Treść opublikowana przez tchorzo
-
[B5 AHU] Mój krokodyl
może jutro będę miał trochę czasu, to zrobię kilka fotek
-
[B5 AHU] Wycięcie kata w 1.9 TDI AHU
Panowie a ja mam pytanie z innej strony- ekonomicznej. Skoro Katy skupują i to całkiem nieźle za nie płacą, nie prościej kupić gotowy zamiennik z allegro, a starego kata sprzedać? Wg. moich wyliczeń powinno wyjść kosztowo bez dokładek. Chyba że się mylę
-
[ALL B5] Czyszczenie nastawnika pompy VP37 by Lishoo
Panowie wymieniłem dziś uszczelkę pod nastawnikiem, ale jakby dalej coś leciało z tej pompy, po odpaleniu nastawnik jest w ropie. Śruby dokręcone dość mocno, może ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić? Może samo kiedyś zatka się?
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
mi przy dawce 3,2 i cyklu mieszanym wyszło 900 km, w zimę i przy dawce 2,8 max 700 km
-
[ALL B6] Dziura w desce po demontazu uchwytu pod telefon - jak załatać / foto
a nie można ładnie zaszpachlować i okleić jakąś folią, tak jak jest oklejony środek deski
-
Tłumik końcowy do A4 B5 1.9TDI AFN
do diesla ciężko zrobić ładne końcówki, gdzieś na forum była propozycja żeby zrobić coś takiego jak w B7 (mniej zagięta rura niż w B5) jak nie zagniesz rurki i wywalisz kata to cały zderzak sobie okopcisz.
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
ładna zabawka, na pewno lepiej się zbiera od Essa i nie telepie tak na dziurach u nas na mieście ;-)
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
mam już kilka części od ciebie więc i te kubełki by się przydały ;-) gratulacje
-
Immobilizer
myślałem raczej o dobraniu się do kabelków idących do anteny kołowej przy stacyjce, krótko mówiąc aby samochód odpalić trzeba na krótko zewrzeć te 2 kabelki (jak się nie mylę) więc wystarczy jakiś mały mikro styk w dobrze ukrytym miejscu. Proszę poprawić mnie jeśli się mylę
-
Immobilizer
faktycznie dobry pomysł, pytanie tylko czy to takie proste jak się wydaje. wpiąć przełącznik i po sprawie
-
[B5 AFN] Proszę o pomoc przy tym Pasku
Pasek jest szwagra, logi wiem że powinienem robić pojedynczo ale brakowało nam czasu i trasy. Układ dolotowy jest szczelny, turbina nowa i na pewno działa, EGR nie był zaślepiany - a co z nim nie tak? Jutro będą sprawdzane wszystkie wężyki, czujnik ciśnienia jest w rurze dolotowej. Szukam dalej przyczyny braku mocy i dziur
-
[B5 AFN] Proszę o pomoc przy tym Pasku
kierownice dobre bo to druga turbina, dziura możliwa bo jest trochę oleju na przewodach, zastanawiam się jeszcze nad czujnikiem doładowania
-
[B5 AFN] Proszę o pomoc przy tym Pasku
panowie zobaczcie co z tym paskiem jest nie tak silnik AFN błędy: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 018 P Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1623 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 05314 4 Faults Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent 00527 - Intake Manifold Temperature Sensor (G72) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00553 - Mass Air Flow Sensor (G70) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent błędy po skasowaniu i prubie dynamicznej: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 018 P Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1623 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 05314 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-00 - Control Difference statyczne BS Log (0 - 004) Log (1 - 003) Log (2 - 000) Log (3 - 011) statyczne Log (0 - 011,012,013) Log (1 - 008,009,010) Log (2 - 003,004,005) Log (3 - 006,007,008) Log (4 - 000,001,002) dynamiczne Log (0 - 000) Log (1 - 001,002,003) Log (2 - 007,008,009) Log (3 - 004,005,006) Log (4 - 010,011,012) problem pole na tym że nie ma mocy i przy 3tys. ma dziurę w obrotach i zachowuje się jak by miał z 70KM
-
Immobilizer
mam podobny problem, co jakiś czas trzeba rozbierać i wszystko wraca do normy, wczoraj grzebałem VAG-iem i pokazało błąd, za słaby sygnał skasowałem i dalej to samo
-
[B5 AHU] Proszę o analizę
oki dzięki, mi się jeszcze wydaje że dawka trochę za bogata
-
[B5 AHU] Proszę o analizę
Statyczne Log (0 - 000,001,002) Log (1 - 010,011,012) Log (2 - 013,015,016) Log (3 - 004,005,006) Log (4 - 007,008,009) Statyczne BS Log (0 - 004) Log (1 - 003) Log (2 - 000)
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
objawy nasłuchowe -> głuchy by usłyszał, po za klekotem słyszysz coś jeszcze
-
[ALL B5] Brak ładowania
niestety ale raczej nie masz racji, pierścienie (komutator) został wymieniony na nowy. raczej bym powiedział że stary regulator z nowymi szczotkami głupieje.
-
[ALL B5] Brak ładowania
ale nie masz ładowania czy tylko pobudzania na zimnym silniku?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ale tym razem ja jechałem jako pasażer i to z tyłu
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jakie zimówki, nie będzie zimy :> P.s.Nie oślepiaj innych kierowców długimi :gwizdanie:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Przy tym rodzinnym samochodzie pewnie codziennie parkuje
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nie quattro, rodzinne 4motion
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Harry, nie możliwe ściemnia, chce mnie przestraszyć :>
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to teraz mnie zasmuciliście, bo ja już liczyłem na Vag-owanie a tak na serio, to mieliśmy gości i niestety nie wypaliło, ale postaram załapać się na następny