Treść opublikowana przez tchorzo
-
[ALL B5] Silver Arrow - 18Zoll - low & widely!
Co fakt to fakt Audi najładniej wygląda w oryginale, ale delikatne zmiany też są wskazane. Do tej maski pasowało by trochę jeszcze dołożyć wtedy było by na ostro (progi, poszerzyć inny zderzak silnik 4,2+ itp.)
-
[ALL B5] Silver Arrow - 18Zoll - low & widely!
Maska nie jest zła, ważne że się podoba właścicielowi, ja bym się tylko przyczepił tego suba w bagażniku, trochę to dziwnie wygląda, ładniejszy był by trapez
-
[B5 AHU] Audi A4
Ładna zabawka szerokości i przyczepności życzę
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Dokładnie, ja kupowałem arkusz 30x50 cm i jeszcze mi zostało
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Pracy trochę jest jedna strona ok 2 godzinki, folię trzeba łączyć i dobrze grzać. Co do zakupu mam tu w okolicy jednego co ma do sprzedania folię M3
-
[B5 AHU] Dziwnie szarpie przy dohamowywaniu
Ostatnio kolega podpowiadał mi żebym zajrzał do korektora siły hamowania, bo może to być jego wina. Pytanie gdzie coś takiego jest i czy w ogóle jest.
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Oklejałem bo niestety rączki w A4 są słabej jakości i się szybko rysują, więc zamiast wymieniać na nowe fajnie wyszło folią
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
i ja się pochwalę nowymi carbonowymi elementami w moim A4:
-
[B5 AHU] Dziwnie szarpie przy dohamowywaniu
jak bym miał zwichrowane tarcze to by mi kierownicą rzucało, a mi po prostu cały samochód szarpie
-
[ALL] Głośniki tył a adapter pytanie
No dobra ale to i tak więcej niż wzmacniacz
-
[B5 AFN] Jaka uszczelka pod miskę olejową???
Ten sposób pokazuje książka sam naprawiam, mi się wydawało że rozebranie zawieszenia będzie szybsze, ale chyba się myliłem
-
[B5 AHU] Dziwnie szarpie przy dohamowywaniu
jak podpinałem pod VAG-a nic mi nie pokazywało. Przy hamowaniu nie trzęsie kierownicą tylko szarpie samochodem
-
[ALL] Głośniki tył a adapter pytanie
wzmacniacz 2x20 W radio 4x45W więc pominiecie wzmacniacza nie spowoduje utraty brzmienia. Da się też podłączyć tył jeśli radio ma chincze, wystarczy podłączyć ori wzmacniacz przez chincze i też dobrze gra, tyle że moc trzeba przekierować na tył
-
[ALL] Głośniki tył a adapter pytanie
żeby podłączyć same głośniki nic nie potrzeba, chyba że masz zestaw BOSE. Najprościej to podłączyć głośniki pomijając wzmacniacz, wtedy wszystko będzie grało cacy i nie trzeba będzie przekierowywać mocy na tył.
-
[B5 AHU] Dziwnie szarpie przy dohamowywaniu
jutro będę miał po robocie trochę czasu, więc wejdę do kanału i pogrzebię przy hamulcach[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 20:31_________________________________________________temat znów powraca, już chyba wszystko zrobiłem przy hamulcach poza ich wymianą i dalej to samo strasznie szarpie przy hamowaniu, zastanawiam się nad czujnikiem ABS czy to nie jego wina? może ktoś miał podobną dolegliwość
-
[ALL B5] Którą Felgę wybrać?
ja ma 15" ET45 i 205x65 i jest idealnie, mogło by być trochę mniejsze ET ale to szczegół. 225 opona to trochę przesada znajomy w Pasacie ma 185 do AFN-a
-
[ALL B5] Gorące tarcze hamulcowe.
dokładnie jak mówi mój przedmówca, sam to robiłem. Trzeba było wszystko rozerać wyczyścić i nasmarować, po tych zabiegach ja ręką odjął
-
[B5 AFN] Jaka uszczelka pod miskę olejową???
Ostatnio wymieniałem uszczelkę pod misą w Pasku z silnikiem AFN u szwagra, była założona z metalową ramką a teraz jest sam silikon. W salonie VW powiedzieli że nie daje się tam uszczelki tylko silikon, opakowanie oryginalnego silikonu VW kosztowała ok 20zł i wszystko działa jak najlepiej i nigdzie nie cieknie. Większy był problem z rozebraniem połowy zawieszenia od dołu
-
[B5 AHU] Proszę o analizę
dziś trochę pogrzebałem przy Vag-u. To są logi z przed poprawki http://vaglog.rtnet.pl/tchorzo_8513.html http://vaglog.rtnet.pl/tchorzo_8515.html potem zmieniłem dawkę ze standardowej 32768 na 32500 i wyszło mi coś takiego http://vaglog.rtnet.pl/tchorzo_8514.html teraz pytanie czy jest lepiej czy gorzej? może ktoś się wypowie.
-
[B5 AHU] Proszę o analizę
hamulce nie są zapieczone ciśnienie jest ok, pompa ciekła nad nastawnikiem ale wymieniłem uszczelkę i jest sucho, przewody od powrotu i zasilania też są suche, więc zostaje ustawienie dawki. Można prosic o podpowiedz jak zmniejszyć dawkę.
-
[B5 AHU] Proszę o analizę
witam, bawię się tym po raz pierwszy, więc mogłem coś sknocić ale uzyskałem takie logi statyczne, może ktoś coś więcej o nich powiedzieć, bo mam wrażenie że mój TDI pali ok 10 l/100 http://vaglog.rtnet.pl/tchorzo_8453.html http://vaglog.rtnet.pl/tchorzo_8454.html http://vaglog.rtnet.pl/tchorzo_8455.html http://vaglog.rtnet.pl/tchorzo_8456.html
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
Jak się patrzę na tego Essa to aż mi brakuje mojego (sprzedany). Niech każdy gada co chce ale Escorty mają coś w sobie a wersja MK V ma najładniejszą linię i występowała w wersji RS2000 i RS Coswort. Ktoś wcześniej napisał że lepiej kupić hondę bo się lepiej kręci, może i tak ale nigdy nie słyszałem o hondzie WRC, a escorta i to MK V chyba Hołek nawet dosiadał.
-
[B5 AHU] Dziwnie szarpie przy dohamowywaniu
delikatnie dotknąłem przyczepy w ciągniku i niestety ale zderzak ma małą dziurkę pod lampą i trochę maska przegięta. Poprotu na lodzie nie ma wcale hamowania
-
[B5 AHU] Dziwnie szarpie przy dohamowywaniu
szybko łapiący ABS był powodem małego dzwona tej zimy
-
[B5 AHU] Dziwnie szarpie przy dohamowywaniu
Mam mały problem z hamulcami, a mianowicie przy delikatnym hamowaniu czuć jak by działał ABS, hamulce łapią i puszczają. Jest to delikatne ale wyczuwalne. Zachowanie nie jest zależne od prędkości, bo za każdym razem gdy dotykam pedału hamulca to się dzieje. Sprawdzałem przyhamowywanie samym ręcznym i raczej nie ma tego efektu. Więc albo przód albo ABS, chyba że ktoś ma jeszcze jakieś sugestie.