco przerywa i dymi... ale tak mam od poczatku w jezdzie to nie przeszkadza, aczkolwiek w poprzednim afn tak nie mialem
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
nie ma szans mam : - wzorowa dawke i kąt, ustawiane nawet powtórnie specjalnie dla sprawdzenia - 4 nowe swiece ngk - filtr paliwa, zaworek - sprawny akumulator 74ah - dobry rozrusznik - zawsze leje TDA nie mam juz pomysłu na to... jak go rano odpale i strzeli, zgasze za 10sekund, to wtedy kolejne odpalenia sa z pol obrotu
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
to nie jego wina, wtedy w kazdej temp bo dluzszym postoju dzialo by sie to samo a nie tylko w ujemnych ja mam nowy i filtr i zaworek
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
mowilem ze to nic nie da przerabialem juz wszystko mozliwe
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
ja mam 100% idealnie :] sam ustawiałem z krawatem
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Ja mam dokładnie identycznie jak u Ciebie, kropka w kropke
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
ja mam nowy czujnik nowy termostat nowy plyn, jest powiedzmy 90 prawie, stane na 10min, wracam i jest z 70 i znowu sie pomalu buja do gory, tak samo bylo an starym termostacie, tak samo bylo nawetw poprzednim afn i jeszcze poprzednim
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
WATPIE ale zdaj relacje
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
czekamy na relacje !